Ana Sayfa » Rehber » CMD Instagram Çalma Kodu – Nasıl Olur?

CMD Instagram Çalma Kodu – Nasıl Olur?

CMD Instagram Çalma Kodu son zamanların en merak edilen konuları arasında yer alır. İnsanların günümüzde kandırmaca linkler doğrultusunda instagram hesaplarının çalınmasından dolayı mağdur edilmektedir. Bu anlamda sizde hesabınızı koruyarak Instagram hesabınızın çalınma riskine karşı önlem alabilirsiniz.Daha Fazlasını Öğrenmek ve Keyifli Bir Okuma Deneyimi Yaşamak İçin İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımızı da Okuyabilirsiniz! ?

CMD Instagram Çalma Kodu genellikle insanlara mesaj veya instagram üzerinden gönderiliyor. Bu linke tıklanmakla birlikte bir daha asla hesabınızı geri alamıyorsunuz. Bugüne kadar bütün anılarınızı ve özel hayatınızı sakladığınız instagram hesabınız artık başka birinin kontrolü altına geçmiş oluyor.

Bunun nedenlerini ve önlem almak amacıyla insanların araştırdığı yöntemler vardır. Bu yöntemler arasında Google’da bazı linklerin hesabınızı koruma altına aldığı bilinmektedir. Bu yöntemleri araştırmanızı öneriyoruz. Aynı zamanda araştırırken her linke tıklamamanız için tedbirli yaklaşmanızı tavsiye ediyoruz.

Instagram Hesap Çalma

Instagram Hesap Çalma
Instagram Hesap Çalma

Öncelikle Instagram Hesap Çalma konusu insanları mağdur etmeye devam ediyor. Bu anlamda yöntemi merak eden kullanıcılar için yazımızı detaylı olarak okumanızı tavsiye ediyoruz. Şimdiye kadar çokça uygulanan ve en iyi yöntemlerden olan Instagram’a şikayet etmek ihtimali yüksek ve hızlı bir şekilde nihayet vermektedir. Esasında platforma yapılan şikayet işlemi, Instagram hesabı kapattırma adına kullanılan yaygın bir metottur. Fakat işin aslında farklı detaylar saklı:

  • Instagram şifre kırma işlemi için uygulanması gereken adımlara birlikte bakalım;
  • Instagram uygulamasında taklit hesabı şikayet edin kısmına giriniz.
  • Daha sonra “Temsil ettiğim biri gibi davranan bir hesap oluşturdu” seçeneğini seçiniz.
  • Ardından hesabını çalmak istediğiniz kişinin ismine benzer bir Gmail oluşturun.
  • Sonrasında Gmaili, Instagram sayfasındaki forum kısmına yapıştırın.
  • Daha sonra kimlik fotoğrafınızı yükleyin. Beklemeye geçin.

Bütün bu adımlar gerçekleştirdikten sonra tamamen platformun vereceği kararı beklemeye koyulursunuz. Ya instagram size ve sizin yaptığınız şikayete güvenerek instagram şifre sıfırlama bağlantısı iletecek. Ya da instagram sahte bir işlem yapıldığını fark ederek herhangi bir işlemde bulunmayacak. Her halükarda kaybeden siz olmayacaksınız.

Ayrıca, benzer bir yazımız olan Instagram Story İzlenmeleri Neye Göre Sıralanıyor içeriğimize de bakabilirsiniz.

Instagram Çalma Kodu ?

Instagram Çalma Kodu Nedir? tarzında araştırılmalar yapılmaktadır. Son zamanlarda çok popüler bir dolandırıcılık yöntemi olan “Telif Hakkı” yöntemi ile Instagram hesap dolandırıcılığı yapılmaktadır. Instagram mesaj kutunuzda birden bire Telif Hakkı mesajı ile karşılaşabilirsiniz.

Bu mesaj instagramın taklidi hesaplar tarafından atılır ve kullanıcı da bir anlık dalgınlıkla mesajda gönderilen bağlantıya tıklayabilir. Böyle bir durumda instagram hesabınız büyük bir ihtimalle çalınmış olur. Bu sebeple siz siz olun instagram telif hakkı dolandırıcılığına inanmayın! Hiçbir hacker tek bir kod ile instagram çalmaya çalışamaz. Bunun tek bir kod ile olacağını düşünüyorsanız yanlış düşünmüş olursunuz.

Öngörülmesi ve deneme yanılma yöntemi ile çözülmesi çok zor olan şifreler güçlü şifre olarak isimlendirilir. Oluşturulan bir şifrenin kırılmasının zor olabilmesi için en azından küçük harf, büyük harf ve rakam gibi 3 farklı türde karakterden oluşturulmalıdır. Ayrıca özel karakter içeren şifreler kullanırsanız şifrenizin zorluk seviyesi de bir o kadar artacaktır.

Instagram Çalma Linki

Eğer Instagram hesabı çalma olayını nasıl oluyor diye merak ediyorsanız, bu tür yöntemler nasıl olur size anlatalım. Çeşitli konularda sizlere instagram linki yollanırsa ve o link aracılığı ile instagram bilgileriniz ile giriş yaparsanız yüksek ihtimal bilgileriniz mesajı yollayan kişinin eline geçecektir. Bu yüzden bilmediğiniz linklerden giriş yapmamaya özen gösteriniz.

Ayrıca, Rehber kategorimizdeki yazılara aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Son olarak CMD Instagram Çalma Kodu yazımızın sonuna geldik. Bu tarz yazılarımızın devamı gelecektir. Takipte kalın.

Ana sayfamız olan bizdekalmasin.com adresinden de diğer yazılarımıza ulaşabilirsiniz. Ayrıca bizi takip etmeyi unutmayın.

5/5 - (1 Oy)
Yorum yapın