Ana Sayfa » Okunacak Dualar » Kocaya Sözünü Geçirmek İçin En Etkili Dua

Kocaya Sözünü Geçirmek İçin En Etkili Dua

Kocaya Sözünü Geçirmek İçin En Etkili Dua  Eğer kocanız ile aranızda gerginlik söz konusuysa ve artık eskisi kadar sözünü dinlemiyorsa, aşağıdaki duayı okumanızda fayda olabiliyor:

Bismillâhirrahmânirrahîm
Tehassantü biz il mülki vel melekût ve eksamtü zil ‘izzeti vel ceberût ve tevekkeltü alâl hayyel kayyûmül halîmüllez! lâ yenâmü velâ yemût dehaltü fî hıfzıllâhi dehaltü fî emânillâhi dehaltü fî hırzilfâht bihakkı kef he ye ayın sad küfîtü ha mim ayın sin kaf humıtü bilâ havle velâ kuvvete illâ billâhil aliyy-il azîm. İnnî tevekkeltü alâllâhi rabbî ve rabbeküm mâ min dabbetin illâ hüve âhızün binâ sıyetihâ inne rabbî alâ sıratin müştekim. Allahümme sallı alâ seyyidinâ muhammedin zil hulukıl azîm. Ve alâ âlihi ve sahbihi bi’adedi ılmillâhil azîm vel hamdülillâhi rabbil alemîn.

Çevrenizdekilerin Sözünüzü Dinlemesi İçin Okunacak Dua

Çevrenizdekilerin Sözünüzü Dinlemesi İçin Okunacak Dua
Çevrenizdekilerin Sözünüzü Dinlemesi İçin Okunacak Dua

Kocaya Sözünü Geçirmek İçin En Etkili Dua, Arkadaş grubunda, iş hayatında ve akrabalar arasında sözünüzün dinlenmesi ve size kıymet verilmesi için aşağıdaki ayetler okunabiliyor. Her gün düzenli olarak yedi defa okunması öneriliyor:

🚀 Daha fazla bilgi ve eğlence için şu yazımıza da mutlaka göz atın! 

818 Selamün Kavlen 130 Salavat ile Dilek Duaları

Vecealna fi kulubillezinet-tebeuhü ra’feten ve rahmeh
Ve elgaytü aleyke mehabbeten minni, ve li-tüsnea ala ayni
Lev-enfakte m-fil ardi cemian ma ellefe beyne kulubihim, vela kinnellahe ellefe beynehüm, innehü azizün hakim
Yühibbunehüm ke-hubbillahi vellezine amenü eşeddü hubben lillah

Kocaya Söz Geçirme Esması  

Kocaya Söz Geçirme Esması  
Kocaya Söz Geçirme Esması  

“Ya Vekil” ismi şerifi, Kocaya Söz Geçirme Esması olarak bilinmektedir. Özellikle bu isim, Allah’ın tüm işlerinde insanlara vekil olması anlamını taşır. Ayrıca Eşinizle aranızdaki sorunları çözmek ve ilişkinizi düzeltmek için bu esmayı zikrederek Allah’tan yardım isteyebilirsiniz. Ancak unutmayın ki, evlilikte karşılıklı saygı, sevgi ve anlayış çok önemlidir. Bu nedenle, sadece dua etmek değil, aynı zamanda açık ve dürüst bir diyalog kurmak da önemlidir. Bu, hem eşinizin hem de sizin duygularınızı ve düşüncelerinizi paylaşmanıza olanak sağlar, böylece birbirinizi daha iyi anlayabilir ve saygı gösterebilirsiniz. Bu, her iki tarafın da birbirini anlamasını ve saygı göstermesini sağlar, böylece daha sağlıklı ve mutlu bir ilişki kurabilirsiniz.

SIK SORULAN SORULAR

🚀 Sevgiyle hazırladık, BizdeKalmasin ekibi 🎮 | bizdekalmasin.com

Yazımızı Değerlendirin.
Yorum yapın