Ana Sayfa » Rehber » Xiaomi Orjinallik Sorgulama – Telefon, Kulaklık, Imei, Powerbank

Xiaomi Orjinallik Sorgulama – Telefon, Kulaklık, Imei, Powerbank

Xiaomi Orjinallik Sorgulama yazımız ile karşınızdayız. Son birkaç yılın en çok satın alınan ve tercih edilen markalarından birisi olan Mi, hem kalitesi hem de uygun fiyatları ile birçok insan tarafından çokça tercih edilmektedir. Ayrıca çok farklı ürün skalası olan bu markada telefon, kulaklık ve de powerbank orjinallik sorgulamaları ile alakalı tüm veriler aşağıdadır. Ayrıca dilerseniz Rehber kategorimizdeki yazılara bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Xiaomi Orjinallik Sorgulama

Her şeyden önce çok tercih edilen bu marka ürünlerinin orijinal olup olmadığı çok tartışılmaktadır. Xiaomi Orjinallik Sorgulama için yapmanız gereken adımlar şu şekildedir:

  1. Öncelikle “Xiaomi Verify” adresine gidiniz.
  2. Ardından ürününüzün IMEI veya S/N kodunu giriniz.
  3. Ardından altındaki resimdeki harfleri girip “Verify” yani “Doğrula” butonuna tıklayınız.
  4. Eğer yeşil bir tik işareti gördüyseniz ürününüz orijinaldir.

Xiaomi Orjinal Ürün Sorgulama

Çin menşeili ve de ülkemizde de son 6-7 sene içerisinde sıklıkla satın alınıp kullanılmakta olan Xiaomi Orjinal Ürün Sorgulama açısından son derece önemlidir. Seri numaranızı veya IMEI adresini rahatlıkla sitesinde sorgulayabilirsiniz. Bu sayede de ürünün sahte olup olmadığını anlayabilirsiniz.

Mi Orjinallik Sorgulama

Xiaomi diğer bir ismi ile Mi, saat, telefon, ev aletleri, powerbank ve kulaklık gibi birçok ürün üretmektedir. Tabi bu ürünlerin sahteleri de piyasada çok dolanmaktadır. Hal böyleyken Mi Orjinallik Sorgulama da yapılması gerekmektedir. Sitesinden rahatlıkla yapabileceğiniz bir yöntemdir.

Ayrıca dilerseniz Adidas Orjinal Ürün Sorgulama yazımızı bağlantıdan görüntüleyebilirsiniz.

Xiaomi Ürün Sorgulama

Binlerce farklı ürün skalası olan ve her üründen de binlerce üretilen bir marka olan Xiaomi Ürün Sorgulama açısından da sıklıkla araştırılan bir konudur. Bunun yanında sizlerde orijinal mağazasından alırsanız bu şekilde bir sahte ürün tehlikesine maruz kalmazsınız.

Xiaomi İmei Sorgulama

Cihazların barkod kısımlarında bulunan IMEI ve S/N numaraları sayesinde ürünün orijinal olduğunu tam modeli ve çeşitli detaylarını öğrenebilirsiniz. Bunun yanında Xiaomi İmei Sorgulama sayesinde de hat problemlerinizin de önüne geçmeniz mümkün. Özellikle yurtdışından alınan telefonlarda orijinal IMEI şarttır.

Ayrıca dilerseniz Columbia Orjinallik Sorgulama yazımızı bağlantıdan görüntüleyebilirsiniz.

Xiaomi Kulaklık Orjinallik Sorgulama

Xiaomi Kulaklık Orjinallik Sorgulama
Xiaomi Kulaklık Orjinallik Sorgulama

En fazla tercih edilen kablolu ve kablosuz kulaklık modelleri Mi markadır. Bununla beraber Xiaomi Kulaklık Orjinallik Sorgulama sayesinde Airdots gibi çok meşhur modellerin de orijinal olup olmadığını anlayabilirsiniz. Kutusunda bulunan IMEI numarasına bakabilirsiniz.

Xiaomi Powerbank Orjinallik Sorgulama

Son dönemlerde telefonlarında şarjlarının hızlı bitmesinden kaynaklı powerbankler çok revaçtadır. Böylece Xiaomi Powerbank Orjinallik Sorgulama için yapacağınız şey şu şekilde; Mi verify sitesine girip seri numarasını girin ve ardından aratın. Doğrulanmış ise yeşil tiki göreceksiniz.

Ayrıca, Xiaomi Orjinallik Sorgulama yazımızı okuduğunuz ve zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz. Eğer isterseniz Rehber kategorimizdeki yazıları da aşağıdan ve bağlantıdan görüntüleyebilirsiniz.

Ayrıca bizdekalmasin.com adresinden de ana sayfamızdaki diğer yazılara göz atabilirsiniz.

Yazımızı Değerlendirin.
Yorum yapın