Ana Sayfa » Okunacak Dualar » Birinin Rüyasına Girmek İçin Dua – Kesinlikle Etkili Dua

Birinin Rüyasına Girmek İçin Dua – Kesinlikle Etkili Dua

Birinin Rüyasına Girmek İçin Dua yazımız ile karşınızdayız. Birçok insan sevdikleri insanların rüyasına girmek isterler. Çünkü rüyalarında kendilerini görmelerini ve unutmamalarını istemektedir. Özellikle sevgililer sürekli birbirlerinin rüyasına girmek için birçok yolu denemektedir. Bunların içinden en çok kullanılan ise dua etmektedir. Yazımız içerisinde rüyaya girme duasından bahsedeceğiz. Ayrıca çeşitli okunacak dualar arıyorsanız da kategorimize bakabilirsiniz.

Birinin Rüyasına Girmek İçin Zikir

Nihat Hatipoğlu tarafından paylaşılan sevdiğinin rüyasına girmek için dualar insanların ilgisini oldukça çekmiştir. Fakat tabi ki bunlar yalnızca sevgililerin okuduğu dua değildir. Çünkü bunu küs kalan arkadaşlar da okumaktadır. Rüyalarında görüp vicdan yapıp onları arasınlar diye okumaktadırlar. Sizde Birinin Rüyasına Girmek İçin Zikir çekmek istiyorsanız 336 kere Ya Musavvır ismini okumanız gerekmektedir.

Birinin Rüyasına Girmek İçin Dua

Birinin Rüyasına Girmek İçin Dua, genellikle sevilen bir kişiyle iletişim kurmak veya onunla ilgili bilgi almak isteyen insanlar tarafından araştırılan bir konudur. Bu amaçla kullanılabilecek bazı dualar mevcuttur.

Bu dualardan en yaygın olanlarından biri “Rabbi E’uzu Bike Min Şerri En Ehdura” şeklindedir ve Arapça’da yazılır. Anlamı ise “Ben kötülüklerden sana sığınırım, Rüyamda gördüklerimi bana yorumlayacak ve beni koruyacak güce sahipsin”dir.

Ancak her zaman dua eden kişinin niyeti samimi olmalıdır. Duaların kabul olması için inancınızın tam olması da önemlidir.

Birinin Rüyasına Nasıl Girilir Dua?

Birinin rüyasına girmek için en etkili yöntemlerden biri dua etmektir. Böylece rüyasında sizi görmek istediğiniz kişi sizi görecektir. Bunu yaparken duanızı kalpten etmelisiniz. Genellikle bu tarz duaları sevgililerinden ayrılan insanlar okumaktadır. Çünkü onları rüyalarında görüp özlem duymalarını istemektedirler. Başkasının rüyasına girmek için dua olarak en çok Ya Musavvır okunmaktadır. Böylece Birinin Rüyasına Nasıl Girilir Dua? Bu şekilde edilir.

Sevdiğin Kişinin Rüyasına Girmek İçin Dua

Sevdiğin Kişinin Rüyasına Girmek İçin Dua
Sevdiğin Kişinin Rüyasına Girmek İçin Dua

Genellikle sevgililer birbirleriyle tartıştığı zaman Sevdiğin Kişinin Rüyasına Girmek İçin Dua etmektedir. Bunun sebebi ise kendilerini rüyasında görerek özlediklerini düşünmek istemeleridir. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Sevdiğinin Seni Sevmesi İçin Dua Nihat Hatipoğlu yazımızı da inceleyebilirsiniz. İşte Seni rüyasında görmesi için dua şu şekildedir:

  • “Akaddu nevme binti ala mehabbeti bin muhabbeti ve aşki bir hürmetis suretil fatiha”

Fatiha Suresi İle Rüyaya Girmek

Eğer sizde onun rüyasına girmek için dua etmek istiyorsanız bunun için Fatiha suresini okuyabilirsiniz. Böylece kısa süre içerisinde onun rüyasına girebilirsiniz.

Kevser Suresi İle Rüyaya Girmek

Sevdiğiniz kişinin rüyasına girmek için dua olarak Kevser Suresini okuyabilirsiniz. Bu şekilde rüyasına girebilirsiniz.

Adiyat Suresi Rüyaya Girmek

Sizde Adiyat Suresi ile Rüyaya Girmek istiyorsanız aşağıdaki duayı okumalısınız. Yorumları incelediğimizde birçok insan bunun etkili olduğunu söylemiştir.

  • Vel adiyati dabha Fel muriyati kadha Fel muğırati subha Fe eserne bihı nak’.Fe vesatne bihı cem’a İnnelinsane li rabbihı le kenud Ve innehu ala zalike le şehı .Ve innehu li hubbil hayri le şedıd E fe la ya’lemü iza bu’sira ma fil kubur Ve hussıle ma fis sudur İnne rabbehüm bihim yevmeizin le habir

Yâ Musavvîr Esması İle Rüyaya Girmek

Yâ Musavvîr Esması İle Rüyaya Girmek için 336 kere okumanız gerekmektedir. Böylece dilediğiniz kişinin rüyasına girebilirsiniz.

Bir Kişinin Rüyasına Girmek Kendine Aşık Etmek İçin Dua

Özellikle sevgililer birbirlerinden ayrıldıkları zaman unutamadıkları için karşısındaki insanın rüyalarına girmesini isterler. Bu yüzden sürekli Bir Kişinin Rüyasına Girmek Kendine Aşık Etmek İçin Dua etmektedir. Sadece sevgililer değil birinden hoşlanıp da açılamayanlarda bu yola başvurmaktadır. Birisinin rüyasına girmek için okunacak dua olarak Ya Musavvırı 336 kere okumanız gerekir.

İstediğin Kişinin Rüyasına Girmek İçin Dua

İstediğin Kişinin Rüyasına Girmek İçin Dua son zamanlarda sık sık edilmektedir. Çünkü birçok insan bunun etkili olduğunu söylemektedir. Bu yüzden insanlarda sevgilileri başta olmak üzere herhangi birinin rüyasına girmek için dua etmektedir. Fakat özellikle sevgililer birbirlerini özledikleri için sürekli rüyalarında görmek isterler. Sevgilinin rüyasina girmek için dua olarak şunu okuyabilirsiniz.

  • Behhın behhm ramyahın terfikin terfikin infirü hıfafen ve sikalâ yâ eyyühellezîne âmenû iza nûdiye lissalâti min yevmi’l cümü’ati fes’av ilâ zikrillâhi ve zerûl bey’a zâliküm hayrün leküm in küntüm ta’lemûne bihakkı ci’tüm min ece-lihi tai’îne insarafû min ecelihi mü’azzezîne mükerramîn za-like tehfifün min rabbiküm ve rahmetün iza zülzileti’l ardu zilzalehe ve ahracetil ardu eskalehe ve kale’l insanü ma leha yevmeizin tühaddisü ahbarehe bi enne rabbeke evhâ leha yevmeizin yasdürünnasü eştata eştata eştata barekellâhü fîküm ve aleyküm.

Sevdiğinin Rüyasına Girmek İçin Dua Nihat Hatipoğlu

İnsanlar sevdikleriyle sürekli birlikte olmak isterler. Hatta o kadar çok olmak isterler ki rüyalarında bile kendilerini görmelerini istemektedir. Bu yüzden Sevdiğinin Rüyasına Girmek İçin Dua Nihat Hatipoğlu‘nun okuduğu duayı merak etmektedirler. Bu dua sayesinde sürekli onlarla birlikte olurlar. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Evliyaların Dilek Duasını Okuyanların Yorumları yazımızı da inceleyebilirsiniz. İşte sevgilinin rüyasına girmek için dua şu şekildedir:

Allahuma ‘iinak sanie alsama’ wal’arda. kula ma turid sayahduth fi tilk althaaniati. Amnahni’an ‘adkhul hulm khadimik fi ‘Sevdiğinizin ismi’ daeni ‘arah fi ‘ahlamih, daeh yasheur bi fi qalbihi.

Dilerseniz bizdekalmasin.com bağlantısından ana sayfamıza ulaşabilirsiniz.

Okunacak Dualar kategorimizdeki son yazılara aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Birinin Rüyasına Girmek İçin Dua yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Bu ve bunun gibi yazılarımız sizlerle olacak. Takipte kalın.

3.8/5 - (17 Oy)
“Birinin Rüyasına Girmek İçin Dua – Kesinlikle Etkili Dua” üzerine bir yorum
  1. Ben ruyada sevdıgim kişiyle evlljk nişan ertelemiyom onun dediği uygulama ile birlikte toplamak vakit geçirmek ruyada sevdıgim kişiyle evlendigimi başka evde onunla yaşamak ruyamı göster allahım çocuklar eş kendimi g özter allhım amin beraber vakit geçir

    Cevapla
Yorum yapın