Ana Sayfa » Rehber » Discord Ekran Paylaşımı Ses Gitmiyor – Yayın Sesi Gelmiyor!

Discord Ekran Paylaşımı Ses Gitmiyor – Yayın Sesi Gelmiyor!

Discord Ekran Paylaşımı Ses Gitmiyor yazımız ile karşınızdayız. Genellikle oyuncuların kullandığı discord sesli sohbet uygulamasıdır. Oyun içinde beraber oynarlarken iletişim kurmak için kullanılan en popüler uygulamalardan biridir. Birçok özelliği de içinde barındırdığı için çok faydalıdır. Özellikle ekran paylaşımı yaparak sizin ekranınızı başkalarının da görmesini sağlayabilirsiniz. Fakat yayın açan insanlar neden yayının sesinin karşı tarafa gitmediğini merak etmektedir. Yazımız içerisinde sizlere bunun çözümünden bahsedeceğiz.

Discord Ekran Paylaşımı Ses Gelmiyor

Discord Ekran Paylaşımı Ses Gelmiyor
Discord Ekran Paylaşımı Ses Gelmiyor

Uygulamaya ilk geldiği günden beri çok büyük fayda sağlayan ekran paylaşma özelliği kullanıcılar tarafından oldukça beğenilmiştir. Fakat paylaştıkları ekranda sesin neden gitmediğini merak etmektedirler. Bunun için ekran paylaş seçeneğine tıkladıktan sonra ekranlar kısmından değil de uygulamalar kısmından ekranınızı paylaşmanız gerekecektir. Böylece yayın sesi karşı tarafa gidecektir. Bununla birlikte Discord Ekran Paylaşımı Ses Gelmiyor sorununu çözmüş olacaksınız.

Discord Yayından Ses Gelmiyor

Discord yayınınızdan ses gelmiyorsa bu muhtemelen uygulamalar kısmından yayın açmadığınız içindir. Çünkü ekranlar kısmından yayın paylaşımı yaparsanız karşı tarafa ses gitmeyecektir. Eğer bu işlemden sonrada karşı tarafa ses gitmiyorsa ses siteminizde problem olabilir. Böylece Discord Yayından Ses Gelmiyor sorununu çözebilirsiniz. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Discord Mesaj Silme yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Discord Ekran Paylaşımı Ses Gitmiyor Mobil

Eğer telefonunuzdan ekran paylaşımı yapmak istiyorsanız bunun için kesinlikle uygulamalar kısmından ekran seçmeniz gerekmektedir. Çünkü karşı tarafa yalnızca bu şekilde ses gidecektir.

Discord Ekran Paylaşımı Ses Gitmiyor Android

Android cihazlarda discord’dan ekran paylaşımı yapacağınız zaman lütfen ekranlar kısmından değil de uygulamalar kısmından pencereyi seçiniz. Çünkü bu şekilde yaptığınız zaman yayının sesi karşı tarafa da gidecektir.

Discord Ekran Paylaşımı Ses Gitmiyor Mac

Kullanıcılar discord’da ekran paylaşımı yaptıkları zaman karşı tarafa neden ses gitmediğini merak etmektedir. Bunun sebebi ise yayını yanlış pencereden açtığınızdır. Bunun için uygulamalar kısmından yayın açmanız gerekmektedir.

Discord Ekran Paylaşımı Ses Sorunu

Öncelikle en son discord uygulamasını kullandığınızdan emin olmalısınız. Daha sonra eğer paylaştığınız ekranda ses gitmiyorsa yanlış yerden yayın açıyorsunuz demektir. Bu yüzden ekranlar kısmından değil de uygulamalar kısmından paylaşmak istediğiniz ekranın penceresini açmanız gerekmektedir. Böylece Discord Ekran Paylaşımı Ses Sorunu çözülmüş olacaktır.

Discord Yayın Sesi Gelmiyor Telefon

Telefondan discord uygulamasına girdiğiniz zaman eğer paylaştığınız yayının sesi karşı tarafa gitmiyorsa uygulamalar kısmından pencerenizi açmanız gerekmektedir. Bu şekilde yaparsanız yayın sesi karşı tarafa gidecektir. Böylece Discord Yayın Sesi Gelmiyor Telefondaki sorunu çözmüş olacaksanız. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Discord Kuralları yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Ayrıca bizdekalmasin.com adresinden de ana sayfamızdaki diğer yazılara göz atabilirsiniz.

Eğer isterseniz rehber kategorimizdeki yazıları da aşağıdan ve bağlantıdan görüntüleyebilirsiniz.

Son olarak Discord Ekran Paylaşımı Ses Gitmiyor yazımızı okuduğunuz ve zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz.

Yazımızı Değerlendirin.
“Discord Ekran Paylaşımı Ses Gitmiyor – Yayın Sesi Gelmiyor!” üzerine bir yorum
Yorum yapın