Ana Sayfa » Rehber » Blutv Ücretsiz İzleme Sitesi

Blutv Ücretsiz İzleme Sitesi

Blutv Ücretsiz İzleme Sitesi hemen hemen herkesin arayışında olan bir konudur. Çok sevilen içerikleri ile Türkiye’de ücretli platformu getiren ilk dijital medya niteliğindedir. İçerisinde bulunan diziler ve filmler de birçok seyirci tarafından çok sevilmektedir. Bu yazımıza Blu TV üye olmadan izleme ile alakalı tüm detayları öğreneceksiniz. Dahası, sizin için hazırladığımız diğer yazımızı da okuyarak konuya daha derinlemesine hakim olabilirsiniz.

Blutv Ücretsiz İzleme Sitesi

Türkiye’nin ilk ücretli dijital film ve dizi izleme platformudur. Ülkemizde birçok kaliteli içeriğin (Yeşilçam, Doğu, Saygı, Sokağın Çocukları…) Çeşitli paketler ve kullanıcı tipleriyle ödemeler almaktadır. Şuan için ise aylık 34.90₺, yıllık 274.80₺’dir. Bu yıllık ücreti aya böldüğümüzde ise 22.90₺ oluyor. Yurt dışında BluTV izlemek isteyenler için ise aylık ücreti 5.90€ oluyor. Bu ücreti ödemek istemiyorsanız ve Blu TV Dizilerini Ücretsiz İzleme Sitesi arıyorsanız aşağıdakileri inceleyebilirsiniz.

1. Dizipal

Hem Türk hem de yabancı yapımı çeşitli dizi ve filmlerin yayınlandığı BluTV’de sadece BluTV’ye özel yapımlar da bulunmaktadır. Bunun yanında BluTV’nin dışında Netflix, Exxen ve Gain gibi platformlardaki dizi ve filmleri de bu araçla izleyebilirsiniz. BluTV İzleme Sitesi olarak Dizipal en çok tercih edilen platformlar arasında yer almaktadır. Ayrıca Netflix En Çok İzlenen Filmler gibi çeşitli içerikleri de bu araçların yardımıyla izleyebilirsiniz.

2. Dizigom

Türkiye’de en çok kullanılan platformlardan olan Dizigom, en güzel Türkçe ve yabancı, eski veya yeni dizileri izlemek için oluşturulmuş bir websitesidir. Bu platform aracılığıyla da Blu TV ücretsiz izleme şansına sahip olabilirsiniz.

3. Diziyo

Farklı alternatifleri ve kendine öz yapısı ile Diziyo, Blu TV’de veya diğer platformlarda görebileceğiniz film ve dizileri burada izleyebilirsiniz. Bu platform aracılığıyla Blu TV kaçak izle ne ulaşmış oluyorsunuz. Devamlı olarak yeni içeriklerin eklendiğini ve güncellendiğini de belirtmek isteriz.

4. Watchill

Sadece tek bir platform ile sınırlı kalmayan Watchill, farklı dillerdeki dizi ve filmleri izleyebileceğiniz bir platformdur. İçerisindeki birçok alternatif ile sizleri oldukça mutlu edecektir. Bu platform ücretsiz Blu TV izleme siteleri listemizin içerisinde yer almıştır. En iyi Exxen Dizileri gibi içerikleri de bu gibi platformlar yardımıyla izleyebilirsiniz.

Ayrıca Netflix Dizilerini Ücretsiz İzleme Sitesine de bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz.

5. Fullhdizle

Türkiye’nin eşsiz platformlarından Blu TV’de yer alan filmleri ve şu son zamanlar haricinde eski filmler ve dizileri de içerisinde barındıran ücretsiz bir sitedir. blu tv bedava olarak aratabileceğiniz sonuçlar arasında yer alan platformlar arasında yer almaktadır. Ayrıca çeşitli film, dizi ve programı da Blu TV kaçak izleme adı altında bulabileceğiniz bir platformdur.

6. Filmmom

Özellikle farklı farklı kategorilerde film izlemek isteyenler için çok güzel bir platformdur. Yerli ve yabancı film arşivleri, sadece blu tv’ye ait yapıtlar, harika alternatifler, unutulmayan kült yapıtlar ve fazla çeşitliliği ile Filmmom, bedava blu tv izle için yapılmış sitelerden bir tanesidir.

Blu TV Dizileri İzle Ücretsiz

Blu TV Dizileri İzle Ücretsiz
Blu TV Dizileri İzle Ücretsiz

Türk veya yabancı Dizi ve film izlemek isteyen kişiler bedava bir şekilde yapmak istemektedirler. Özellikle internetteki yeni platformların hepsinin paralı olması ve bu paranın da biraz fazla olması buna set çekmiştir. Bu sebeple çeşitli siteler ortaya çıkmıştır bu siteler aracılığıyla Blu TV Bedava İzleme şansına sahip olmaktasınız.

BluTV Dizileri Ücretsiz Nasıl İzlenir?

İlk olarak şunu belirtelim, farklı bir site veya program kullanmak istemiyorsanız, Blu TV’ye üye olup ilk bir hafta ücretsiz kullanma imkanına sahip olabilirsiniz. Ayrıca bunun sayesinde içerisindeki Dizi, Film, Program veya belgesellere erişim sağlayabilirsiniz. Bu ücretsiz hesaptan yararlanmak için aşağıdaki adımları takip edebilir ve Bedava blutv izleme şansına sahip olabilirsiniz.Daha Fazlasını Öğrenmek ve Keyifli Bir Okuma Deneyimi Yaşamak İçin İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımızı da Okuyabilirsiniz!?Bim Ayran Fiyatı 2023 – Koli Ayran Fiyatları

  1. Öncelikle Blu TV’nin internet sitesine girin.
  2. Ardından Üye ol kısmına tıklayın.
  3. Kullandığınız bir e posta adresinizi ve şifrenizi girin.
  4. Buradan sonra telefon numaranızı da girmenizi isteyecektir.
  5. (Önemli) 2 çeşit alternatifiniz var. 1.si Paypal veya farklı bir online ödeme aracı kullanıyorsanız onun IBAN bilgisini girin. Veya VPN aracılığıyla farklı bir ülkeden Blu TV’ye giriş yapın ve bu dijital banka bilgilerinizi girin.
  6. Hesap kesim tarihine yakın bu ödemeyi iptal edebilirsiniz. Ve bunu devamlı olarak kullanabilirsiniz. (Sürekli farklı bir sanal kart kullanmanız gerekecektir.)

Ayrıca Exxen Ücretsiz İzleme Programına da bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz.

Blu TV Ücretsiz İzleme Programı

Uygulama veya program kullanmak isteyen kişiler için en iyi Blu TV alternatifi Appflix‘tir. Fakat tüm içeriklere sahip olmayabilir. Blu TV Ücretsiz İzleme Programı arıyorsanız onu en iyi şekilde kullanabilirsiniz. Hem android veya ios telefonunuza hem de bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Ve gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Blu Tv Kaçak İzle

Türkiye’nin gözde dizi ve film izleme platformu olan bu uygulamada çeşitli yollarda ücretsiz bir şekilde yabancı ve yerli yapıtları kaçak blu tv aracığıyla izlemeniz mümkün. Blu tv dizileri izle ücretsiz son derece fazla aratılan ve araştırılan bir konudur. Yukarıda sizlere Dizipal, Dizigom, Diziyo gibi alternatifler sunduk. Bunlar ile Blu Tv Kaçak İzleme şansına sahip olabilirsiniz.

Ücretsiz Blu Tv İzle

Türkiye’deki dizi ve film izleme platformlarından birisi olan ve rakiplerine göre başarısını göstermiş bir uygulamadır. Blu tv ücretsiz izleme sitesi sıklıkla bahsedilen bir konudur. Yukarıda bahsettiğimiz yöntemlere bakarak ücretsiz blu tv izleme hakkında verimli bilgiler elde edebilirsiniz.

Uyarı: BluTV’nin kendi sitesinden dizi ve filmleri izlemek gerekmektedir. Korsan ve yasal olmayan sitelerden izlemek oldukça yanlıştır. Bu tarz yöntemleri kullanmayınız.

Blutv Ücretsiz İzleme Sitesi yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Rehber kategorimizdeki diğer yazılarımıza aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Dilerseniz Ana sayfamıza da bizdekalmasin.com adresinden erişebilirsiniz.

5/5 - (3 Oy)
“Blutv Ücretsiz İzleme Sitesi” üzerine 3 yorum
Yorum yapın