Ana Sayfa » Yaşam » Sağlık » Nervium 5 mg Kullananlar Yorumları – Anksiyete Hastaları Dikkat!

Nervium 5 mg Kullananlar Yorumları – Anksiyete Hastaları Dikkat!

Nervium 5 mg Kullananlar Yorumları yazımız ile karşınızdayız. Anksiyete hastalıkları ile Anksiyeteye bağlı semptomların kısa süreli tedavilerinde bu ilaç kullanılmaktadır. Psikiyatri uzmanları tarafından gerek duyulduğu zaman reçete edilmektedir. Yazımız içerisinde ilacı kullananlar yorumlarından, ne işe yaradığından, yan etkilerinden vs. bahsedeceğiz.

Nervium Ne İşe Yarar?

Nervium ruhsal bozuklukların tedavisi için kullanılan etkili bir ilaçtır. Özellikle Anksiyete hastalarının kısa süreli tedavisinde sürecinde kullanılır. Bunun dışında havale gibi olası durumlarda, titreme gibi sorunlar yaşayan hastalarda, alkolü bırakan hastalarda oluşan belirtileri kontrol altına almak için kullanılır. Böylece Nervium Ne İşe Yarar? Sorusuna bu şekilde cevap verebiliriz.

Nervium 5 mg Kullananların Yorumları

Nervium 5 mg Kullananların Yorumları
Nervium 5 mg Kullananların Yorumları

Özellikle Nervium 5 mg Kullananların Yorumlarını incelediğimizde ilacın hemen hemen her hastada olumlu bir etki bıraktığını fark ettik. Sizde kullanmadan önce kullanıcı yorumlarına göz atmak istiyorsanız işte o yorumlar şunlardır:

 • Kesinlikle kullanmanızı tavsiye ederim, oğlum havale geçirdiği zaman kullanmıştık, belki de bu ilaç sayesinde hayatta oğlum.
 • Biraz ağır bir ilaç doktor gözetiminde kullanmakta fayda var.
 • Titreme sorunum vardı diye kullanmıştım. Asıl etkisi bu değilmiş ama işime oldukça yaradı.

Nervium 5 mg Kullanıcı Yorumları

Nervium 5 mg Kullanıcı Yorumları genel olarak olumlu yöndedir. Çünkü yan etkilerinin nadiren de olsa görüldüğü fakat hafif bir şekilde atlatıldığı için çok fazla tercih edilmektedir. İşte o kullanıcı yorumları sizlerle:

 • Doktorum önerdiği için kullanmıştım psikiyatri ilacı sürekli uyku yapıyordu.
 • Her dakika uyumak istiyorsunuz ama çok etkili bir ilaç.
 • Anksiyete rahatsızlığım için kullandığım mucizevi bir ilaçtır kendisi.

Nervium Yan Etkileri

Her ilaçta olduğu gibi bu ilaçta da mevcut yan etkiler bulunmaktadır. Fakat bu yan etkilerden herhangi birini görürseniz lütfen ilacı kullanmayın bırakın ve en yakınınızdaki hastaneye gidiniz. İşte Nervium yan etkileri şunlardır:

 • Uyku Hali
 • Bitkinlik
 • Ataksi
 • Konfüzyon
 • Depresyon
 • Diplopi
 • Baş Ağrısı

Nervium Kafa Yapar Mı?

Nervium, vücuttaki bazı nörolojik rahatsızlıkların tedavisinde kullanılan bir ilaçtır. İlacın içeriğindeki etken maddeler, vücuttaki sinir sistemini etkiler ve buna bağlı olarak bazı yan etkilere neden olabilir.

Nervium’un bazı yan etkileri arasında baş dönmesi, uyuşukluk, yorgunluk, baş ağrısı, bulantı, kusma ve hatta bazı kişilerde hafıza problemleri görülebilir. Ancak, her insanın vücudu farklıdır ve Nervium’un etkisi kişiden kişiye değişebilir.

Bu nedenle, Nervium kullanırken dikkatli olmak ve doktorunuzun önerdiği dozu aşmamak önemlidir. Ayrıca, Nervium’un alkol veya diğer ilaçlarla etkileşime girebileceğini ve bu durumun yan etkileri artırabileceğini unutmamak gerekir. Herhangi bir sorun yaşarsanız, hemen doktorunuzla iletişime geçmelisiniz.

Nervium Uyku Yapar Mı?

Evet, bu ilacın yan etkilerinden biri de uyku halidir. Tüm gün boyunca esneyerek uykunuzu getirebilir. Ayrıca ilacı bıraktıktan sonra uykusuzluk ve sersemlik sık sık görülen bir olaydır. Böylece Nervium Uyku Yapar Mı? Sorusunu cevaplamış olduk.

Nervium Ne Kadar Sürede Etki Eder?

Nervium kullandıktan yaklaşık 2-3 saat sonra etkisini göstermektedir. Bu yüzden kullandıktan yarım saat sonra etkisi gelmeyince bir tablet daha kullanmayınız. Doktorunuzun size önerdiği şekilde kullanınız. Son zamanlarda merak edilen Nervium Ne Kadar Sürede Etki Eder? Sorusunun cevabı bu şekildedir.

Nervium Neden Yüksek Riskli İlaç?

Psikiyatri ilacı olduğu için ve bağımlılık yapabildiğinden dolayı yüksek riskli bir ilaçtır. Bu yüzden kesinlikle doktorunuz önermediği sürece kullanmayınız. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Klacid Kullananların Yorumları yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Nervium Bırakınca Ne Olur?

Kullanıcı yorumlarını okuduğumuz ilacı bıraktıktan sonra insanlar genellikle sinirli oluyorlar. Ayrıca uyku problemi çeken birçok insan vardır. Bu yüzden ilacı bıraktıktan sonra birkaç problem yaşamanız gayet normaldir. Böylece Nervium Bırakınca Ne Olur? Sorusunu cevaplamış olduk.

Buradan ise bizdekalmasin.com ana sayfasına gidebilirsiniz.

Sağlık kategorisindeki diğer yazılarımızı okumak istiyorsanız eğer aşağıdan bu yazılarımıza da kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Son olarak Nervium 5 mg Kullananlar Yorumları yazımızın sonuna geldik, okuduğunuz için teşekkür ederiz.

4.5/5 - (15 Oy)
“Nervium 5 mg Kullananlar Yorumları – Anksiyete Hastaları Dikkat!” üzerine 6 yorum
 1. zanaat bile bıraktım korkulacak bisey yok bu ilaçları içerken ilk günler yan etkileri okuyor birde bırakırken dişinizi sıkın 1 hafta

  Cevapla
Yorum yapın