Ana Sayfa » Rehber » Tweetler Şu Anda Yüklenemiyor Ne Demek? – Çözüldü!

Tweetler Şu Anda Yüklenemiyor Ne Demek? – Çözüldü!

Tweetler şu anda yüklenemiyor ne demek? yazımız ile beraberiz. Dünyanın en çok kullanılan sosyal medya uygulamalarından biri olan Twitter uygulamasında diğer uygulamalarda olduğu gibi bazı hatalar meydana gelebiliyor. Bu hatalardan birisi de Tweetler şu anda yüklenemiyor hatasıdır. Peki bu hatayı düzeltmek için ne yapılması gerekiyor? Yazımızın devamında sizlere aktarmış olacağız.

Tweetler Şu Anda Yüklenemiyor Ne Demek?

Tweetler Şu Anda Yüklenemiyor Ne Demek
Tweetler Şu Anda Yüklenemiyor Ne Demek

Twitter uygulamasında dolaşırken, paylaşılan yazıları okurken ya da ana sayfanızı yenilerken karşınıza tweetler şu anda yüklenmiyor hatası mesajı gelebiliyor. Bu hatanın çözümünden önce hatanın hangi sebepten dolayı kaynaklanabilir ondan bahsedelim. Ayrıca, benzer bir yazımız olan Twitter Durduruldu Hatası içeriğimize de bakabilirsiniz. İşte hatanın sebep olabilecek etkenler hakkında çözüm önerileri!

  • İlk olarak internet bağlantınızı kontrol edin. İnternet bağlantınız zayıf veya kopmuş olma olasılığı vardır. Mobil cihaz üzerinden twitter uygulamasına giriyorsanız Wi-Fi tuşunu kapatıp açın ve tekrar deneyiniz. Bağlı olduğunuz internet bağlantınız kopmuş ise bu hata ile karşı karşıya kalabilrisiniz.
  • Bazen anlık internet bağlantılarında kopma olabiliyor. Ve o an tweetler şu anda kullanılamıyor hatası almış olabilirsiniz. Bağlandığınız internet ağında bir sorun var mı yok mu kontrol edebilirsiniz. Eğer gerekiyorsa modeme reset atabilirsiniz.
  • Modeme reset attıysanız modemin üzerindeki ışıkların gerekli olanları yandıysa tekrar twitter uygulamasına girip deneyiniz.
  • Bu denedikleriniz ile bir sonuç alamadıysanız, Twitter hesabınızda bir sorun olabilmektedir. Başka bir Twitter hesabınız var ise oradan tekrar hesabınıza giriş yapmayı deneyiniz. Aynı hata ile karşılaşmıyorsanız ilk denediğiniz hesabınızda bir sorun var demektir.
  • Masaüstü üzerinden Twitter uygulamasına giriş yapıyorsanız, farklı bir tarayıcı ile giriş yapmayı deneyiniz. Kullandığınız tarayıcıdan kaynaklı bir problem olabiliyor. Farklı bir tarayıcı ile giriş yaptığınızda bir sorun gözükmüyorsa, Sık kullandığınız tarayıcıda sıkıntı var demektir.
  • Tarayıcınızın tüm verilerini temizleme işemini yapmalısınız. Bu temizleme işlemi sorunu ortadan kaldırabilmektedir. Yaptıktan sonra Twitter uygulamasına girerek tekrar hata var mı kontrol ediniz.
  • Eğer uygulama üzerinden giriş yapıyorsanız uygulamanız güncel olmayabilir. iOS kullanıcı iseniz App Store üzerinden, Android kullanıcısı iseniz Google Play Mağazası üzerinden uygulama ismini aratıp güncelleme işlemi varsa kesinlikle günceleyiniz.
  • Twitter uygulamanız eski bir sürüme sahipse bu hata ile karşılaşabilirsiniz. Sürüm uyumsuzluğundan veya başka bir sebepten kaynaklanıyor olabilmektedir. En güncel hale getirerek bu sorunu düzeltebilirsiniz.
  • Aldığınız hatanın farklı bir sebebi olarak da şu olabilir: Eğer Twitter üzerinde kural ihlali yapmışsanız hesabınız kısıtlanmış olabilmektedir. Böyle durumlarda bu tarz hatalarla karşılaşılabilmektedir. Kural ihlali genellikle üst üste (spam) beğenme, retweet, paylaşımlar ve benzeri şeylerden kaynaklanabiliyor.

Twitter hesabınızdan çıkış yapıp tekrar giriniz. Ardından sorunu hala yaşıyor musunuz kontrol ediniz. Eğer sorun hala devam ediyor ise Twitter uygulamasını cihazınızdan tamamen kaldırıp tekrar yükleyiniz.

Tweetler Şu Anda Yüklenmiyor Hatası

Eğer Tweetler Şu Anda Yüklenmiyor Hatası alıyorsanız yukarıda bahsettiğimiz maddeleri dikkatli bir şekilde okumanızı tavsiye ediyoruz. Çünkü yukarıdaki listede birden fazla ihtimali göze alarak pek çok çözüm yollarını sizler için araştırıp paylaştık. Ayrıca, benzer bir yazımız olan Twittera İnstagram Linki Ekleme içeriğimize de bakabilirsiniz.

Denediğiniz yöntemlerden birisi büyük ihtimalle yaşadığınız sorunu çözebilmektedir. Sorununuz yine de çözülmüyorsa yorumlar kısmında belirtirseniz, daha önceden bu sorunu yaşayan arkadaşlar sizlere yardım etme ihtimali vardır.

Rehber kategorisindeki diğer yazılarımızı okumak istiyorsanız eğer aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Ayrıca, Buradan ise bizdekalmasin.com ana sayfasına gidebilirsiniz.

Son olarak yazımızın sonuna geldik. Okuduğunuz için teşekkür ederiz. Bu ve bunun gibi yazılarımızın devamı gelecektir. Takipte kalın.

5/5 - (2 Oy)
Yorum yapın