Ana Sayfa » Rehber » Anında Kabul Olan Mucize Dua – Geri Çevrilmeyen Dualar!

Anında Kabul Olan Mucize Dua – Geri Çevrilmeyen Dualar!

Anında Kabul Olan Mucize Dua yazımız ile karşınızdayız. Elbette biz inananlar, Allah’a kendi yolumuzla dua etmenin ne demek olduğunu biliriz. Öyle ki, başımıza gelen kötü şeyleri kendimizden, iyilikleri âlemlerin rabbinden bilmeliyiz. Dolayısıyla bir şey istemek için Allah’a yönelip O’na dua etmemiz yeterlidir.

Yüzde Yüz Kabul Olan Dualar

Yüzde Yüz Kabul Olan Dualar, Bazıları dualarının kabul olmadığından şikayet ediyor da neden kabul edilmiyor. Sadece bilmiyorlar; Ne istiyor, iyi mi kötü mü? Anlık mucize duasına ve son derece etkili olan umut duasına geçmeden önce son bir şey söylemeliyiz. Allah bizi bizim kendimizi sevdiğimiz kadar çok seviyor. Dileğiniz gerçek olsun ya da olmasın, her şeyin hayırlısını isteyin. Bunu da yalnızca Allah bilir. İşte bu dualardan en önemlilerinden birinin Türkçe okunuşu;

Yüzde Yüz Kabul Olan Dualar
Yüzde Yüz Kabul Olan Dualar

“Allâhümme inni es,elüke yâ rahmânü yâ rahıymü ve yâ cârel müstecirine ve yâ emânel hâîfine ve yâ ımâde men lâ ımâde lehü ve yâ senede men lâ senede lehü ve yâ zuhra men lâ zuhra lehü ve yâ hırzet duafâi ve yâ aziymer racâi ve yâ münkızel helkâ ve münciyel ğarkâ ve yâ muhsinü ve yâ mücemmilü ve yâ mün,ımü ve yâ müfaddılü ve yâ aziyzü entellezi secede leke sevâdül leyli ve dav,ün nehâri ve şüâüş şemsi ve hefifüş şeceri ve deviyyün nahli ve nürül kameri yâ allâhü yâ allâhü lâ şerike leh*Es,elüke en tüsalliye alâ muhammedin ve alâ âli Muhammet”

Allah’ın Asla Geri Çevirmeyeceği Dua

Allah’ın Asla Geri Çevirmeyeceği Dua Aslında, kişinin duasını ne kadar sadık ve ısrarla okuduğuna bağlıdır. Hemen kabul edilen mucize duaya geçmeden önce niyetinizi belirtmeli ve euzü besmelesini çekmelisiniz. Sonrasında aşağıdaki duayı okuyabilirsiniz. Ayrıca dilersiniz bu yazımızla ilgili olarak Eşinin Seni Sevmesi İçin 44 Kere Okunacak Dua yazımıza da göz atabilirsiniz.

Türkçe Okunuşu:

“Allâhumme innî es’elüke bienne leke’l-hamdu lâ ilâhe illâ entel Hannânül Mennân, yâ Bedî’assemâvati vel-ardı yâ Zelcelâli vel-ikram. Es’elükel cennete ve eûzu bike minennâri.

Anlamı:

“Allah’ım, Senden isterim. Zira hamd Sana lâyıktır, Senin içindir. Senden başka mâbud yoktur, ancak Sen varsın. Çünkü istemeden ve istedikten sonra veren Sensin. Sen celâl ve ikram sahibisin. Senden cenneti ister ve cehennemden korunmamı dilerim.

Asla Geri Çevrilmeyen Dilek Duası

Asla Geri Çevrilmeyen Dilek Duası Aslında okuyucunun duayı bilerek okuduğu bir duadır. Okuyucu Kalp Niyetleri ile duanın detaylarını bilerek dua ederse, duanın hikmeti daha fazla olur. Duanızın hemen kabul olmasını istiyorsanız aşağıdaki sünnete uyarak duayı okurken dikkatli olunuz.

  • Abdest alarak,
  • Gereken tesettür hazırlığını yaparak,
  • Dua okumadan öncesinde salavat getirerek,
  • Duaya besmele çekerek başlayarak,
  • Dua edilen süre boyunca haramlardan korunmaya ekstra dikkat ederek,
  • Duanın kabul olacağına içten inanarak,
  • Dili kötülüklerden sakınarak.

Rehber kategorisindeki diğer yazılarımızı okumak istiyorsanız eğer aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Ana sayfaya bizdekalmasin.com bağlantısından ulaşabilirsiniz.

Son olarak Anında Kabul Olan Mucize Dua yazımızın sonuna geldik. Okuduğunuz için teşekkür ederiz.

5/5 - (2 Oy)
Yorum yapın