Ana Sayfa » Rehber » Hasbinallah Ve Nimel Vekil Okuyanların Yorumları

Hasbinallah Ve Nimel Vekil Okuyanların Yorumları

Hasbinallah Ve Nimel Vekil Okuyanların Yorumları yazımız ile karşınızdayız. Kuran birçok duadan bahseder. Bu duaların bir kısmı peygamberlerin duaları, bir kısmı da Allah’ın nasıl dua edileceğini bildirdiği dualardır. Kuran’ın dualarından biri de Hasbünallahü ve nimel vekil duasıdır. Bu yazımızda sizlere bu duadan ve faziletlerinden bahsedeceğiz. Bunun yanında dilerseniz diğer dua ile alakalı yazılarımıza da göz atabilirsiniz.

100.000 Hasbinallah Ve Nimel Vekil Nedir?

100.000 Hasbinallah Ve Nimel Vekil; Bu, Allah’ın bizim için yeterli olduğu, büyük bir koruyucu olduğu anlamına gelir. Hem dua hem de zikirdir. Bu dua ile insanın yaptığı her işte, her problemde, başladığı her işte Allah’ı vekil kılmak mümkündür. Allah’ın gücü ile her şey daha iyi ve daha kolay olacaktır. Sorunlar Tanrı’nın gücüyle geçer. Herkes bu zikri her gün yapmalıdır.

100.000 Hasbinallah Ve Nimel Vekil
100.000 Hasbinallah Ve Nimel Vekil

Hasbinallah Ve Nimel Vekil Okuyanların Yorumları

Çeşitli maddi ve manevi zorluklar, bolluk, bereket, rızık, iş bulma, evlenme, çocuk veya çeşitli istek ve arzular için okunan bir duadır. Özellikle de ülkemizde son derece fazla kişi tarafından da okunmaktadır. Şimdi sizlere Hasbinallah Ve Nimel Vekil Okuyanların Yorumları arasından birkaçını listeleyeceğiz:

  • Allah’a hamdolsun son derece güzel bir dua. Hem arzularımız gerçekleşti hem de manevi olarak imanla dolduk.
  • Çocuklarım ve torunlarım için bolca okuduğum bir duadır. Allah dualarımızı kabul eylesin.
  • Hamile kalmak için bol bol okumuştum. Allah’ıma şükürler olsun ki 4 aylık hamileyim. Dua gerçekten çok güzel, Allah herkesin dualarını kabul eylesin.

Ayrıca 16641 Ya Latif Okuyanların Yorumları yazımıza da göz atabilirsiniz.

Ya Vekil Okuyanların Yorumları

Ülkemizde çeşitli durumlar için insanlar bol bol dualar etmektedirler. Allah-u Teala da dualarımızı kabul ederse gerçekleşmektedir. Bu durumda çeşitli dua usulleri vardır. Ve bunları uyguladığımızda dinen çok sevap kazanmış oluruz. Şimdi daha evvel bu usulü uygulamış Ya Vekil Okuyanların Yorumları arasında birkaç yorumu aşağıda paylaşacağız:

“Allah’a hamdolsun 3 adet evladım için bol bol dua etmiştim. Dualarım kabul oldu. 2 tanesi işe girdi. Birisi de üniversitede. Allah dualarınızı kabul eylesin.”

100.000 Hasbinallah Ve Nimel Vekil Okudum. Çok şükür hem içim huzurla doldu. Hem de son derece güzel bir şekilde dualarım kabul oldu.”

99 Defa Hasbünallahu Ve Nimel Vekil

99 Defa Hasbünallahu Ve Nimel Vekil, maddi ve manevi zorluklar, evlilik, zorluklar, borçlar, musibet, zenginlik, kötülüklerden ve düşmanlardan korunmak için okunur. Bu, faziletleri ve sırları çok tesirli olan dualardan biridir. Erdem ve hârikasıyla mühim ve kıymetli olan bu zikir, her işte ve her vaziyette Yüce Allahu El-Vakîl adına okunması gereken duâlardan biridir.

19 Gün Hasbinallah Ve Nimel Vekil

Dertlerden, belalardan, dertlerden yardım almak ve her türlü iyi dilekleri almak için 19 Gün Hasbinallah Ve Nimel Vekil okumak çok etkili bir yöntemdir. Ayrıca bunun yanında dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Birini Mahvetmek İçin Dua yazımızı da inceleyebilirsiniz.

500 Hasbinallah ve Nimel Vekil Fazileti

Dinimizdeki hemen hemen her duanın birçok fazileti ve yararı bulunmaktadır. Dualar hem imanımızı artırmaktadır. Hem de bize güzellikler ve dilediğimiz şeylerin olması için yol getirir. İşte sizlere birçok kişi tarafından okunmuş olan 500 Hasbinallah ve Nimel Vekil Fazileti:

  • İman gücünüzü artırır.
  • Çeşitli borçlardan, maddi sıkıntılardan kurtarır.
  • İş bulma konusunda sizlere kapı açar.
  • Çeşitli psikolojik sorunlar, sıkıntılar ve dertlerden arındırır.

Rehber kategorisindeki diğer yazılarımızı okumak istiyorsanız eğer aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Ana sayfaya bizdekalmasin.com bağlantısından ulaşabilirsiniz.

Son olarak Hasbinallah Ve Nimel Vekil Okuyanların Yorumları yazımızın sonuna geldik. Okuduğunuz için teşekkür ederiz.

4.7/5 - (4 Oy)
Yorum yapın