Kripto Para Whatsapp Grupları

Kripto Para Whatsapp Grupları yazımız ile karşınızdayız. Kripto para sektörünün bu denli yoğun olduğu dönemde onca insan birbirleri ile iletişim kurmak amacıyla Whatsapp veya Telegram gibi uygulamalar üzerinden gruplar oluşturup birbirleri ile fikir alışverişlerinde bulunuyorlar. Burada çeşitli haberler, coinler ve tokenlar ile alakalı olumlu olumsuz yorumlar veya çeşitli teknik ve temel analizler paylaşılmaktadır. Bunun yanında burada insanlar yeni çıkan kripto paraları da öğrenmektedirler. Sizde bu kanalları öğrenmek istiyorsanız bu yazının devamını okuyun.

1. Gelecek Kripto Whatsapp Grubu

Kripto para piyasasında oldukça revaçta olan paylaşım platformları insanlar tarafından çokça kullanılıyor. Whatsapp üzerinden yüzlerce ve binlerce insanın paylaşımda bulunduğu bu platformlardan birisi de bu gruptur. Gelecek kripto para whatsapp grubu içerisinde yeni çıkan kripto paralar, kripto para haberleri, çeşitli teknik ve temel analizler bulunmaktadır.

Bu gruba bu linke tıklayarak katılabilirsiniz ve de detaylara ulaşabilirsiniz. (Link whatsapp linkidir.)

2. Fes Kripto Haberler

Fes kripto haberler adı altındaki grup ise çeşitli haberleri içerisinde barındıran, borsa listelemeleri fiyat tahminleri gibi çeşitli verileri içinde barındıran birçok insanın olduğu platformdur. Bunun yanında teknik temel analizler, grafikler ve bilgiler paylaşmaktadırlar.

Bu gruba bu linke tıklayarak katılabilirsiniz ve de detaylara ulaşabilirsiniz. (Link whatsapp linkidir.)

3. Kripto Para Sohbet Grubu

Bu grupta kripto para, coinler ve finans ile alakalı çeşitli konularda sohbetler, bilgi ve veri paylaşımları yapılmaktadır. Ayrıca son dönemlerdeki fiyat hareketleri gibi piyasada ve çeşitli borsalarda çıkabilecek yeni coinlerin konuşulduğu ve paylaşıldığı gruptur.

Bu gruba bu linke tıklayarak katılabilirsiniz ve de detaylara ulaşabilirsiniz. (Link whatsapp linkidir.)

4. Crypto Mining Ekibi

Bu grup daha çok kripto paraların madenciliği yani üretim kısmındaki fikir ve bilgi paylaşımı ile alakalıdır. Özellikle mining setlerinin kurulması ekran kartları, maliyetler ve çeşitli verilerin paylaşıldığı whatsapp grubudur. Kripto para whatsapp grupları yazımıza yeni gruplar eklenmeye devam edecektir.

Bu gruba bu linke tıklayarak katılabilirsiniz ve de detaylara ulaşabilirsiniz. (Link whatsapp linkidir.)

Kripto Para Whatsapp Grupları İle Alakalı Bilgiler

Son olarak kripto para ve coinler ile alakalı birçok bilgiye buradan ulaşabilirsiniz. Bunun yanında da oldukça farklı insanlardan haberler, teknik ve temel analiz bilgileri, çeşitli analizler ve yorumları alabileceğiniz kanalları yukarıda sizlerle paylaştık. Bununla beraber sizde bu insanlara yardımcı olabilirsiniz. Onlara bilgiler verebilirsiniz. Edindiğiniz bilgileri de paylaşabilirsiniz.

Ayrıca Bu yazıdaki hiçbir ifade yatırım tavsiyesi olarak yorumlanamaz. Bizde kalmasın ekibi, yatırım tavsiyesi vermez yatırım yapmadan önce herkesi kendi araştırmalarını yapmaya yönelik teşvik eder.

Diğer kripto para yazılarımıza kripto para ulaşabilirsiniz.

Ana sayfamıza bizdekalmasin.com ulaşabilirsiniz.

Kripto Para Whatsapp Grupları Veren Siteler yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Bu yazımızda geçen coin veya herhangi kripto para ile alakalı olan bilgiler yatırım tavsiyesi içermemektedir. Bizdekalmasin.com ekibi yatırım danışmanlığı yapmamaktadır.

Aşağıdan yazımızı oylayabilirsiniz.

Yorum yapın