Ana Sayfa » Genel Kültür » Sertaç Taşdelen Serveti – Faladdin Kurucusu

Sertaç Taşdelen Serveti – Faladdin Kurucusu

Sertaç Taşdelen serveti kadar başarılarıyla da ilgi odağı olan isimler arasında yer almaktadır. Özellikle mobil uygulama konusunda Sertaç Taşdelen ismi son derecede dikkat çekiyor. Telefon uygulamalarından biri olan Faladdin’in kurucusu olan Sertaç Taşdelen, son zamanlarda geniş kitlelere ulaşan bir konumda yer almaktadır. Yaygın olarak kullanılan bu uygulamanın arka planında olan isim olarak gündeme gelmektedir. Ayrıca Sertaç Taşdelen ismi bu aşamada da pek çok kişiye ilham olmuştur. Aynı zamanda diğer Genel Kültür adlı yazılarımız için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Faladdin Kurucusu

Faladdin Kurucusu
Faladdin Kurucusu

Sertaç Taşdelen, son zamanlarda son derecede dikkat çekmektedir. Ayrıca yaptıklarıyla da adından sıklıkla söz ettiren bir konumdadır. Grönland’a giden ilk Türk olmasından dolayı da kendini tanıtmaktadır. Ayrıca Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği için Ağrı Dağı’na tırmanan isimdir. Öte yandan fiziksel özellikleriyle de dikkat çekmesinden dolayı modelliğiyle de gündeme gelen bir iş insanıdır. Son derecede değişik alanlarda yer alması da oldukça tanınan bir konumda olmasını sağlamaktadır. Ayrıca Faladdin Kurucusu da Sertaç Taşdelen’dir.

Sertaç Taşdelen Serveti 🌟

Sertaç Taşdelen, ilk online girişim faaliyetlerine 2012 yılıyla beraber başlayan bir isimdir. Ayrıca çocukluğundan beridir hayalini kurduğu girişimcilik faaliyetlerinde yer almıştır. Bu aşamada ilk online fal sitesi olan Binnaz Abla ile 2012 yılında yola çıkmıştır. Binnaz Abla ile son derecede başarılı ve talep gören bir konumda yer almıştır. Bundan sonra da 2017 yılında yapay zeka ile birleştirdiği Faladdin uygulamasını hayata geçirmiştir. Yaklaşık olarak Sertaç Taşdelen Serveti 100 milyon Dolar’dir. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Enes Batur Serveti yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Sertaç Taşdelen Sevgilisi

Sertaç Taşdelen, 2012 yılında “En Genç İş Adamı” ödülünü kazanan bir isimdir. Ayrıca bu tip durumlar da nasıl bir kariyere sahip olduğunu ve özel yaşantısı hakkında merak uyandıran konuları beraberinde getirmiştir. Fakat Sertaç Taşdelen Sevgilisi kesin bir bilgi yoktur. Çünkü ilişkilerini gizli yaşamayı tercih etmiştir. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Pablo Escobar Serveti Kime Kaldı? yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Sertaç Taşdelen Nereli?

Sertaç Taşdelen, aslen Ankaralıdır. Ayrıca 1983 doğumlu olan bir isimdir. Sertaç Taşdelen’in anne ve babası eczacı olarak bilinmektedir. Üniversiteyi de Ankara’da okuyan Sertaç Taşdelen, Bilkent Üniversitesi’nde İşletme bölümünü tamamlamıştır.

Lisans eğitimini aldıktan sonra hemen kariyerine adım atmıştır. Ayrıca kariyerini sürdürürken hayallerinin peşinden de koşmuştur. Son derecede ünlü bir isim olarak varlık göstermektedir. Farklı spor alanlarında yer alan Sertaç Taşdelen, bununla beraber ajans bünyesinde de faaliyet göstermektedir. Bazı markaların çalışmalarında kamera karşısında boy göstermiş olup, bu firmaların marka yüzü olmuştur. Böylece Sertaç Taşdelen Nereli? Sorusuna bu şekilde cevap verebiliriz.

Sertaç Taşdelen Kaç Yaşında?

Sertaç Taşdelen, ayrıca fotoğrafçılıkla da ilgilenen bir isimdir. Ayrıca bu sürece dek 5 farklı fotoğraf sergisi de açan bir isimdir. Öte yandan fotoğraf sergilerinden elde ettiği geliri tamamen bağışlamış olan bir isimdir. Bu bağışlarla birlikte Dubai Kraliyet Ailesi ve Ayşe Arman gibi isimlerle tanışma şansını da elde etmiştir. Sertaç Taşdelen, şu an halen daha bağış kampanyalarında etkili roller üstlenen bir isimdir. Öte yandan bu anlamda değişik projeleri de hayata geçirmeyi sürdüren bir konumda yer almaktadır. Serdar Taşdelen 1983 yılında doğmuştur. Yani 40 yaşındadır. Sık sık merak edilen Sertaç Taşdelen Kaç Yaşında? sorusuna bu şekilde cevap verebiliriz.

Sertaç Taşdelen Boyu

Kurumsal dünyada son derecede etkili bir isim olan Sertaç Taşdelen, sadece başarılarıyla dikkat çekmiyor. Bununla beraber fiziksel özellikleriyle de sıklıkla adından söz ettiren bir isim halini almıştır. Özellikle Hürriyet Pazar’da Ortadoğu ve Balkanlar’ın EN Yakışıklı Türk Erkeği başlığı adı altında yer almaktadır. Ayrıca kendisi bir ajansa dahil olmakla beraber markaların yüzü olmaya da devam etmiştir. Sık sık sorulan Sertaç Taşdelen Boyu hakkında kesin bir bilgi yoktur. Fakat 1.80 olduğu tahmin edilmektedir.

Sertaç Taşdelen Kimdir?

Sertaç Taşdelen hakkında pek çok soru gündeme gelmektedir. Ayrıca Sertaç Taşdelen kimdir gibi bir soru da genel olarak açığa çıkmaktadır. Kısacası Sertaç Taşdelen hakkında yatırım uzmanı, fotoğrafçı, gezgin ve model gibi söylemlerde bulunmak son derecede normaldir. Ayrıca Sertaç Taşdelen, mobil uygulamayla da dikkat çeken bir isim haline geliyor. Son derecede yaygın bir biçimde kullanılan Binnaz Abla ile Faladdin uygulamalarının kurucu ortağı ve CEO’su olarak görev almaktadır.

Ayrıca diğer Genel Kültür kategorisindeki yazılar için aşağıdan dilediğiniz konuları inceleyebilirsiniz.

Son olarak Sertaç Taşdelen serveti adlı yazımızın sonuna gelmiş bulunuyoruz. Değerli zamanınızı bize ayırdığınız için teşekkür ederiz. Ana sayfamız olan bizdekalmasin.com adresinden de diğer yazılarımıza ulaşabilirsiniz. Ayrıca bizi takip etmeyi unutmayın.

Yazımızı Değerlendirin.
Yorum yapın