İnat Box Açılmıyor 2022 – Nasıl Çözülür?

İnat Box Açılmıyor 2022 yazımızla beraberiz. İnat box kullananlar özellikle futbol maçlarını izleyebilmek için çeşitli yollara başvuruyor. Maçları izlemek için en çok kullanılan yollardan biri olan bu platform, maç severler için çok kullanışlı bir uygulamadır. Yazımızın içerisinde inat box açılmıyor, İnat box VPN hatası gibi sorunlar hakkında çözüm yollarından bahsettik.

Pek çok kullanıcı internetten maç yayınlarını takip edebilecekleri siteleri ve uygulamaları araştırıyor. Kullanıcıların en fazla talep gösterdiği uygulamalardan biri olan İnat TV, içerisinde yüzlerce kanal olmak üzere yurt dışındaki kanallar bulunmaktadır. Süper lig serüvenini takip eden kullanıcılar bazen bu platformda aksaklıklar yaşanabiliyor.

İnat TV’ye gelen son güncelleme nedeniyle birçok kullanıcı uygulamaya giriş yapmakta güçlük çekiyor. Gelen güncellemenin Android sürümüyle uyuşmaması, inat box root hatası ya da diğer teknik problemlerden kaynaklanan sorunun çözümü oldukça basit. Fakat öncelikle sorunun hangi sebepten ötürü kaynaklandığı tespit etmemiz gerekiyor.

İnat TV Açılmıyor

İnat TV AçılmıyorPin
İnat TV Açılmıyor

Sizlerde futbol maçlarını izlemek için inat box kullanıyor ve inat tv açılmıyor sorununu yaşıyor olabilirsiniz. Eğer böyle bir sıkıntıyla karşı karşıya kalırsanız aşağıdaki adımları takip ediniz.

 • İlk olarak telefonunuzun “Ayarlar” bölümüne girin.
 • Daha sonra “Uygulamalar” bölümüne gelin.
 • Uygulamalar kısmından “İnat Box” uygulamasını bulun.
 • Ardından “Depolama” bölümüne dokunun.
 • Son olarak uygulamanın verilerini temizleyin.

Android cihazlarda indirmiş olduğunuz uygulamaları sürekli olarak kullanıyorsanız uygulama verileri ve çerezler sürekli dolmaktadır. Böyle bir durumda uygulama maalesef sağlıklı bir şekilde çalışmamaktadır. Çerezleri temizleme işlemini sık sık yapmak bu tarz sorunların önüne geçebilmektedir. Buna benzer bir yazımız olan Ücretsiz İptv Veren Siteler içeriğimize de bakabilirsiniz.

İnat Box Neden Açılmıyor?

İnat box neden açılmıyor? Sorusunu kullanıcılar tarafından sıklıkla duyuyoruz. Bazı kullanıcıların telefonlarında özellikle de gelen son güncellemeyle birlikte hata verebiliyor. Programa giriş esnasında gelen bu hataların birçok nedeni olabiliyor. İnat box neden açılmıyor 2022 açılmama sebeplerini aşağıda listeleyebiliriz:

 • Cihazınızda teknik bir problem olabiliyor. Örneğin, Telefonunuzun güncellemesi gelmiş ve siz bu güncellemeyi ertelemişseniz uygulamada hata meydana gelebilmektedir.
 • İnat TV’ye neredeyse her ay güncelleme gelmektedir. Telefonunuza benzer şekilde uygulamaya getirilen güncellemeleri de takip ederek gerekli işlemleri tamamlamalısınız. Sürüm güncellemesini yapmazsanız uygulamaya açılmayacaktır,
 • Telefonunuzun ön belleğinde yer kalmamış olabilir. Cihazınıza bir bellek kartı daha alabilir veya cihazınızda yer açabilmek için kullanmadığınız uygulamaları, ses, görüntü ve benzeri multimedya ögelerini silebilirsiniz.
 • Çoğu uygulamanın yaptığı gibi İnat TV uygulaması da izin talep edecektir. Eğer talep edilen izinlerin verilmemesi durumunda uygulama açılmayacaktır.

Bu çözümler ile sorun giderilmiyorsa İnat tv açılmıyor root hatası gibi sorular akıllara gelebilir. Sorunun root hatasından veya sürüm hatasından kaynaklanıyor olabilir.

İnat Box Güncelleme Sonrası Açılmıyor Hatası

Bu tarz uygulamalarda güncellemeler sonrasında hatalar meydana gelebilmektedir. Hepimizin canını sıkan İnat Box Güncelleme Sonrası Açılmıyor veya inat box güncelleme hatası gibi sorunlar hiç olmasın isteriz.

Bazı güncellemelerde cihaz ile alakalı sürüm uyuşmazlığı olabiliyor. Ya da başka bir teknik problemle karşılaşılabiliyor. Bu sorunların çözümü için bu yazımızda anlattığımız adımları uygulayabilirsiniz.

Eğer inat tv güncelleme yapmıyor gibi bir sorun yaşıyorsanız büyük ihtimal cihaz sürümü ile alakalı olabilir.

İnat TV Uygulama İzni Nasıl Verilir?

Genellikle bazı uygulamaları indirdikten sonra uygulamayı kullanmak için izin talebi gerekir. eğer izin talebini vermezseniz uygulamanız açılmayacaktır. Şimdi burada İnat TV Uygulama İzni Nasıl Verilir? bu konudan bahsedelim.

 • Cihazınızın “Ayarlar” bölümüne girin.
 • Daha sonra “Uygulamalar” kısmına girin.
 • Ardından uygulamalar içerisinde İnat TV uygulamasını bularak üzerine tıklayın.
 • Karşınıza çıkacak bölümde ‘Uygulama İzni” seçeneği yer alacaktır. Bu seçenekte bulunan ‘İzin Ver’ butonuna dokunarak uygulamanın ihtiyaç duyduğu izni vermiş olacaksınız.

İnat TV İndir – Nasıl İndirilir?

İnat TV uygulamasının indirilme işlemi oldukça basittir. Aşağıdaki adımları uygulayarak İnat TV İndirme işlemini uygulayabilirsiniz.

 • İlk olarak Android işletim sistemine sahip cihazınız varsa Google Play Store üzerinden indirebilirsiniz.
 • Eğer cihazınız iOS işletim sistemine sahipse APP Store üzerinden indirebilirsiniz.
 • Daha sonra uygulamaya giriş yaparak arama bölümüne “İnat TV” yazınız.
 • Karşınıza çıkacak kısımda turuncu bir zeminde futbol topu yer alan simgeye tıklayınız ve indirme işlemini yapınız.
 • Son olarak gerekli kurulum adımlarını takip ediniz.

İnat TV Nasıl Açılır?

Kısacası İnat TV Nasıl Açılır? Uygulamayı cihazınıza yükledikten sonra uygulamayı açabilirsiniz. İnat TV uygulamasında yerli ve yabancı yüzlerce spor kanalını barındırır. Ayrıca maç saati geldiğinde yayın akışı kısmında yer alan müsabakalardan istediğiniz içeriği açarak takip edebilirsiniz.

İnat TV Canlı Maç İzle

İnat TV’nin içerisinde gün içerisinde oynanacak tüm spor maçlarına bakabilirsiniz. Çeşitli spor maçlarının tamamı yayın akışı kısmında yer almaktadır. Dilediğiniz müsabakayı bu alandan takip edebilir, saati ve tarihi geldiğinde yayını açarak izleyebilirsiniz. Yani İnat TV canlı maç izleme konusunda 7/24 hizmettedir. İstediğiniz. spor kanallarını da bu alandan takip edebilirsiniz.

Ana sayfaya gitmek istiyorsanız bizdekalmasin.com bağlantısından ulaşabilirsiniz.

Rehber kategorisindeki diğer yazılarımızı okumak istiyorsanız eğer aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Son olarak İnat Box Açılmıyor 2022 yazımızın sonuna geldik. Okuduğunuz için teşekkür ederiz. Bu ve bunun gibi yazılarımızın devamı gelecektir. Takipte kalın.

4.4/5 - (10 Oy)
“İnat Box Açılmıyor 2022 – Nasıl Çözülür?” üzerine 13 yorum
 1. İnat box açılıyor ama sonrasında kanala tıklayınca ekran kararıyor sonra uygulamadan otomatik çıkış yapıyor sorunu nasıl çözülür

  Cevapla
Yorum yapın