Ana Sayfa » Okunacak Dualar » Erkeği Deli Divane Aşık Etme Duası – Anında Etki Eden Dua!

Erkeği Deli Divane Aşık Etme Duası – Anında Etki Eden Dua!

Erkeği Deli Divane Aşık Etme Duası yazımız ile karşınızdayız. Birini seviyorsun ama seni sevmiyorlar, kızgınlar ya da kırılıyorlar, bir zamanlar seviyorlardı ama artık değiller. Bu kısa duayı okumadan önce sevdiğiniz kişinin sizin için iyi olup olmadığını düşünün.

Belki Allah sizi ondan kurtardı. Unutmayın, başınıza kötü şeyler geldiğinde bu kişi sebeplerinden birisi olabilir. Aşk her şeye yeter mi? Artıları ve eksileri tartın. Allah sizin için en hayırlısını ister, onu sizden uzaklaştırırsa sizi mutluluğa götürür.

Erkeği Kendine Aşık Etme Duası

Erkeği Kendine Aşık Etme Duası
Erkeği Kendine Aşık Etme Duası

Aşk kaçınılmaz bir duygudur. Öyle ki hastaları yatağa düşürür ve psikolojik depresyona neden olur. Hiçbir şey karşılıklı aşk kadar güzel olmasa da karşılıksız aşk işkencedir. Herkes her şeyi sevmek zorunda değil. Ama sevdiğiniz kişinin sizi tekrar veya daha çok sevmesini isteyebilirsiniz.

1 Günde Aşık Etme Duası

İlk olarak, hayatta bir şey olmazsa, daha iyisi olduğu için olmaz. Sizi sevmeyen birinin peşinden koşarak kendinizi mahvetmeyin. Olduğunda, kendiliğinden gerçekleşir. Onun dışında siz istemeseniz de olur. Öncelikle bu durumun kesinlikle farkında olmalısınız. Aşk her iki tarafça da içtenlikle yaşanırsa iyidir, aksi takdirde gerçekten zarar verir. Bunun yanında dilerseniz bu içeriğimize benzer olan 11 İsmi Azam Duası Okuyanların Yorumları yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Duanın Türkçe Okunuşu:

Veddua vallleyli iza saca. Mave ddeake rabbuke ve ma kala velelahıratu elem yacidke yetıy me feava ve vece deke dal len fehada ve vece daka dal len fe heda vevece dake aiılan feağna femmel yetıy me fela tak har .

Sevgiliyi Deli Divane Eden Dua

Sevgiliyi Deli Divane Eden Dua, geçmişte ve günümüzde kadınların ya da erkeklerin oldukça merak ettiği bir dua çeşididir. Sırılsıklam aşık olunan birinin bir kişiye delicesine aşık olması fikri insanların aklına çekici ve güzel olarak gelir. Tehlike ihtimalini azaltmak için bilgili ve tecrübeli medyumların dualarını okumakta fayda vardır ancak kurallara ve ritüellere uyulması halinde kişinin okuması gereken dualar da vardır. Bağlanmanın kişinin en güçlü duygu ve düşüncesi haline gelmesi de bir duadır.

Duanın Türkçe Okunuşu:

Bismillahirrahmanirrahiym. Allah ummec’alli minem rı haze fera cen ve mah racen inneke alakulli şey’in kadiyr.Allahumme rabbe ıbrahiy me ve musa ve rabbe ıshaka ve yakube ve iysa ve rabba cebraiyle ve mikaile ve israfiyle, azraiyle ve mun zilet tavrate vel’incıyle vez zebure vel fürkan elazıymi erinı fi manami matera li fiyhıl hayre vel’aserat.

Mecnun Etme Duası

Mecnun Etme Duası, özellikle kadınların son zamanlarda daha çok arattığı dualardan biri olmuştur. Sadakatsiz olan ve bu ilişkilerden ayrılmak isteyen tarafın ısrarcı olmasını ve düşüncelerini etkilemesini sağlamak için dua onları aşık edecektir. Dualar arasında ara dua ve Ayetel Kürsi duası da bulunmaktadır. Duaların çeşitliliği, insanların seçebilecekleri en doğru ve etkili duayı bulmada zorluk yaratmaktadır.

Rehber kategorisindeki diğer yazılarımızı okumak istiyorsanız eğer aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Ana sayfaya bizdekalmasin.com bağlantısından ulaşabilirsiniz.

Son olarak Erkeği Deli Divane Aşık Etme Duası yazımızın sonuna geldik. Okuduğunuz için teşekkür ederiz.

5/5 - (2 Oy)
Yorum yapın