Ana Sayfa » Oyun » Clash Of Clans 8. Seviye Köy Düzeni – Kopyalama Linkleri!

Clash Of Clans 8. Seviye Köy Düzeni – Kopyalama Linkleri!

Clash Of Clans 8. Seviye Köy Düzeni yazımızla karşınızdayız. Eğer belediye binanızı 8. seviyeye getirdiyseniz hem klan savaşlarında hem de köy saldırılarına karşı savunmada oldukça iyi olmalısınız. Merak etmeyin. Bu konuda size yardımcı olacağız. Verdiğimiz Clash of Clans Köy Düzeni önerileri ile en iyi temel düzeninizi bulabilirsiniz. Ayrıca diğer seviyeler için de bilgilere ulaşabilirsiniz.

Köyünüzü tasarlamaya başlamadan önce, hedefiniz konusunda kafanızda net olmalısınız. Kupa kasmaya yönelik bir köy düzeni mi arıyorsunuz? Yoksa kaynaklarınızı mı korumak istiyorsunuz? Ve en önemlisi klan savaşı için köy tasarımı mı hazırlıyorsunuz? Hepsi için en iyi örnekler alt başlıkta bulunuyor istediğinizi kopyalayıp kolayca kullanabilirsiniz.

Clash Of Clans 8. Seviye Köy Düzeni🎮

Clash Of Clans 8. Seviye Köy Düzeni tasarımları ile köyünüzü oldukça korunaklı bir hale getirebilirsiniz. 2023 yılında kupa, kaynak koruma ve klan savaşı için kullanabileceğiniz en iyi köy düzenleri sizlerle. Böylece hem kaynaklarınızı savunmuş olacaksınız hem klan arkadaşlarınıza mahcup olmayacaksınız. Bizde kalmasın dedik.

8. seviye belediye binası köy düzeni

8. seviye belediye binası köy düzeni

Son zamanlarda burada açık çekirdek bölümü ile bu bazlardan birkaçını görüyorsunuz. İşte 8. seviye belediye binası köy düzeni için gerçekten iyi çalıştığını bulduğum bir düzen. En son ince ayarlı sürümü karşınızda. Şu anda onları sevmemin nedeni, şu anda BB 8’de 10 saldırıdan 9’u gibi standart saldırılara karşı çok iyi çalışıyor olmalarıdır.

8. seviye köy düzeni

Burada 8. seviye köy düzeni için bu tür üsleri sık sık gördünüz ve bunun nedeni, gerçekten iyi çalışıyor olmalarıdır. Test ettiğim birçok Savaşta gerçekten etkili olduğunu gördüm.

Coc 8. seviye köy düzeni

Coc 8. seviye köy düzeni

Bu taban ile açık merkezin unsurlarını, özellikle Coc 8. seviye köy düzenin’de kullanılan yaygın saldırı stratejileriyle, saldırganın çekirdeğe doğru düzgün bir yol oluşturmasını gerçekten zorlaştıran küçük kapalı bölmelere sahip bir elmas/halka çevre ile birleştirdim.

Bb8 köy düzeni

Bb8 köy düzeni

Ana Köy’de sık sık gördüğünüz ganimet üssü düzenlemesinden ilham alan bu Bb8 köy düzeni patika ile uğraşmada gerçekten etkili olan çevre tasarımını kullanıyor. Savaşlarda doğru bir huni inşa etmek daha da karmaşık olduğundan daha etkili ve bu bu üssü gerçekten etkili kılıyor.

Belediye binası 8 köy düzeni

Belediye binası 8 köy düzeni

Burada çok farklı bir üs stilidir. Geçmişte Belediye binası 8 köy düzenin’de açık üslerin çok etkili olduğunu hatırlayabilirsiniz. Buradaki bu yaklaşım, çekirdekteki açık bölümleri etrafındaki halkalarla birleştirir. Bu nedenle farklıdır ve saldırgan için onu gerçekten etkili kılan bazı sürprizlere sahiptir.

Belediye 8 köy düzeni

Bu Belediye 8 köy düzeni, 2-Yıldızlara geç saldırıyı önlemek için Kırıcılara akan bir halka tabanı ve bir açık çekirdekli taban arasında bir karışımdır. Çevre ve halkalar, birlikleri etkili bir şekilde yönlendirecektir. Ve bunları gruplandıracak onları sıçrama savunmalarına ve tuzaklara sürükleyecek ve saldırganın bu konuda yapabileceği çok az şey var. Özellikle de çokça gördüğünüz standart saldırı stratejilerinde. Saldırıyı başlatma olasılığını da sınırlamak için haritanın kenarına yerleştirin.

Clash of clans 8. seviye köy düzeni kopyala

Clash of clans 8. seviye köy düzeni kopyala

Dengeli İnşaatçı Salonu ve daha küçük bölmeler ile çevre düzenine sahip bir tasarımdır. Bugün Clash of clans 8. seviye köy düzeni kopyala çokça gördüğünüz popüler saldırı stratejileriyle kırılması zor olacak. Karşı Savaşlarınız için harika bir yedek olacak.

8 belediye binası köy düzeni

Açık bölümleri olan bu üs, saldırganın saldırı planlamasını ve üssün tam merkezine asker göndermesini veya tuzaklardan kaçınmasını/tahmin etmesini gerçekten zorlaştırıyor. Gerçekten verimli bir şekilde çalıştığını biliyorum. Eğer iyi bir şekilde yükseltilirseniz 8 belediye binası köy düzeni sizi, bu üs oldukça verimli olacak.

Kb 8 köy düzeni

Kb 8 köy düzeni

İyileştirilmiş yol ve tuzak kurulumu ile önceki temel üzerinde bazı değişiklikler yaptım. Testlerimde daha da iyi çalışan ve henüz maksimum bir Kb 8 köy düzeni üssünüz olmasa bile çok güvenilir olan bu sürüme sahipsiniz.

8 belediye köy düzeni

inşaatçı salonu 8 üssü 2023

Üssün giriş noktalarını çok denedim. Buradaki bu, yaygın 8 belediye köy düzeni saldırılarına karşı gerçekten başarılı oldu. Kesinlikle birçok Savaşta arkanızı kollayacak.

Clash of clans belediye 8 köy düzeni

Clash of clans belediye 8 köy düzeni

Bu taban çeşidi, yüzük tabanını elmas taban ile birleştirir. Üzerine ilave açık bölmeler koyar. Bu, kara birliklerinin başa çıkması için bir kabus olacak, çünkü huni burada gerçekten kolay olmayacak. Ayrıca savunmaların ve tuzakların düzenlenme şekliyle bu üsse karşı hava saldırılarının kolay bir zamanı olmayacak. Bu yüzden endişelenmeyin, bu üs herhangi bir Clash of clans belediye 8 köy düzeni saldırganına karşı arkanızda.

Clash of clans köy düzeni 8

Bu üs,Clash of clans köy düzeni 8 savunma açısından en azından makul bir şekilde yükseltilirseniz veya daha yüksek seviyeli bir saldırgan tarafından vurulursanız, çoğu saldırıya karşı çalışan savunma tekniklerini kullanır.

8 inci seviye belediye binası köy düzeni

8 inci seviye belediye binası köy düzeni

Bu üs, açık çekirdeği büyük merkez çekirdek tekniğiyle birleştirir. Bunu, başa çıkmak için gerçekten can sıkıcı bir çevre ile birleştirir. Bu nedenle, İnşaat Salonu 8’deki çoğu saldırı stratejisi, saldırgan uyum sağlayıp istekli olmadığı sürece bu üsle sorun yaşayacaktır. bu tabana karşı bir strateji geliştirin (ki çoğu bunu yapmayacaktır). 8 inci seviye belediye binası köy düzeni seçenekleri arasında birkaç gün boyunca bu üssü kullanarak harika sonuçlar elde ettik.

clash of clans 8. seviye belediye binası köy düzeni

Bu açık halka tarzı yaklaşım, normalde clash of clans 8. seviye belediye binası köy düzeninde gördüğünüz diğer üslerden farklıdır. Bunun nedeni yalnızca eğilime karşı koymak değil, aynı zamanda birçok saldırganın aynı üslere defalarca saldırmaya alışkın olmasıdır. Farklı bir üs size ek bir avantaj sağlayacaktır. Ancak taban da kendi başına iyi çalışıyor.

Clash of clans 8 level belediye binası köy düzeni

Clash of clans 8 level belediye binası köy düzeni

Buradaki bu Clash of clans 8 level belediye binası köy düzeni, açık nokta ve halkaları oluşturan elmas şekiller ile mevcut Home Village düzenlerinden ilham almıştır. Ayrıca İnşaatçı Salonu 8 için gerçekten iyi çalışıyor. Bu düzenle harika sonuçlar elde ettim. Bu üs, azami daha yüksek İnşaatçı Salonlarına karşı mücadele etti, ancak şimdiye kadar bu senaryolarda harika çalışan hiçbir üs görmedim. Sonuçta, bu günlerde Versus Battles’da koşmak için harika bir üs.

8 level belediye binası köy düzeni

8 level belediye binası köy düzeni

8 level belediye binası köy düzeni, saldıran birlikleri hiçbir saldırganın tuzaklar, sıçrama veya zamanlama hakkında hiçbir şeyi kontrol edemediği bir tasarımdır. Bu duruma zorlamak için büyük çekirdeği kullanan; onu saldıran güç durumuna karşı acımasız bir savunma gücü haline getiren maksimum üslerden ilham alan bir üs. Zorlu bir saldırganla karşılaşmadığınız sürece iyi çalışır. Ancak bu durumda başka hiçbir üs sizi kurtaramaz. Bu üssü işletmekte büyük başarı elde ettim, bu yüzden burada size tavsiye ediyorum.

8. seviye belediye binası

Bir süre önce sahip olduğum üsse benzer. Ancak daha iyi çalışması için burada. Orada bazı ayarlamalar yapıyordum. size 8. seviye belediye binası‘deki popüler saldırı stratejilerinin bununla ilgili sorunları olacağını söyleyebilirim.

Clash of clans 8. seviye köy düzeni en iyi savunma

Bu Clash of clans 8. seviye köy düzeni en iyi savunma düzeni, özellikle ne yaptıklarını düşünmeden ve bu absenin gizli özelliklerine doğru bir şekilde adapte olmadan yorum saldırı stratejilerini kullanırlarsa, saldırgana gerçek bir zor anlar yaşatmak için elmas stilini halka tarzı bir tabanla eşleştirir.

Clash of clans 8. seviye köy düzeni savunma

Clash of clans 8. seviye köy düzeni savunma

Halka üsler Clash of clans 8. seviye köy düzeni savunma‘da giderek daha popüler hale geliyor. Buradaki bu bir tür halka üssü ama aynı zamanda elmas türü ve farklı savunma tekniklerini bir araya getiriyor, temelde birliğe AI’ya açık duvar bölümleriyle vahşi bir hedefleme sağlıyor, ancak koruyor Bölme görevi gören halka yapıları ile maksimum sürü saldırılarına karşı.

8. seviye clash of clans koy duzeni

8. seviye clash of clans koy duzeni için yeni bir halka stilidir. Çünkü ne kadar iyi çalıştıklarını ve tuzakların nereye yerleştirileceğine dair kaç olasılık sunduklarını gerçekten seviyorum. Bu üs, huni akışını gerçekten iyi kontrol eder. Saldırgana hükmeder. Daha yüksek bir seviye ile eşleşmezseniz, zaferi almak için büyük şansınız olur.

Belediye 8 köy düzeni 2023

Belediye 8 köy düzeni 2023

Ağustos başında sahip olduğumuz tabana benzer bir tasarım. Ancak burada ancak çekirdek bölünmüş ve kapalı bölmeler ile yan bölümler açılmıştır. Saldıran birlikleri tuzaklara yönlendirmek ve ayrıca yollarını orta bölümden uzaklaştırmak için kullanılır. Sağlam yollarla Belediye 8 köy düzeni 2023 saldırganlarına karşı gerçekten iyi çalışıyor

8. seviye inşaatçı üssü köy düzeni

8. seviye inşaatçı üssü köy düzeni

inşaatçı binası 8 köy düzeni

inşaatçı binası 8 köy düzeni

clash of clans 8. seviye inşaatçı üssü düzeni

clash of clans 8. seviye inşaatçı üssü düzeni

clash of clans inşaatçı üssü 8. seviye köy düzeni

clash of clans inşaatçı üssü 8. seviye köy düzeni

inşaatçı üssü 8 köy düzeni

inşaatçı üssü 8 köy düzeni

coc inşaatçı üssü 8 köy düzeni

coc inşaatçı üssü 8 köy düzeni

Sonuç

Clash of Clans 8. seviye köy düzeni ile alakalı önerilerimizi sizlere sunduk. Sizin en beğendiğiniz hangisi oldu yorumlara yazabilirsiniz.

Ayrıca 8. seviye belediye binası köy düzeni ile ilgili bilgilendirici bir videoyu aşağıya ekliyoruz. Onu da izlemeyi unutmayınız.


Yukarıdaki listeden hangi köy düzenlerini denediniz? Kendi güçlü temel tasarımınız var mı?

Eğer var ise yorumlarda bizimle paylaşmayı unutmayınız.

Clash Of Clans 7. Seviye Köy Düzeni ve Clash Of Clans 5. Seviye Köy Düzeni konuları için ilgili bağlantıları ziyaret edebilirsiniz.

Son olarak yazımız sonuna geldik, okuduğunuz için teşekkür ederiz. Dilerseniz oyun ile alakalı diğer yazılarımıza aşağıdan ulaşabilirsiniz.

İsterseniz bizdekalmasin.com adresinden ana sayfamıza da göz gezdirebilirsiniz.

4/5 - (5 Oy)
Yorum yapın