Ana Sayfa » Rehber » Blackpink Ne Zaman Dağıtılacak – Dağıldı Mı?

Blackpink Ne Zaman Dağıtılacak – Dağıldı Mı?

Blackpink ne zaman dağıtılacak gibi bir soru Kore Pop sevenler için sorulan türdedir. Ayrıca Blackpink grubuna dair bu sorunun yanıtı da 2023 yıl sonu olarak belirlenmiştir. Var olan sözleşmeleri bu yol sonuna kadar devam ettiğinden dolayı sonraki tercihleri de tamamen kendi kararlarına bağlı olarak gelişme gösterecektir.

Blackpink grubunun 2023 sonunda dağılma ihtimali vardır. Ancak gelen haberlere göre bu grubun müzik kariyerlerine devam edeceği gibi bir konu da gündeme gelmektedir.

Blackpink 2023 yılından sonra bile daha fazla albüm yayınlamaya devam edecek. Ancak bu süreçte üyelerin her biri solo albümlere de yer verecek. Ayrıca hayranların da Blackpink üyelerinin solo albümlerinin ne şekilde olacağını merak etmesi de önemli bir husus haline geldi.

Blackpink, Kore Pop konusunda önde gelen kız gruplarından bir tanesi olarak varlık gösteriyor. Ayrıca YG Entertainment şirketiyle beraber uzun yıllardan beridir çalışıyorlar. Bu süreçte farklı farklı grupların çıkmasıyla beraber Blackpink de müzik kariyerine son vermek için doğru zamanı bulmuş olabilir. Ancak bu yine de bir varsayım olarak kalarak yakın gelecekte nelerin olacağı gibi bir durum da gündeme gelmemektedir.

Blackpink Dağıldı Mı?

Blackpink Dağıldı Mı?
Blackpink Dağıldı Mı?

Son dönemlerde hayranları tarafından merak edilen Blackpink Dağıldı Mı? sorusu merak konusudur. Hayır, Blackpink henüz dağılmadı. Blackpink üyeleri, grup olarak faaliyetlerine devam ediyorlar ve yeni müzik ve etkinlikler için hazırlıklar yapıyorlar. Ancak müzik endüstrisinde, grupların dağılması veya üyelerin ayrılması gibi değişikliklerin olması yaygın bir durumdur, bu nedenle gelecekte Blackpink ile ilgili herhangi bir değişiklik olması durumunda, resmi açıklamalar yoluyla hayranlara bildirilecektir.

Blackpink Sözleşmesi Ne Zaman Bitiyor?

Blackpink üyelerinin YG Entertainment ile olan kontratlarına ilişkin resmi bir açıklama olmadığından, ne zaman sözleşmelerinin sona ereceği kesin olarak bilinmemektedir. Ancak, Kore müzik endüstrisinde genellikle idol grupları, şirketleriyle 7 yıllık sözleşmeler imzalamaktadır. Blackpink’in YG Entertainment ile imzaladığı kontratın da benzer bir süre içerisinde olması muhtemeldir. Ancak, sözleşmenin tamamlanma tarihi hakkında kesin bir bilgi olmadığı için, grup üyelerinin sözleşme yenileme ya da şirketten ayrılma kararlarına ilişkin spekülasyonlar yapılmaktadır. Blackpink Sözleşmesi Ne Zaman Bitiyor? sorusu da bu şekildedir.

Blackpink Ne Kadar Popüler?

Öncelikle Blackpink grubunun nasıl bir yapıda olduğunu görmek için geçmişine bakmak yeterli olacaktır. Ayrıca giderek popüler olduğunu anlamak için albüm satışlarını tek başına takip etmek bile önemli bir konudur. Her albüm ya da single çıkardıklarında daha fazla satış rakamlarını elde ediyorlar. Bununla beraber Blackpink ne kadar popüler gibi bir durum da ön planda kalmaktadır. İşte Blackpink Ne Kadar Popüler? sorusunun cevabı!

  • Blackpink Albüm 1.331.068
  • Blackpink Bu Aşkı Öldürdü 429. 358
  • Blackpink Kare Kadar 298.375

Blackpink son albümünde 1 milyon satış yapma başarısını geçtiğini gösteriyor. Bununla beraber zirvede bir Kore kız grubu olduğunu da gösteriyor. Ayrıca YouTube bünyesinde yer alan videoları da bunu gösteriyor. Halen daha diğer grupların çok önünde olmaları da bunun net bir göstergesi konumunda yer almaktadır.

Blackpink üyelerinin güvenlik olmadan dışarı çıkmamaları durumu bile ne kadar popüler olduğunu temel olarak göstermektedir. Ayrıca konserlerindeki kalabalıklar için de benzer bir konu her zaman ön planda yer almaktadır.

Blackpink BTS’den Daha Popüler Mi?

K-pop gruplarının geneline bakıldığında Blackpink ile BTS arasında bir kıyas yapmak söz konusudur. Bununla beraber Blackpink BTS’den daha popüler mi gibi bir soru da gündeme gelmektedir. Her ne kadar K-pop kız grupları arasında oldukça popüler olsa da BTS ile kıyaslandığında daha az seviyede varlık göstermektedir.

Blackpink ile BTS fandomları dünya genelinde pek çok hayranı barındırmaktadır. Ayrıca Instagram genelindeki takipçilere bakıldığında Blackpink, BTS’ye kıyasla daha da popüler olarak öne çıkmaktadır. Ama konser katılımlarında bunun tam tersi olduğu gibi bir durum da gelişme göstermektedir.

Ayrıca Blackpink Konser Biletleri Fiyatları hakkında bilgi almak isterseniz bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Blackpink’in Flört Etmesine İzin Veriliyor Mu?

Tüm K-Pop gruplarında olduğu gibi Blackpink de bazı kurallara uygun olarak hareket ediyor. Ayrıca Blackpink’in flört etmesine izin veriliyor mu gibi bir soru da olumsuz yanıt alıyor. Kore genelinde idol olan şarkıcıların flört etme gibi bir konu söz konusu olmamaktadır. Ayrıca bu tip bir durum gündeme geldiğinde gruptan çıkmaları ve sözleşme bitene kadar yüklü bir ceza ödemeleri gibi bir durum da gündeme gelmektedir.

Blackpink üyeleri bu yüzden kesin olarak flört etmekten uzak durmaktadırlar. Sadece kariyerlerine odaklanmak ve hayranlarıyla ilgilenmek gibi bir konu içerisinde yer almaları hali de ön planda yer alacak olan diğer bir husus olmaktadır.

Ayrıca, Blackpink Dağıldı Mı? ile alakalı sıkça sorulan soruları sizler için bir araya getirdik.

Ayrıca diğer Rehber kategorisindeki yazılar için aşağıdan dilediğiniz konuları inceleyebilirsiniz.

Son olarak Blackpink Ne Zaman Dağıtılacak adlı yazımızın sonuna gelmiş bulunuyoruz. Değerli zamanınızı bize ayırdığınız için teşekkür ederiz. Ana sayfamız olan bizdekalmasin.com adresinden de diğer yazılarımıza ulaşabilirsiniz. Ayrıca bizi takip etmeyi unutmayın.

Yazımızı Değerlendirin.
Yorum yapın