Ana Sayfa » Oyun » Clash of Clans 13. Seviye Köy Düzeni – Güncel Kopyalama Linkli!

Clash of Clans 13. Seviye Köy Düzeni – Güncel Kopyalama Linkli!

Clash Of Clans 13 Seviye Köy Düzeni arıyorsanız doğru yerdesiniz. Belediye binası 13 için en iyi temel düzenleri sizin için listeledik. Bu COC BB13 önerileri hakkında daha fazla bilgi için okumaya devam edin.

Belediye Binası 13 oyunda çok önemli seviyelerden biridir. Bu aşamada oldukça fazla binaya sahip olacaksınız. Böylece köy düzeni yapmak çok karmaşık olacaktır. Üzerinde çalışmanız gereken ilk şey köyünüzün güvenliğidir. Düşmanları engellemek için en etkili köy düzenleri hakkında fikirler vereceğiz. Oldukça başarılı olan bu köy düzenleri ile köyünüz artık güvende. Size saldıran kişilerin 3 yıldız alması neredeyse imkansız.

Son olarak bu tarz yazılar dikkatinizi çekiyor olabilir. Daha farklı seviyeler için verdiğimiz Clash of Clans Köy Düzeni ile en iyi temel düzeninizi bulabilirsiniz. Bağlantı linki daha fazlasına ulaşabilirsiniz.

Clash of Clans 13. Seviye Köy Düzeni 2023⭐

Clash of Clans 13. seviye belediye binası köy düzeni için bazı şaşırtıcı düzenleri ve kısa açıklamaları ile bahsedilmiştir. Açıklamalar, oyuncuların aynı üssü herhangi bir zorluk yaşamadan tasarlamasını kolaylaştırmasını sağlar. 

2023 yılında kupa, kaynak koruma ve klan savaşı için kullanabileceğiniz en iyi clash of clans inşaatçı üssü 13. seviye köy düzeni sizlerle. Böylece hem kaynaklarınızı korumuş olacaksınız hem klan arkadaşlarınıza mahcup olmayacaksınız.

Clash of Clans 13. Seviye Köy Düzeni

Belediye Binası 13 2023 için yeni bir temel yerleşim planı oluşturacağız. Bu, şimdiye kadarki en son ve en güncel belediye binasıdır. Bu yeni düzende toplam 11 farklı bölme olacak. Düzenin ortasına 5 adet küçük dikdörtgen bölme yerleştirilmiştir. Orta bölmelerin her iki dış tarafında da 3’er bölme daha bulunmaktadır. Ve iç bölmeleri koruyan bir dış duvar var.


Belediye binası, bir kupa üssü olduğu için üssün merkezindedir. Belediye binası, kupa tabanının en önemli unsurudur. Ayrıca Belediye Binası’nı korumak için hava savunması, çatışma kalesi ve hava süpürücüleri ile çevrilidir. Ayrıca, Belediye Binası’nın yanındaki üssün merkezinde yer almaktadırlar. BB’yi korumak, kupaları korumak anlamına gelir. Onu cehennem kuleleri, X-Yayları ve kartal topçuları ile korumalısınız. Bunu yaparak BB’nız büyük ölçüde korunacaktır.


Bu yazımıza benzer olan Clash Of Clans 11. Seviye Köy Düzeni yazımızı da okuyabilirsiniz.


13. Seviye Belediye Binası Köy Düzeni ?

13. Seviye Belediye Binası Köy Düzeni

Bu tür bir 13. Seviye Belediye Binası Köy Düzeni, BB arasında ve tabanın kenarlarında birkaç boşluk bulunan birkaç duvar vardır. Boşluklar, orduyu kolayca harekete geçirmek ve böylece etkili bir şekilde karşı saldırıya geçmek için kullanılır.

13. Seviye Köy Düzeni

Bu, bir kupa tabanının başka bir 13. Seviye Köy Düzenidir. Ana amaç, yukarıdaki tabandakiyle aynıdır. Birkaç desen farklıdır ve bunları bu bölümde ele alacağız. Her zamanki gibi, Belediye ortada çünkü asıl amaç Belediye Binası’nı güvence altına alarak kupaları güvence altına almak. BB çevresinde güçlü bir savunma var. Duvarların içinde ama BB bölmesinin dışında olan diğer şeyler arasında iksir çıkarıcı, kara iksir matkabı ve diğer kaynaklar ve devler bulunur.

Clash of Clans Köy Düzeni 13. Seviye

Clash of Clans Köy Düzeni 13. Seviye

Bu tipik bir çiftçilik Clash of Clans Köy Düzeni 13. Seviye önerimiz kaynaklarınızı toplamak isteyen rakiplere karşı tasarlanmış bir tür temel yerleşim düzenidir. Altını, iksirleri ve kara iksirleri, bu durumda ana hedef olan kaynakları kurtarmak için diğer unsurları vermeye odaklanan bir strateji geliştirerek korumaya çalışıyorsunuz.

Clash of Clans 13. Seviye Köy Düzeni 2023

Clash of Clans 13. Seviye Köy düzeni 2022

Clash of Clans 13. Seviye Köy düzeni 2023, bir taban için karma bir düzendir. Hibrit düzen, güçlü bir savunma ile aynı anda hem kupaları hem de kaynakları korumaya odaklanır.

Clash of Clans 13. Seviye Köy Düzeni Kopyalama

Clash of Clans 13. Seviye Köy Düzeni Kopyalama

İlk olarak tüm üssü kapsayabilmeleri için mümkün olduğunca merkezi bir klan kaleniz ve kahramanınız olacak. Bu savunmaların, surların dışına yerleştirilebilecek top ve okçulara göre konumlandırılmasına öncelik verilmesi. Bunun yanında düşmanın tüm ganimeti bir anda almaması için her şeyi biraz dağınık tutmalısınız. Clash of Clans 13. Seviye Köy Düzeni Kopyalama için tercih edilecek bir tasarımdır.

Clash of Clans 13. Seviye Belediye Binası

Clash of Clans 13. Seviye Köy Düzeni Linkli

Clash of Clans 13. Seviye Köy Düzeni Linkli

En önemli kaynaklarınız, klan kalesi tarafından korunan orta bölmede veya kara iksir deposu olabilir. Diğer kaynaklar, tüm depolama alanını bir kerede kaybetmemek için, tercihen merkez çevresinde diğer bölmelere eşit olarak dağıtılmalıdır. Oldukça etkili Clash of Clans 13. Seviye Köy Düzeni Linkli tasarımıdır.

Diğer seviyeleri merak ediyorsanız, Clash of Clans 10. Seviye Köy Düzeni yazımıza da bakabilirsiniz.

Clash of Clans 13. Seviye Ganimet Köy Düzeni

COC oyununda kaynaklar bizim için çok değerlidir. Onların kolayca çalınmasını elbette istemeyiz. Bununla birlikte Clash of Clans 13. seviye ganimet köy düzeni savunma binalarımızı kaynakları koruyacak şekilde yerleştiriyoruz. İşte kullanabileceğiniz bazı örnekler:

Clash of Clans 13. Seviye Ganimet Köy Düzeni

Tarım üsleri, iksir, kara iksir ve altın gibi ganimetlerinizi düşmanınızdan korumaya yardımcı olacak üslerdir.


Bildiğiniz gibi etkili bir şekilde yerleştirilmesi gereken birçok savunma binası ve duvar var. Özellikle bu köy düzeni altın, iksir ve kara iksirinizi korumanıza yardımcı olacaktır. BB 13 Köy Düzeninde genellikle bu çiftçilik üsleri, çok oyunculu savaşlarda size yardımcı olacaktır.

Clash of Clans 13. Seviye Savaş Düzeni 2023

COC oyunun en keyifli zamanları elbette klan savaşlarıdır. Eğer sağlam klanınız ile savaşlara başladıysanız özellikle kötü bir düzenle savaşmanız klanınız için kabul edilemez. Oldukça akıllıca hazırlanmış Clash of Clans 13. Seviye savaş Düzeni 2023 önerilerinden birini kopyalayıp kullanabilirsiniz.

Clash of Clans 13. Seviye Savaş Düzeni 2022

Temel tasarımı nedeniyle 2 yıldız kupa tabanı diyebiliriz. Ayrıca saldırılara karşı barikat görevi gören ek duvarları vardır. Kupa üssüne kıyasla bu üste çok daha fazla savunma var.


13 Seviye Belediye Binası Köy Düzeni

coc th13 savaş üssü bağlantısı

Bu savaş üssünün ana tasarımı ve düzeni, yukarıda tartışılan üsse benzer. Bazı öğeler farklı yerlere yerleştirilir. Diğer tarafta dev bombaların olduğunu ve bu düzende hava savunmasının konumunun da değiştiğini görebilirsiniz. Ancak duvarları ve mimariyi içeren genel tasarım aynıdır. Bununla birlikte indirme bağlantısına sahip en iyi BB 13 savaş üssü 2023’dir. 13 Seviye Belediye Binası Köy Düzeni yukarıdaki örnek gibidir.


clash of clans 13 seviye köy düzeni 2023

clash of clans 13 seviye köy düzeni 2023

coc 13 seviye köy düzeni

coc 13 seviye köy düzeni

clash of clans 13 seviye köy düzeni kopyalama

clash of clans 13 seviye köy düzeni kopyalama

bb 13 köy düzeni

bb 13 köy düzeni

13 seviye belediye binası köy düzeni

13 seviye belediye binası köy düzeni

Sonuç

Birbirinden güzel clash of clans 13. seviye köy düzeni hakkında önerilerde bulunduk. Sizce en işe yarayan köy düzeni hangisi yorumlara yazmayı unutmayınız.

Özellikle Coc 13. seviye köy düzeni hakkında bilgilendirici videoyu alt kısma ekliyoruz. Sizin de sormak istedikleriniz varsa yorum kısmına belirtmeyi unutmayınız.

Son olarak yazımız sonuna geldik. Okuduğunuz için teşekkür ederiz. Dilerseniz oyun ile alakalı diğer yazılarımıza aşağıdan ulaşabilirsiniz.

İsterseniz bizdekalmasin.com adresinden ana sayfamıza da göz gezdirebilirsiniz.

4.3/5 - (7 Oy)
Yorum yapın