Snapchat Hesap Dondurma

Snapchat Hesap Dondurma yazımız ile karşınızdayız. Yıllardır sosyal medya uygulamaların arasında adını sıklıkla duyduğumuz ve bir çoğumuzun da severek kullandığı Snapchat uygulumasında hesabınızı nasıl donduracağınızı göstereceğiz. Gençlerin sıklıkla kullandığı anlık fotoğraf veya video paylaşım platformunda hesabınızı dondurmak için yapmanız gereken işlem aşağıda gösterilmiştir.

Snapchat Hesap Dondurma

Snapchat hesabınızı dondurmak şuan için mümkün değildir. Ancak hesabınızı silebilirsiniz. Snapchat İnternet sitesinden kullanıcı adı ve şifrenizi girerek hesabınıza giriş yapın. Eğer Mobil uygulamadan denerseniz başarısız olursunuz çünkü mobil uygulamadan hesap silinmez. Siteye giriş yaptıktan sonra aşağıda Hesabımı Sil yazısına tıklayın. Hesabınızı silmek için doğrulama yapmak gerekir bu nedenle kullanıcı adı ve şifrenizi tekrardan girmeniz gerekmektedir. Daha sonra devam tuşuna basarsanız hesabınız devre dışı kalacaktır.

Snapchat Hesap Dondurma
Snapchat Hesap Dondurma

Snapchat Silinen Hesabı Geri Alma

Yukarıda belirttiğimiz işlemleri yaptıktan sonra 30 gün boyunca hesabınız silinmemektedir. Bu yüzden 30 gün içerisinde Snapchat hesabınıza tekrar giriş yaparsanız işlem iptal olacaktır. Ve tekrar aktif olarak hesabınızı kullanabileceksiniz.

Snapchat Hesabı Nasıl Silinir?

Hesabınızı silmek isterseniz tarayıcınız üzerinden snapchat’e giriş yapın. Giriş yaptıktan sonra karşınıza hesabımı yönet sayfası gelecektir. Hesabımı yönet sayfasının alt taraflarında hesabımı sil yazısına tıklayın ve doğrulama için giriş yapın. Bunları yaptıktan 30 gün sonra hesabınız devre dışı kalacaktır.

Snapchat Kalıcı Hesap Silme

Eğer snapchat hesabınızı kalıcı olarak silmek istiyorsanız tarayıcınızdan snapchat’in sitesine gidin. Siteye giriş yaptıktan sonra karşınıza hesabımı yönet sayfası gelecektir. Altta bulunan hesabımı sil seçeneğine tıklayıp kullanıcı adı ve şifrenizi yazdıktan sonra 30 gün içinde hesabınıza tekrar giriş yapmazsanız hesabınız kalıcı olarak silinektir.

Snapchat Hesap Dondurunca Ne Olur?

Hesabınızı sildikten 30 gün sonra giriş yapmazsanız hesabınız devre dışı kalacaktır. Böylece arkadaşlarınızla olan mesajlarınız tamamen silinmektedir. Snapchat hikayelerinizi arkadaşlarınız görememektedir. Bütün fotoğraf ve videolarınız 30 gün sonunda tamamen silinmektedir.

Snapchat Web Sitesine Giriş Nasıl Yapılır?

Snapchat web sitesine girmek için aşağıdaki adımları takip edin;

  • Tarayıcınızdan Snapchat web adresine gidin.
  • Kullanıcı adı ve şifrenizi girin.

Bu adımları yaptıktan sonra snapchat hesabınıza girmiş olacaksınız.

Snapchat Kilitlenen Hesabı Açma

Kilitli olan snapchat hesabınızı açmak için snapchat hata raporu göndermeniz gerekmektedir. Rapor gönderdikten 24 saat sonra size geri dönüş olmazsa maalesef hesabınız kalıcı olarak kilitlenmiştir. Kalıcı olarak kilitlenmiş snapchat hesabını kurtarmanın herhangi bir yolu yoktur. Hesabınızı açmak için snapchat support sayfasına gidiniz. Karşınıza çıkacak ekranda bizimle iletişime geçin butonunu göreceksiniz. Butona tıkladıktan sonra 2. sırada yer alan “ I can’t access my account ” kutucuğunu işaretleyin. Bu kutucuğu işaretledikten sonra da ” My account is locked ” seçeneğini seçin ve böylece kilitli olan hesabınızı açmak için form göndermiş olacaksınız.

Snapchat Engel Kaldırma

Snapchat uygulamasında ayarlar simgesine tıkladıktan sonra hesap işlemleri kategorisine tıklayın. Daha sonra Engellendi yazısına tıklamanız gerekmektedir. Böylece snapchat uygulamasında engellediğiniz kişilerin listesini görebilirsiniz. Engelini kaldırmak istediğiniz kullanıcının yanındaki X işaretine tıklayın. Kullanıcının engelini kaldırmak için onay vermeniz gerekir. Bu yüzden onay kutusuna gidip evet üzerine tıklayın ve engeli kaldırın.

Snapchat Hesap Dondurma yazımızı okuduğunuz ve zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz. Aşağıdan rehber kategorisindeki diğer yazılara göz atabilirsiniz.

Dilerseniz bizdekalmasin.com bağlantısından ana sayfaya ulaşabilirsiniz.

Aşağıdan yazımızı oylayabilirsiniz.

Yorum yapın