Ana Sayfa » Genel Kültür » Şafak MahmutYazıcıoğlu Serveti – Şafak MahmutYazıcıoğlu Kimdir

Şafak MahmutYazıcıoğlu Serveti – Şafak MahmutYazıcıoğlu Kimdir

Şafak MahmutYazıcıoğlu Serveti adlı yazımız ile sizlerle birlikteyiz. İş dünyasının önemli isimlerinden biri olan Şafak Mahmutyazıcıoğlu insanlar arasında son dönemlerde serveti ile merak edilmektedir. Aynı zamanda diğer Genel Kültür yazılarımız için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Şafak Mahmutyazıcıoğlu Kimdir?

Şafak Mahmutyazıcıoğlu Kimdir?
Şafak Mahmutyazıcıoğlu Kimdir?

Ayrıca Şafak MahmutYazıcıoğlu Kimdir? sorusunun cevabı olarak, Türkiye’nin tanınmış iş insanlarından biridir. 1974 yılında Ankara’da doğmuştur. İnşaat sektöründe faaliyet gösteren bir şirketin sahibidir. Aynı zamanda bir sporcu ve başarılı bir triatlettir.

Yazıcıoğlu, özellikle Ankara’da birçok önemli projeye imza atmıştır. Başkent’in gözde semtlerinden biri olan Çayyolu’nda, lüks konutlar, alışveriş merkezleri ve ofislerden oluşan bir proje gerçekleştirmiştir. Ayrıca, Ankara’da uluslararası standartlara sahip bir spor merkezi olan Club Namık Kemal’i de kurmuştur.

Şafak MahmutYazıcıoğlu, aynı zamanda bir hayırseverdir ve birçok sosyal sorumluluk projesine destek vermektedir. Özellikle, gençlerin spor yapmasını teşvik etmek için birçok projeye katkıda bulunmuştur.

Şafak Mahmutyazıcıoğlu Çocukları

Şafak Mahmutyazıcıoğlu, Benan Kocadereli ile olan evliliğinden 2 adet çocuğu bulunmaktadır. Daha sonrasında Ece Erken ile olan birlikteliğinden ise herhangi bir çocuğu bulunmamaktadır.

Aynı zamanda bu yazımıza benzer olan David Beckham Serveti  yazımıza da bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Şafak Mahmutyazıcıoğlu Ne Zaman Öldü?

Şafak MahmutYazıcıoğlu, 10 Mart 2009 tarihinde gerçekleşen helikopter kazası sonucu hayatını kaybetmiştir. O dönemde 35 yaşındaydı. Kazada, Şafak MahmutYazıcıoğlu ve beraberindeki 5 kişi hayatını kaybetmiştir. Kazanın ardından Türkiye’de büyük üzüntü yaratmıştır.

Şafak Mahmutyazıcıoğlu Eski Eşi

Bir dönem çok sık gündemde olan ilişkisiyle bilinen Şafak Mahmutyazıcıoğlu eski eşi Benan Kocadereli olarak bilinmektedir. Daha sonra ismi Ece Erken ile anıldığı için boşanma süreci çok ses getiren haberlerle duyulmuştu.

Şafak MahmutYazıcıoğlu Serveti

Gündemde olan Şafak MahmutYazıcıoğlu Serveti vefat etmeden önce sorulan sorular arasında yer almaktaydı. Ardından vefatından sonra açıklama yapan Seyhan Soylu, Şafak MahmutYazıcıoğlu’nun servetinin yaklaşık olarak 15-20 milyon dolar olduğunu söyledi.

Ayrıca diğer Genel Kültür kategorisindeki yazılar için aşağıdan dilediğiniz konuları inceleyebilirsiniz.

Şafak MahmutYazıcıoğlu Serveti adlı yazımızın sonuna gelmiş bulunuyoruz. Bununla birlikte değerli zamanınızı bize ayırdığınız için teşekkür ederiz. Ana sayfamız olan bizdekalmasin.com adresinden de diğer yazılarımıza ulaşabilirsiniz. Ayrıca bizi takip etmeyi unutmayın.

5/5 - (2 Oy)
Yorum yapın