Ana Sayfa » Rehber » Happn Hesap Silme – Kesin Çözüm!

Happn Hesap Silme – Kesin Çözüm!

Happn Hesap Silme yazımız ile karşınızdayız. Bu uygulama 2014 yılında piyasaya sürülerek yaklaşık olarak 24 farklı şehirde birçok kullanıcı sayısına ulaşmıştır. Tinder benzeri bir platform olan Happn arkadaşlık uygulaması olarak da bilinmektedir. Asıl merkezi Paris’tir. Uygulamanın çıkarılmasındaki amaç ise, yolda yürürken veya bulunduğunuz herhangi bir yerde bu uygulamayı kullanan insanlarla mesajlaşma imkanınız olmasıdır. Fakat bazı kullanıcılar uygulamadan sıkıldıkları zaman veya biraz ara vermek istedikleri zaman hesap silme işleminin nasıl yapıldığını araştırmaktadırlar.

Hesap silme işlemiyle, happn hesabını kalıcı olarak devre dışı bırakma işlemi aynı değildir. Uygulama ayarlarına girerek devre dışı bırakmak hesabınızın kalıcı olarak silindiği anlamına gelmemektedir. Bu tarz işlemlerde hesabınız sadece dondurulmuş olacaktır. Happn hesabını kalıcı olarak kaldırmak istiyorsanız şu adımları takip etmelisiniz:

  • Happn uygulamasına giriş yapınız.
  • Hesabım butonunu tıklayınız.
  • Hesabım bölümünün alt tarafında yer alan yardım seçeneğine tıklayınız.
  • Buradan bize ulaş bölümüne tıklayınız.
  • Daha sonra karşınıza çıkan forma neden olarak “Hesap Yönetimi” ni seçimini yapınız.

Bu adımları yaptıktan sonra başka bir şey yapmanıza gerek yoktur. Attığınız mesaj ile Happn ekibine hesabınızı kapatmak istediğinizi belirtmiş oldunuz. Bundan sonra size onaylamak için mail gelecektir. Bu sayede Happn hesabınız kalıcı olarak kaldırılacaktır.

Happn Premium İptal

Happn Premium İptal
Happn Premium İptal

Apple cihaz kullanıyorsanız ayarlar sekmesinden “iTunes, App Store’u aç ve Apple Kimliği’ne dokununuz. Şifrenizi girdikten sonra “Abonelikler” tuşuna dokununuz. Abonelik süresini değiştirmeyi veya “İptal Et” e dokunarak aboneliğinizi iptal edebilirsiniz. Fakat android cihaz kullanıyorsanız yapmanız gerekenler şunlardır. Play Store’u açarak soldaki menüye giriniz. Daha sonra aboneliklere dokunarak Happn Aboneliğini seçiniz. İptal et’e tıklayarak Happn Premium İptal işlemini gerçekleştirmiş olursunuz.

Happn Abonelik İptali

Hoşlandığınız bir kişiyi görünce yüz yüze konuşmaktan çekiniyorsanız Happn uygulaması tam size göre. Çünkü karşınızdaki insanda bu uygulamayı kullanıyorsa rahatlıkla mesaj yoluyla iletişim kurabilirsiniz. Fakat bu uygulamadan sıkıldıysanız Happn Abonelik İptali nasıl yapılır diye merak ediyor olabilirsiniz. Bunun için öncelikle play store’e girip sol üstteki menüye tıklayınız. Oradan Happn uygulamasına girip aboneliğinizi iptal edebilirsiniz. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Snapchat Toplu Arkadaş Silme yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Happn Üyelik İptali

Happn uygulaması sayesinde birçok arkadaş edinebilirsiniz. Tinder’a benzer yönüyle birçok kullanıcı tarafından kullanılmaktadır. Çevrenizde bulunan insanlarla tanışma fırsatı bulabilirsiniz. Fakat uygulama içerisinde Happn Üyelik İptali yapmak istiyorsanız öncelikle Apple Kimliğinizle App Store’u açınız. Daha sonra Abonelikler seçeneğine tıklayınız. Karşınıza çıkan Happn uygulamasından üyelik iptali yapabilirsiniz. Böylece üyeliğinizi iptal etmiş olursunuz.

Rehber kategorimizdeki diğer yazılara aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Ayrıca Bizdekalmasin.com bağlantısı ile ana sayfaya erişim sağlayabilirsiniz.

Happn Hesap Silme yazımızın sonuna geldik. Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz.

5/5 - (2 Oy)
Yorum yapın