Ana Sayfa » Okunacak Dualar » 41 Meryem Suresi İle Hamile Kalanlar – Nasıl Okunmalı? – Videolu!

41 Meryem Suresi İle Hamile Kalanlar – Nasıl Okunmalı? – Videolu!

41 Meryem Suresi İle Hamile Kalanlar ve Meryem Suresi Hamile Kalmak İçin Nasıl Okunmalı? yazımız ile karşınızdayız. Günümüzde hamile kalamayan kadınlar her ne kadar tıbbi yöntemlere başvursa da maalesef bazen bu yöntem işe yaramamaktadır. Bu yüzden Allah’a dua ederek çocuk sahibi olmak istemektedirler. Eğer sizde çocuk sahibi olmak istiyorsanız 41 Meryem suresini okuyarak hamile kalabilirsiniz. Yazımız içerisinde bu dua ile hamile kalanların yorumlarından bahsedeceğiz. Ayrıca çeşitli okunacak dualar arıyorsanız da kategorimize bakabilirsiniz.

Meryem Suresi Okuyup Hamile Kalanlar🙏

Meryem Suresi Okuyup Hamile KalanlarPin
Meryem Suresi Okuyup Hamile Kalanlar

Kesinlikle şu dua etkilidir diye bir şey söz konusu değildir. Fakat tıbbi yardımları aldıktan sonra Yüce Allah’tan hayırlısı istenmektedir. Bu yüzden yardımcı olması açısından birçok dua okunmaktadır. Bu dualar hamile kalmak isteyenler için oldukça tavsiye edilmektedir. İşte Meryem Suresi Okuyup Hamile Kalanlar yorumları şu şekildedir:

  • Canım ben Meryem suresini bir kez okudum o ay hamile kaldım duanın etkisinin olduğuna inanıyorum Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah
  • Ben 4’i bilmiyorum ama 1 kere okuyup hamile kaldım. Değerlendirdiğimiz gün okudum 12 gün sonra hamile olduğumu öğrendim.
  • Hamile kalmak istiyorum 41 kere okumayı deneyeceğim inşallah hamile kalırım.

Aşağıdan Meryem Suresini çok yetenekli bir hocamızdan 41 kere dinleyebilirsiniz.👇

YouTube video
41 Meryem Suresi İle Hamile Kalanlar

Meryem Suresi Hamile Kalmak İçin Nasıl Okunmalı?

Öncelikle dua etmenin birtakım usulleri bulunmaktadır. Bu usuller arasında duanın faziletini daha iyi hissetmek adına, abdestli olmak gerekmektedir. Bunun yanında Meryem Suresi Hamile Kalmak İçin Nasıl Okunmalı? Derseniz de tıbbi gereklilikleri yerine getirdikten sonra mümkün olan tüm işlemleri halledip ardından Allah’a tevekkül edebilirsiniz. Bu tevekkülde de 41 Meryem Suresi kullanılabilmektedir.

41 Meryem Suresiyle Hamile Kalanlar

Hayırlı bir evlat sahibi olmak isteyen ebeveynler bunun için 41 kere Meryem suresini okuyabilmektedir. Özellikle 41 adet hurmanın hepsine tek tek Meryem suresi okunması tavsiye edilmektedir. Fakat hangi isteğiniz varsa ona göre niyet etmelisiniz. Son olarak bu hurmaları hamile kalmak isteyen kişiye yedirmeniz gerekmektedir. Bu yöntemi deneyerek hamile kalan birçok insan bulunmaktadır. İşte 41 Meryem Suresiyle Hamile Kalanlar şu şekilde yorum yapmışlardır:

Bende Meryem suresinin gücüne inananlardanım. Çok şükür Meryem suresine başladım ertesi ay hamile kaldım önemli olan içten inanarak okumak bence

Çevremdeki herkes bu dua sayesinde hamile kaldıklarını söylüyorlar. Umarım bende de etki eder.

Hamile Kalmak İçin Meryem Suresi Nasıl Okunmalı?

Özellikle uzun zamandır hamile kalmak isteyip de bir türlü hamile kalamayan insanlar son olarak çareyi dua etme de bulmaktadır. Fakat kesin olarak şu dua sayesinde çocuk sahibi olabilirsiniz diye okunan bir dua yoktur. Bu yüzden tıbbi yöntemlere başvurduktan sonra Yüce Allah’a dua etmeniz gerekmektedir. Bunun için Meryem suresi tavsiye edilmektedir. Bu duayı okurken abdestli olmanız gerekmektedir ve 41 defa okumanız gerekir. Böylece Hamile Kalmak İçin Meryem Suresi Nasıl Okunmalı? Sorusuna bu şekilde cevap verebiliriz.

Gebe Kalmak İçin Meryem Suresini Günde Kaç Defa Okumalıyız?

Gebe Kalmak İçin Meryem Suresini Günde Kaç Defa Okumalıyız? Sorusu son zamanlarda sık sık karşımıza çıkmaktadır. Fakat önceden de belirttiğimiz gibi hiçbir dua sizi bir anda çocuk sahibi yapmaz. Gerekli tıbbi destekleri aldıktan sonra dua etmeniz gerekmektedir. 41 Meryem Suresiyle Hamile Kalanlar yorumlarını incelediğimizde 41 adet hurmanın her birine Meryem suresi okunmaktadır. Sonrasında ise niyet edip hamile kalmak isteyen kişiye yedirilmelidir. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Duphaston Kullandıktan Sonra Hamile Kalanlar yazımızı da inceleyebilirsiniz.

41 Meryem Suresi Nasıl Okunur?

41 Meryem suresini okumadan önce 41 adet hurmaya sahip olmanız gerekmektedir. Çünkü her birine tek tek Meryem suresi okumanız gerekecektir. Son olarak hamile kalmak isteyen kişiye bu hurmalar yedirilmelidir. Böylece hamile kalmak için bu duayı okuyabilirsiniz. 41 Meryem Suresi Nasıl Okunur? Sorusuna bu şekilde cevap verebiliriz. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Çatlatma İğnesi İle Hamile Kalanlar yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Dilerseniz bizdekalmasin.com bağlantısından ana sayfamıza ulaşabilirsiniz.

Okunacak Dualar kategorimizdeki son yazılara aşağıdan ulaşabilirsiniz.

41 Meryem Suresi İle Hamile Kalanlar yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Bu ve bunun gibi yazılarımız sizlerle olacak. Takipte kalın.

5/5 - (3 Oy)
Yorum yapın