Ana Sayfa » Rehber » 71 Kevser Suresi İle Etkileme

71 Kevser Suresi İle Etkileme

71 Kevser Suresi İle Etkileme yazımız ile karşınızdayız. Bir erkek ve bir kadın arasındaki hem mutluluk hem de duygusal olarak acı veren bir duygu ve arzunun yoğunluğu aşktır. Aşk duygusu karşılıklıysa mutluluk getirir ama karşı taraf aynı duygulara sahip değilse mutsuz aşktır.

Bu yazımızda sizlere Kevser suresinin faziletlerinden bahsedeceğiz. Bunun yanında dilerseniz bu içeriğimize benzer olan 11 İsmi Azam Duası Okuyanların Yorumları yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Kevser Suresi ile Aşık Etme

Müminlerin sevdiklerinin kalbini helal yoldan kazanmak için kullandıkları en etkili yöntemlerden biri de Kevser Suresi’ne aşık kendine aşık etmedir. Bu uygulama farklı isimlerle Kevser Suresi okunarak yapılmıştır. Sadece iki günde büyük sonuçlar verir ve müminlerin isteklerini yerine getirir.

Kevser Suresi ile Aşık Etme
Kevser Suresi ile Aşık Etme

Duanın Okunuşu:

Bismillahirrahmanirrahim İnna a’taynakel kevser. Fe salli li rabbike venhar. İnne şanieke huvel ebter.

Türkçe Anlamı:

Ey Muhammed!” Doğrusu sana pek çok nimet vermişizdir. Öyleyse Rabbin için namaz kıl, kurban kes. Doğrusu adı, sanı ortadan kalkacak olan, sana kin tutan kimsedir.

Tuza 101 Kevser Suresi Okuyup Yakmak

Bu etkili dua ile diğer aşk pratikleri arasındaki temel fark, sadece bir erkeği ve bir kadını aşık olmak için etkilemekle sınırlı olmamasıdır. Bu güçlü dua, sosyal ortamdaki diğer insanları olduğu kadar sevgilinin kalbini de etkiler.

Duayı okuduktan sonra, sevilen birinin tüm duyguları değişecektir. Elini açan kişiye çok sıcak duygular besler. Ruhsal olarak, kendisini duaya layık görür. Hatta onunla birlikte olmayı kendi görevi olarak görmeye başlar.

Duanın Okunuşu:

Ya Hayru’l hâkimîn, Ya Hayru’l vârisîn, Ya Hayru’n nâsırîn, Ya Hayru’r râhımîn

Barışmak İçin Kevser Suresi

Barışmak İçin Kevser Suresi En inatçı ve soğuk âşık bile, dua yoluyla kalbini ve sohbete meylini yumuşatır. Kevser Suresi’nin aşk uygulaması sayesinde sevdiklerinin gözünde güzel görünen evlilik yapan sayısız mümin var.

Sevdiğimiz karşı cinsin bize aşık olması için bir aşk duası okuyabiliriz. Ayrıca eşimizin ya da sevgilimizin bize ilgisi az olduğunu düşünürsek ve bundan mutsuzsak, bu gibi durumlarda aşk duasını okumak kolay olur.

Rehber kategorisindeki diğer yazılarımızı okumak istiyorsanız eğer aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Ana sayfaya bizdekalmasin.com bağlantısından ulaşabilirsiniz.

Son olarak 71 Kevser Suresi İle Etkileme yazımızın sonuna geldik. Okuduğunuz için teşekkür ederiz.

4.2/5 - (6 Oy)
Yorum yapın