Ana Sayfa » Rehber » Hoşlandığı Kıza Bilerek Umursamaz Davranan Erkek – Hoşlanıyor!

Hoşlandığı Kıza Bilerek Umursamaz Davranan Erkek – Hoşlanıyor!

Hoşlandığı Kıza Bilerek Umursamaz Davranan Erkek yazımız ile karşınızdayız. Erkekler hoşlandığı kıza ilgisiniz davranınca daha fazla ilgi çektiklerini düşünürler. Bu yüzden böyle davranmaya devam ederler. Fakat tabi ki kadınlar bundan hoşlanmazlar ve neden böyle davrandıklarını merak ederler. Bunun tam tersine kız arkadaşlarına değer veren bir an olsun yanından bile ayrılmak istemeyen erkekler de mevcuttur. Yazımız içerisinde sizlere neden umursamaz davrandıklarından bahsedeceğiz.

Hoşlandığı Kıza Soğuk Davranan Erkek

Bazı erkekler yani Hoşlandığı Kıza Soğuk Davranan Erkek böyle davranınca daha havalı olduklarını düşünüp kızların daha çok ilgi göstereceklerini düşünmektedir. Fakat bu son derece yanlış bir düşüncedir. Çünkü kadınlar böyle davrandıkları zaman sinir olurlar ve bu hiç hoşlarına gitmez. Bu yüzden tartışmalar başlar ve ilişki zarar görmeye başlamaktadır.

Hoşlandığı Kıza Soğuk Davranan Erkek
Hoşlandığı Kıza Soğuk Davranan Erkek

Umursamaz davrandıkları için kızların erkeklere daha fazla değer vereceğini düşündüğü erkekler bu şekilde davranır. Buna bağlı olarak kızın daha çok bağlanacağını ve hiç bırakmayacaklarını düşünürler. Kadınlar bu durumdan rahatsız olup ilişkiyi sonlandırabilir. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Hoşlanıp Açılamayan Erkek Nasıl Davranır? yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Hoşlanan Erkek Neden Soğuk Davranır?

İlişkinin başlarında her şey güzel gitse de daha sonra erkek bir anda soğuk davranıp konuşmamaya başlayabilir. Bunun sebebi olarak erkeğin kızın bir hareketinden rahatsız olması veya böyle davranınca daha çok ilgi çekebileceğini düşünmesidir. Fakat bu durum çoğu zaman ayrılıkla sonuçlanır.

Kadınlar genellikle erkeklerin bu şekilde davranmasından sonra ne yaptıklarını merak etmektedir. Fakat bir süre sonra bilerek yaptığını düşünüp o da ilgi bekler. Bu şekilde iki tarafta soğuk davranınca ilişki biter. Böylece Hoşlanan Erkek Neden Soğuk Davranır? Sorusuna bu şekilde cevap verebiliriz.

Hoşlandığı Kıza Ters Davranan Erkek

Hoşlandığı Kıza Ters Davranan Erkek ya yapısı öyle olduğundan dolayıdır ya da kızın bir hareketi hoşuna gitmemiştir. Bu yüzden ters davranıp ilişkiyi bitirmek isterler. Fakat bazı erkekler ise böyle davrandıkları zaman daha çok ilgi çekebileceklerini de düşünmektedir. Bu kesinlikle yanlış bir taktiktir. Çünkü genellikle kadınlar bir daha yazmamaktadır. Bu şekilde davranarak ilişkinize zarar verirsiniz.

Hoşlandığı Kıza Gıcık Davranan Erkek

Hoşlandığı Kıza Gıcık Davranan Erkek genellikle bilerek öyle davranıyordur. Aralarındaki samimiyetten dolayı bu şekilde ilişkilerine devam ederler. Fakat bazı durumlarda erkek ayrılmak istediği için kendinden soğutuyordur. Bu yüzden kızdan kendini soğutarak onun kendisinden ayrılmasını istemektedir. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Dünyanın En Güzel Kızına Sözler yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Umursamıyormuş Gibi Davranan Erkek

Kadınlar genellikle kendilerini Umursamıyormuş Gibi Davranan Erkeklerden hiç hoşlanmazlar. Bu yüzden erkeklerin düşündüğü gibi daha çok ilgi göstermezler. Aksine onlar da umursamıyormuş gibi davranır ve aralarına soğukluk girer. Bu şekilde ilişki yürümeyeceği için kısa süre içinde ayrılma gerçekleşmektedir. Erkeklerin bu taktiği işe yaramaz ve ellerinde patlamaktadır.

Ayrıca, Buradan ise bizdekalmasin.com ana sayfasına gidebilirsiniz.

Rehber kategorisindeki diğer yazılarımızı okumak istiyorsanız eğer aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Son olarak Hoşlandığı Kıza Bilerek Umursamaz Davranan Erkek yazımızın sonuna geldik. Okuduğunuz için teşekkür ederiz.

5/5 - (1 Oy)
Yorum yapın