Ana Sayfa » Genel Kültür » TC Kimlik No ile Evkur Onay Sorgulama – Hızlı Sorgu

TC Kimlik No ile Evkur Onay Sorgulama – Hızlı Sorgu

Evkur’dan eşya almak isteyenler için belirli adımlar vardır. Bu adımlardan biri de onay sürecini beklemek ve bu süreci sorgulamaktır. Tc kimlik no ile Evkur onay sorgulama basit bir işlemdir. Bu işlem, siparişin son durumunu öğrenmeye yarar. Taksitli sözleşme onaylandıktan sonra sipariş de onaylanıp ürüne sahip olmak mümkün olacaktır.

TC Kimlik No ile Evkur Onay Sorgulama

Evkur, Türkiye’de köklü bir mobilya kuruluşu olup, taksitli sözleşme dahilinde müşterilere alışveriş fırsatı sunar. Ayrıca Çeşitli mobilyaları sunan bu kuruluşta beyaz eşya, elektronik ürünler, halı, kilim, mutfak aletleri gibi geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Özellikle Rekabetçi fiyat ve kaliteli ürünleri ile öne çıkan Evkur, aynı zaman da esnek ödeme seçenekleri ile de avantajlıdır. Bu süreçte ise siparişin onaylanma süreci bulunuyor.

Yolculuğumuza Devam Edin İlgilenebileceğiniz Diğer Benzer Konulara Göz Atın✨
Devlet Hava Meydanları Maaş 2023 – DHMİ Mühendis Maaşları

Evkur Onay Süreci Sorgulama

Evkur’dan siparişinizin onay sürecini sorgulamak istiyorsanız Tc kimlik numaranızı kullanabilirsiniz. Özellikle Bu işlem, birkaç aşamadan oluşsa da oldukça basittir. TC kimlik no ile Evkur onay sorgulama süreci şu şekilde gerçekleşir:

  • Öncelikle Evkur’un resmi internet sitesine üye olmalısınız ve gerekli bilgileri doldurmalısınız.
  • Eğer Evkur’a üyeyseniz, giriş yaparak sitenin sağ üst köşesinde yer alan ‘Hesabım’ seçeneğine tıklayın.
  • ‘Hesabım’ kısmında genelde sol menü ya da sayfanın üst kısmında ‘Onay Sorgulama’ seçeneği yer alacaktır. Bu seçeneğe tıklayarak TC kimlik numaranızı girebilirsiniz. Bu, onay sorgulama işleminizi başarıyla tamamlayacaktır.
  • TC kimlik numaranızı doğru şekilde girdikten sonra ‘Onay’ veya ‘Sorgulama’ butonuna tıklayarak sonucu öğrenebilirsiniz.

Evkur Onay Mesajı

Eğer TC kimlik no ile Evkur onay sorgulama süreci doğrulandıysa bu, alışveriş yapabileceğiniz anlamına gelir. Bunun için ürün onayı gerçekleşir ve belirli süre içinde teslim edilir. Ancak TC klimlik numarasının doğrulaması başarısız olduğunda onaylanmadı mesajı gelecektir. Ayrıca Bu durumda TC kimlik bilgilerinizi yeniden kontrol etmeli ve doğru şekilde girdiğinizden emin olamlısınız. Eğer onaylanmadı mesajı alıyorsanız, nedenini öğrenmek için Evkur müşteri hizmetleri ile iletişime geçmelisiniz.

Evkur Borç Sorgulama

Evkur borç sorgulama için öncelikle Evkur’un ödeme sayfasına gitmelisiniz. Sorgulama ve ödeme işlemleri saat 09.00-23.00 arasında yapılır. Evkur sitesinden borç sorgulama için şu adımları takip etmelisiniz:

  • Giriş ekranındaki forma TC kimlik numarasını girerek doğrulamayı yapın ve ‘Devam’ butonuna tıklayın.
  • ‘Fatura Seçimi’ ekranında fatura durumu gösterilecektir. Bu görüntülemeden sonra ‘Devam’ butonuna tıklayın. Fatura tutarı, güncel borcu gösterir.
  • Borcu ödemek için ‘Ödeme Bilgisi’ kısmına tıklamalı ve kredi kartı bilgilerinizi girmelisiniz. ‘Devam’ butonuna tıklayarak ödemenizi yapabilirsiniz.

Evkur Kalan Taksit Sorgulama

Evkur kalan taksit sorgulama işlemi de borç sorgulama işlemi ile aynıdır. Bunun için de EVKUR resmi sitesinden giriş yaparak ‘Ödeme’ kısmından kalan taksiti sorgulayabilirsiniz. Özellikle Evkur Fatura Sorgulama kısmı, kalan taksitlerinizi gösterecektir. Genelde vakti geçen veya geçmeye yakın olan borçlar Evkur’dan SMS aracılığıyla yapılır. Ancak yine de müşterilerin zaman zaman borçlarını sorgulaması önerilir.

Sıkça Sorulan Sorular

Keşfetmeye Hazır Mısınız? BizeKalmasın.com dan Ana Sayfamıza Göz Atın!

Yazımızı Değerlendirin.
Yorum yapın