Ana Sayfa » Coin Geleceği » CHESS Coin Yorum – Tranchess Geleceği 2024

CHESS Coin Yorum – Tranchess Geleceği 2024

CHESS Coin Nedir, CHESS Coin Geleceği, Tranchess Coin Amacı, CHESS Coin Yorum ve düşünceleri şu sıralar çok sık araştırılıyor. Bizde bugün CHESS Coin konusunu detaylı olarak ele alacağız. Amacımız Tranchess Coin Projesi hakkında merak ettiğiniz tüm cevapları sizlere sunmak.

Önce hemen belirtelim. CHESS Coin çok bilinen coinlerden biri. Birçok büyük borsada listeleniyor.  Aynı zamanda oldukça yüksek kâr bırakan coinler arasında yer almakta.  Okumaya başlamadan önce kahvenizi alabilirsiniz. Zira konuyu tüm yönleri ile ele almayı plânlıyoruz. Hazırsanız başlayalım.

CHESS Coin Nedir?

Kuşkusuz bir coine yatırım yapmadan önce onu tanımanız iyi bir strateji. Dolayısı ile önce CHESS Coin Nedir sorusunun cevabını vererek başlayalım. Böylece onu daha yakından tanımış olacaksınız. Tranchess Coin, değişen risk iştahlarına sahip farklı yatırımcı sınıflarına hitap eden tranche fonlarından esinlenen, tokenize edilmiş bir varlık yönetimi ve türev ticaret protokolüdür.

Tranchess Coin Projesi Nedir?

Projenin amacı: CHESS, şu anda BSC’de yayınlanan ancak ERC-20 standardını izleyen Tranchess Protocol’ün tek yönetişim simgesidir. Tranchess ekosisteminde oylama, ücret iadesi vb. için yaygın olarak kullanılmaktadır.

CHESS jetonları, azalan bir programla 4 yıl boyunca piyasaya sürülecek. Dağıtımı aşağıdaki gibi olacak şekilde toplam 300 milyon SATRANÇ jetonu olacaktır:

Bu içeriğimize benzer olan CUDOS Coin Geleceği yazımızı da inceleyebilirsiniz.

CHESS Coin Sahibi – Kurucusu Kimdir?

En çok konuşulan coinlerden CHESS Coin’in kurucusu ve CEO ’su Founder Danny Chong‘dur.

CHESS Coin Yorum 2024

CHESS Coin Yorum ve düşünceleri de belirtelim. Zira yorumlar son derece olumlu. CHESS henüz gelişiminin erken aşamalarında. Ancak proje yoğun ilgi görüyor. CHESS token dağıtımı, uzun bir sabit haftalık emisyon kuyruğu ile 4 yıl boyunca ihraçları yavaş yavaş azaltmak için tasarlanmıştır. %50 topluluk teşvikleri Pancake ve Tranchess Uygulamasında dağıtılacaktır. Şimdi Chess Coin’in özelliklerine daha yakından bakalım.

CHESS Coin Özellikleri:

 • Token arzının %20’si, bir hak ediş programı ile Çekirdek Ekibe tahsis edilecektir.
 • Token arzının %5’i Tohum Yatırımcıları için olacak.
 • Jeton arzının %50’si, CHESS jetonlarının likidite madenciliği için tahsis edilecektir.
 • Token arzının %15’i sonraki fonlama turlarında gelecekteki yatırımcılar için ayrılacak.
 • Token arzının %10’u Tranchess’in ekosistemi/hazinesi için ayrılmıştır – ortaklıklar, 3. taraf hizmetleri, listeleme ücretleri dahil ancak bunlarla sınırlı değildir.

Kısacası yatırımcılarda, Tranchess Coin Projesi konusunda güven oluşursa oldukça kar ettirebilecek bir coin olma yolunda ilerliyor. Bu tarz yazılarımız Coin Geleceği kapsamında detaylı olarak değerlendirilmektedir. Daha farklı yazılarımıza ulaşmak istiyorsanız eğer bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Tranchess Coin Yorumları

Aşağıda alanında uzman kişilerin bu kripto para ile alakalı yaptıkları yorumları sizlerle:

“Tranchess Coin, son derece kaliteli ve etkin bir coin, listemde yerini aldı.”

“Bu CHESS coin baya iyi ama fazla arttı gibi biraz düşmesini bekliyorum.”

CHESS Coin Geleceği 2024

CHESS Coin Geleceği
CHESS Coin Geleceği

Bu başlığın altında CHESS Coin Fiyat Tahmini 2024 hakkında detaylı bilgiler paylaşıyor olacağız. Bu sayede CHESS Coin Geleceği hakkında daha net fikir edinebilirsiniz.

2024 yılından itibaren Tranchess Coin Geleceği hakkında yorum yapmadan önce şunu belirtelim. Özellikle 2024 yılında uzmanlar ve çeşitli yorumcular coinin, ilerleyen süreçte artacağını düşünüyor.  Bu önemli. Ayrıca coinin bu yıl içerisinde 0.42$ seviyelerine ulaşacağı da tahmin ediliyor.

CHESS Coin Geleceği 2025

2025 yılı itibari ile kripto paraların büyümesi ve piyasa değerinin artacağına yönelik heyecan verici zamanları görmek mümkün. Uzun vadeli yatırım yapmak isteyenler için CHESS Coin ‘de olağanüstü bir büyüme görme ihtimaliniz var. Zira fiyat 0.68$ değerine ulaşabilir.

Tranchess Geleceği 2030

Hakkında oldukça çelişkili yorumlar da var.  Şunu tekrar hatırlatalım. CHESS Coin özellikle geleceği çok merak edilen coinlerden birisi.  Peki CHESS Coin 2030 yılında ne olur? Uzmanların tahmini 2030 yılında en düşük 2.47$ dolar seviyelerinin üzerinde bir performans sergileyeceği yönünde.

Bu içeriğimize benzer olan VINU Coin Geleceği yazımızı da inceleyebilirsiniz.

CHESS Coin Hangi Borsalarda Var, Nereden Alınır?

Aşağıdaki borsalarda Tranchess Coin bulabilirsiniz. Üyelik kaydınızı oluşturup alım veya satım işlemi gerçekleştirmeniz mümkün.

 • Binance
 • Gate io
 • Poloniex
 • LBank
 • Pancakeswap
 • Mexc
 • Phemex
 • Tokocrypto
 • WazirX
 • Bitmart

CHESS Coin Fiyat Tahmini 2024 (Hedef Fiyat)

CHESS Coin Fiyat tahmini konusuna değinelim şimdi. Bunun yanında CHESS kripto para piyasasında sevilen coinlerden birisi.  olan Hakkında en fazla konuşulan coinler arasında yer alıyor. Bu kripto para ile alakalı bir fiyat söylemek veya tahminde bulunmak pek de doğru olmaz. Ancak Tranchess Coin Hedef Fiyat, 2024 yılı için 2.514 dolar seviyelerinde diyebiliriz.

Feragatname:  Bunu belirtmemiz çok önemli. Elbette iyi bir araştırma ve detaylı bir analiz ile kar bırakma potansiyeli olduğu gibi hatalı bir tahminde de zarar görmek mümkündür.  Dolayısı ile dikkatli olmanız ve bilerek hareket etmeniz gerekmekte. Sitemizdeki bilgiler sadece tanıtım ve bilgilendirme amaçlıdır. Asla bir yatırım tavsiyesi değildir.

CHESS Coin Yükselir mi?

CHESS Coin Yükselir mi sorusunun cevabını dünya çapında çok sayıda insan merak ediyor. Cevabı öğrenmek için yüzbinlerce araştırma yapılıyor.  Biz şu belirtelim. Özellikle Kripto para sektörünün bir çok dezavantajı ve avantajı vardır.

Dezavantajlarından birisi ise fazla aşağı yukarı oynamasıdır. Özellikle uzun vadeli düşünülen bir coin olduğu için anlık yükseliş ve düşüşler olması çok normaldir. Bir sonraki süreçte yükselip yükselmeyeceğini zaman gösterecektir diyebiliriz.

Bu içeriğimize benzer olan THETA Coin Geleceği yazımızı da inceleyebilirsiniz.

CHESS (Tranchess) Coin Neden Düşüyor?

Bir kripto paranın veya emtia her zaman yükselmez veya her zaman düşmez. Piyasada alıcıların ve satıcıların iştah seviyeleri mevcuttur. Bu da piyasadaki arz talep dengesini belirlemektedir. Hatta RSI göstergesine bakmamızın en önemli nedeni de budur. O sebeple kripto paralarda genellikle alıcılar doyuma ulaştığında coin düşüşe geçer. Bu da CHESS neden düşüyor sorunuzun cevabıdır.

Ayrıca bizdekalmasin.com bağlantısından da ana sayfamıza ulaşabilirsiniz.

5/5 - (1 Oy)
Yorum yapın