Ana Sayfa » Rehber » Labirent 4 Ne Zaman Çıkacak? – Kesin Tarih

Labirent 4 Ne Zaman Çıkacak? – Kesin Tarih

Labirent 4 Ne Zaman Çıkacak yazımız ile karşınızdayız. Bu seri herkes tarafından oldukça çok sevilmektedir. Labirent kitap serisinden beyaz perdeye uyarlanmıştır ve çok fazla tutulmuştur. Kitapların 5 seri halinde olmasından dolayı izleyiciler 4. filmin ne zaman çıkacağını merak etmektedir.

Labirent 4 kitabının adı “Ölüm Emri”dir. Bu yüzden çıkacak olan filmin adının da Ölüm Emri olması beklenmektedir. Fakat şu ana kadar kesin bir şekilde açıklanan tarih yoktur. Çünkü serinin ilk filmlerinin yakın bir zamanda vizyona girmesine rağmen son filmden sonra uzun bir süre geçti ve buna rağmen hala bir tarih açıklanmadı.

Labirent 4 Film Ne Zaman Çıkar?

Labirent 4 Film Ne Zaman Çıkar? Sorusu son zamanlarda sıklıkla karşımıza çıkmaktadır. Fakat şuan için kesin bir tarih belli değildir. Yapılan tahminlere göre 2024 yılında çıkılacağı ön görülmektedir. Filmin ilk 3 serisini izledikten sonra merak uyandırdığı için izleyiciler Labirent 4 var mı? Diye merak etmektedir. Özellikle kitabını okuyanlar filminin de nasıl olacağını merak etmektedir. Kitap serisi halinde 5 kitap olduğu için 5. filmi de çıkabilir.

Labirent 4 Çıkacak Mı?

Labirent 4 Çıkacak Mı?
Labirent 4 Çıkacak Mı?

The Maze Runner 4 yani labirent filminin 4. filmi çıkacaktır. Fakat ne zaman çıkacağı tam belli değildir. Bu yüzden kullanıcılarda çıkıp çıkmayacağını merak etmektedir. Yaptığımız araştırmalara göre 2024 yılının Ocak ayında çıkacağı konuşuluyor. İlk filmi 2014 yılında çıkan Labirent çok sevilmiştir. 2015 yılında hemen ikinci serisini çıkarmışlardır. Bununla birlikte 3 yıl ara verilen film 2018 yılında tekrardan vizyona girmiştir. Büyük bir yükselişle çok fazla izlenmeyi başarmıştır. Böylece Labirent 4 Çıkacak Mı? Sorusunu cevaplayabiliriz.

Labirent 4 Çıkacak Mı? 2023

Labirent 4 Çıkacak Mı? 2023 Labirent Ölüm Emri filminin ne zaman vizyona gireceği ve filmin bir efsane film serisi olup olmayacağı gibi sorular, serinin son filminden bu yana en çok konuşulan konulardan biri oldu. Büyük bir büyüme ile en popüler filmlerden biri olmaya başladı. Güzel bir üçleme olan filmin serisi olur mu diye merak edenler için, kitap serisi olarak 2 seri daha olduğunu bilin. Ancak son iki serisine sahip olan filmin Labirent filmlerinin devamı olarak 2023-2024 yıllarında 4. filmin de vizyona girmesi bekleniyor.

Labirent 4 Gelecek Mi?

Labirent 4 Gelecek Mi? Sorusu Labirent ve kitap serisini bitirenler için çok merak edilmektedir. Kitap serisi 5 kitaptan oluştuğu için yeni serinin geleceği film izleyenler tarafından ön görülmektedir. Labirent 4 kitap serisinde “Ölüm Emri” dir. Bu yüzden çıkacak olan filmin adı Ölüm Emri olacaktır. Yakın zamanda vizyona gireceğini tahmin ediyoruz. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Arabalar 4 Ne Zaman Çıkacak? yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Labirent Yeni Filmi Ne Zaman Çıkacak?

Bildiğim kadarıyla “Maze Runner 4” için henüz resmi bir çıkış tarihi yok. Serinin bir önceki filmi olan “Maze Runner: The Death Cure” 2018 yılında vizyona girmiş ve dördüncü bir filmden söz edilmiş ancak herhangi bir net tarih verilmemiştir. Uzmanlar ise 2024 yılının başında vizyona gireceğini beklemektedir.

Film çıkış tarihlerinin bazen yapım gecikmeleri veya film endüstrisindeki değişiklikler gibi çeşitli faktörler nedeniyle değişebileceğini unutmamak önemlidir. Çıkış tarihiyle ilgili güncellemeler için filmin yapım şirketinin veya dağıtımcısının resmi duyurularını takip etmek en iyisidir.

Labirent Ölüm Emri Ne Zaman Çıkacak?

Kitap serisinde 4. kitap Ölüm Emri olduğu için Labirent filmini sevenler Labirent Ölüm Emri Ne Zaman Çıkacak? Sorusunu sormaktadır. Bunun için tam tarih yoktur. Çünkü daha senaryosunun bile tam belirlenmediği bu film çekimleriyle birlikte en az 1 yıl sürecektir. Bu yüzden 2024 yılının Ocak Ayında çıkacağını düşünülmektedir.

Labirent 4 Ne Zaman Çıkar?

Dizinin popülaritesinin gün geçtikçe azalmasından dolayı filmin yapımcıları 4. filmin çıkmayacağını belirtmişlerdi. Fakat vizyona girmesini isteyen izleyicilerinden dolayı çekimlere başlanacağını duyurmuşlardır. Çünkü kitap serisi halinde 5 kitaptan oluşmaktadır. Bununla birlikte kitabın güzel olmasından dolayı insanlar filmini de merak etmektedir. Böylece Labirent 4 Ne Zaman Çıkar? Sorusuna bu şekilde cevap verebiliriz.

Rehber kategorisindeki diğer yazılarımızı okumak istiyorsanız eğer aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Ana sayfaya bizdekalmasin.com bağlantısından ulaşabilirsiniz.

Son olarak Labirent 4 Ne Zaman Çıkacak? yazımızın sonuna geldik. Okuduğunuz için teşekkür ederiz. Ayrıca siz de kullandığınız isimleri aşağıya yorum olarak paylaşabilirsiniz.

4/5 - (4 Oy)
“Labirent 4 Ne Zaman Çıkacak? – Kesin Tarih” üzerine 13 yorum
Yorum yapın