Film İndirme Programı Ücretsiz – 2022

Film İndirme Programı Ücretsiz yazımız ile karşınızdayız. Gündelik hayatımızda uzun bir yolculuğa çıkarken veya boş bir zamanımız varken hemen bir şeyler izlemek isteriz. Fakat internetimiz bu filmler için yetmeyebilir. Film indirme uygulaması sayesinde indirdiğiniz filmleri internetinizi kullanmadan izleyebilirsiniz. Günümüzde internet olmayınca telefon ve bilgisayarların hiç bir anlamı kalmıyor. Bu yüzden film indirici uygulamalar bizim için çok önemlidir.

Film İndirme Uygulamaları

Film İndirme UygulamalarıPin
Film İndirme Uygulamaları

Özellikle Film İndirme Uygulamaları sevdiğiniz dizileri ve filmleri kolay bir şekilde bilgisayarınıza veya telefonunuza indirmenizi sağlar. Bu sayede indirdiğinizi dizi veya filmleri internetinizi kullanmadan kolay bir şekilde izleyebilirsiniz. En iyi film indirme programı hangisi diye soracak olursanız yazımız içerisinde bunları anlatacağız. Film indirme programı ücretsiz olan uygulamalar şunlardır:

1.Youtube

Youtube film indirebileceğiniz favori sitelerden biridir. Her türlü videoyu içerdiğinden dolayı ve basit, anlaşılır bir arayüze sahip olması birçok kullanıcıyı film indirmek için buraya yönlendirmektedir. Kısa film indirme programı için en ideal uygulamadır.

2.Vimeo

Yaklaşık olarak ayda 100 milyondan fazla kullanıcısı olan yüksek kaliteli film ve videolar içeren video paylaşım sitesidir.

3.DailyTube

En çok bilinen bir başka film kategorileri içeren site DailyTube’dir. Bu siteden birçok film türlerini seçerek indirip izleyebilirsiniz.

4.3gpMania.com

Bu site Bollywood, Hollywood HD filmleri sunan ücretsiz bir sitedir. Kolay film indirme programı olarak bilinen çok ünlü bir sitedir.

Bedava Programsız Film İndir

İnternetiniz olmadığı zaman Bedava Programsız Film İndir ile indirdiğiniz filmleri rahatlıkla izleyebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken sadece doğru siteyi bulmaktır. Çözünürlüğü iyi olan ve donmadan izleyebileceğiniz bir programa ihtiyaç duyabilirsiniz. Ücretsiz film indirme uygulaması olarak en çok bilinen VideoGet programıdır. Bunun yanında VDownloader, YTD Video Downloader programları da çok kullanılmaktadır. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Arkadaşlarla Birlikte Film İzleme Sitesi yazımızı da inceleyebilirsiniz.

İnternetten Bilgisayara Film İndirme

İnternetten Bilgisayara Film İndirme için ne yapmalıyım? Diye düşünüyorsanız bunun için siteler ve uygulamalar vardır. Güvenilir ve doğru çalışan bir site bulduktan sonra yapmanız gereken tek şey istediğiniz filmi indirmektir. Bilgisayarınıza Ücretsiz film indirme uygulaması olarak şunları indirebilirsiniz:

 • Orbit Downloader
 • Free Download Manager
 • İnternet Download Manager
 • İndir.vip
 • Oneindir
 • İndir.pub

Telefona Film İndirme Programı

Telefonunuza HD film indirmek istiyorsanız bunun için sizlere Snaptube uygulamasından bahsedebiliriz. Dilediğiniz filmi ücretsiz olarak indirmek için harika bir programdır. En iyi film indirme programlarından biridir. Bununla birlikte indirdiğiniz filmi internetiniz olmadan da izleyebilirsiniz. Uzun bir yolculuğa çıktığınız zaman yapılabilecek en güzel şey film izlemektir. Bu yüzden Telefona Film İndirme Programını araştırıp kesinlikle kullanmanız gerekir. Çünkü canınızın sıkılmaması için çok iyi bir aktivitedir. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Netflix Dizilerini Ücretsiz İzleme Sitesi yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Film İndirme Sitesi

İnternette indirebileceğiniz birçok Film İndirme Sitesi bulunmaktadır. Fakat bunlardan bazıları virüslü veya düzgün çalışmıyor olabilir. Bu yüzden indireceğiniz filmlerde güvenilir bir siteden indirmeniz gerekir. Sizin için hazırladığımız en çok kullanılan film sitelerden film indirme şunlardır:

 • CONtv
 • Tubi
 • Crackle
 • Classic Cinema Online
 • Internet Archive
 • MoviesFoundOnline

Ana sayfamıza bizdekalmasin.com bağlantısından ulaşabilirsiniz.

Dilerseniz rehber kategorimizdeki son yazılara ulaşabilirsiniz.

Film İndirme Programı yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Bu ve bunun gibi yazılarımız sizlerle olacak. Takipte kalın.

5/5 - (2 Oy)
Yorum yapın

1