Ana Sayfa » Rehber » İphone Etkileştirme Kilidi Kırma 2024 – iCloud Kırma 2024

İphone Etkileştirme Kilidi Kırma 2024 – iCloud Kırma 2024

İphone etkileştirme kilidi kırma 2024 işlemi zor gibi gözüküyor olsa da oldukça kolaydır. Sizlere bu yazımızda Apple marka cihazların bulut sistemi olan iCloud ve de etkinleştirme kilidi nasıl kırılır? Gibi sorulara cevap niteliğinde içerik sunacağız. Ayrıca iCloud Kırma 2024 Fiyat hakkında da bilgileri sizlere sunacağız. Daha Fazlasını Öğrenmek ve Keyifli Bir Okuma Deneyimi Yaşamak İçin İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımızı da Okuyabilirsiniz! 🌟

iCloud Kırma 2024

İcloud Kırma 2022
İcloud Kırma 2024

İnsanlar birtakım nedenlerden ötürü iCloud Kırma 2024 metoduna başvurmaktadırlar. Bunun sebebi şifrelerini unutmak veya farklı durumlar olmaktadır. Söz konusu işlemi gerçekleştirmek için yapılması gerekenler ise şu şekildedir;

 • Çevrimdışı aygıtta kilidi kaldırma
 • www.iCloud.com/find linkini tıklayarak adresi ziyaret edin.
 • Apple kimlik ve parolanızı kullanarak giriş yapmayı deneyin.
 • Üst taraftaki tüm aygıtlar butonuna tıklayın
 • iCloud’dan kaldırmak istediğiniz aygıtı seçin
 • Son olarak hesaptan kaldır’a tıklayın ve işlemi başarılı bir şekilde gerçekleştirin

En fazla kullanılan cihazların başında gelen Apple telefonları ikinci el bile olsa insanlar almayı tercih ederler. Fakat bu aygıtta en sık karşılaşılan sorun, iPhone etkinleştirme kilidi kırma yönünde olacaktır. Normal şartlarda bu ekranı geçebilmek adına Apple kimliği ile parola kullanılmaktadır. Kısaca çözüm bulmak adına ekrandaki adımların izlenmesi gerekmektedir. Aktifleştirme internet üzerinden de mümkün olmaktadır.

Yukarıdaki adımlar takip edildiğinde tüm bu işlemleri başarılı bir şekilde takip ettiğiniz takdirde aygıtı yeniden başlatmanız gerekecektir. Ayarlamaya böylece tekrar başlanmasına olanak sağlanmaktadır. Tüm bu aşamaları gerçekleştirme esnasında Apple kimliği veya şifresinin unutulması durumunda ciddi bir sorunla karşı karşıya kalınmaktadır. İcloud kırma 2024 tüm detayları sizlerle.

iCloud Kırma 2024 Fiyat

Genelde telefoncuların veya bu alanda uzman kişilerin yaptığı bir işlemdir. Genelde de bu iCloud Kırma 2024 Fiyat aralığı 250-500 TL bandındadır. Hemen hemen her telefoncuda bu hizmeti alabilirsiniz.

İphone Etkinleştirme Kilidi Nasıl Kırılır?

İphone etkinleştirme kilidi nasıl kırılır? Sorusu, kilidi kırmakta zorlanan kişiler tarafından sık sık araştırılmaktadır. Kilidi eğer normal bir şekilde açamıyorsanız endişelenmenize gerek yoktur. Başka yöntemleri kullanarak bu kilidi kırmanız mümkün olmaktadır. 2020 yılı iPhone etkinleştirme kilidi kırma seçenekleri bu senede mevcuttur. Uygulama kullanma, DNS kullanma ve kilit açma servisiyle iletişim kurma yöntemlerinin hepsi kullanıcıyı aynı sonuca iletmeye yaramaktadır.

1.Uygulama Kullanma

İphone kilit kırma için çözüm bulma aşamasında uygulama kullanmayı tercih ederseniz, kullanabileceğiniz programın adı UkeySoft Unlocker olacaktır. Bu aplikasyon, IOS işletim sisteminde kullanılmaktadır. Bu aplikasyon ile birkaç işlem gerçekleştirerek kolayca kimlik kilidinizi açabilirsiniz. Üstelik bu işlemi gerçekleştirmek için iTunes kullanımı da gerekmez. Eğer şifrenizi unutursanız pratik çözüm yolları sunulmaktadır. Uygulamayı indirip şu işlemleri gerçekleştirebilirsiniz:

 • programı bilgisayarınıza indirin ve başlatın.
 • unlock Apple ID veya Apple kimliğinin kilidini aç butonlarından birinin üzerine tıklayın.
 • Telefonunuzu bilgisayarınıza bağlamak için dijital bir kablodan yararlanın.
 • bilgilerinizi onayladıktan sonra işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

Tüm bu işlemleri başarılı bir şekilde halletmeniz durumunda telefonunuz kullanıma hazır hale gelmektedir. Bir problem oluşabilme imkânı dahilinde çözüm bulunmazsa başka seçenekler de mevcuttur.Daha Fazlasını Öğrenmek ve Keyifli Bir Okuma Deneyimi Yaşamak İçin İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımızı da Okuyabilirsiniz!🌟Duphaston Kullananlar Yorumları – Zayıflama veya Kilo Yapar Mı?

2. DNS Kullanma

Iphone kilidini kaldırabilmek için yapılması gerekenler konusunda araştırma yapıyorsanız; sıkça başvurulan bir başka yöntem ise, DNS kullanmadır. Bilinmeyen ve zor bir işlem gibi görünse de DNS kullanma yöntemi oldukça basit bir yöntemdir. İphone etkinleştirme kilidini kırma yöntemi için şu işlemleri gerçekleştirmek yeterli olacaktır:

 • Telefonunuzu açın. Cihaz böylece kurulmaktadır.
 • Kurulum esnasında wi-fi seç bölümünü onaylamak gerekmektedir.
 • Ana ekran butonu kullanılır ve burada “daha fazla wi-fi” butonu üzerine tıklanmaktadır.
 • Listeden bağlanılan bilgi simgesi olan ”i” üzerine tıklanmaktadır.
 • DNS ayarla seçilmektedir.
 • Add Server veya sunucu ekle üzerine tıklanarak bulunulan mekâna özel sunucu adresi bilgisi girilmektedir.
 • Sunucu adresi bilgisi girildikten sonra üst menüden bir geriye dönülür ve “bu ağa katıl” butonuna tıklanmaktadır. Şifre istenmesi dahilinde şifre bilgisi girilmektedir.
 • Katılma başarılı bir şekilde gerçekleştikten sonra ise, etkinleştirme esnasında geri butonuna dokunulur.
 • Yapılan bu işlem ise, wi-fi ekranına yönlendirir ve burada iclouddnsbypass.net benzeri bir ifade vardır. O ifadenin seçilmesi gerekir.
 • Daha sonrasında bu işlemleri gerçekleştirmeniz durumunda ayarlama yapmaya devam etmelisiniz. iCloud Kırma 2024 içerisinde bu metotla uygulabilmektedir.

Kilit Açma Servisiyle İletişim Kurma

Uygulama veya DNS kurma yöntemlerini başarılı bir şekilde uygulamış iseniz, iphone kilidi kırma çözüm alma olasılığınız çok yüksektir. Ancak bu iki yöntemde de bir şekilde başarısız olmuşsanız veya bu işlemler sonuç vermiyorsa buna yönelik olarak hizmet veren firmalarla iletişim kurmanız tavsiye edilmektedir.

Ancak buradaki bilinmesi gereken püf nokta, bu işlemin bir ücrete tabii olması noktasıdır. Her ne kadar bu hizmeti ücretsiz vereceklerini firmalar temin etse de sonuç almanız mümkün olmamaktadır. Dolandırılma durumunuzun olması söz konusu hale gelmektedir. Dolayısı ile bu aşamaya gelmişseniz karar vermeniz gereken tek nokta güvenilirlik aşamasıdır. Karar verememeniz halinde kullanıcı yorumlara size bu konuda yardımcı olacaktır. Başka bir seçenek olarak TrustPilot, Trustmark Riews gibi firmaların değerlendirmelerinden yararlanabilirsiniz.

Bundan sonrası için iphone etkinleştirme kilidi kırma işlemi için, cihazınızın  IMEI kodunu bulmanız gerekmektedir. Iphone 6S ve sonrası cihazlarda SIM kart yuvasında IMEI kodunuz bulunmaktadır. Bunu için SIM kart çıkarma aracını kullanabilirsiniz. Cihazınızın sağındaki deliğe dikkatlice yerleştirin ve dışarı çıkınca IMEI kodu dış kenarda görünmektedir. Yönergeler izlenerek kolaylıkla etkinleştirme kilidi kaldırılır.

İphone Etkinleştirme Kilidi Kırma Programı

İphone aktivasyon kilidi, telefonunuzun kaybolması durumunda veya çalındığı zaman cihazınızı ve içerisindeki bilgileri güvende tutmak için tasarlamış bir özelliktir. Fakat iCloud’dan çıkış yapmadan aygıtı silerseniz aygıtınız etkinleştirme kilidi ile korunmaya devam eder. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan İphone Güç Tuşu İle Arama Sonlandırma Kapatma Nasıl Yapılır? Yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Bu yüzden aygıtı başka birinden satın alırken veya kendi aygıtınızı sildiyseniz apple kimliğini ve parolayı doğru girerek etkinleştirme kilidini kapatabilirsiniz. Fakat kimlik bilgilerini hatırlamıyorsanız İphone Etkinleştirme Kilidi Kırma Programı sayesinde değiştirebilirsiniz. İşte o programlar şunlardır:

 • UkeySoft Unlocker
 • İcloudin
 • İcloudDnsBypass
 • DoulCi İcloud
 • OpenMyCloud

iCloud Kırma 2024 İle alakalı sıkça sorulan sorular ve cevapları sizlerle:

Ana sayfaya bizdekalmasin.com ulaşabilirsiniz.

Rehber kategorimizdeki yazılara aşağıdan ulaşabilirsiniz.

İphone Etkileştirme Kilidi Kırma 2024 Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Bu tarz yazılarımız gelmeye devam edecektir. Beklemede kalın. Esen kalın.

4.5/5 - (6 Oy)
“İphone Etkileştirme Kilidi Kırma 2024 – iCloud Kırma 2024” üzerine bir yorum
Yorum yapın