Kırık TV Ekran Tamiri Fiyatları – 2022

Kırık TV Ekran Tamiri Fiyatları yazımızla karşınızdayız. Led TV ekran tamiri fiyatları televizyon markasına ve tamiri yapacak servise göre değişmektedir. Bu yılda farklı TV markalarının en güncel kırık ekran fiyatları da güncellendi. Güncel fiyatları ekran ve inç değerlerine göre sizler için hazırladık. İçeriğimizde Philips, LG, Samsung, Arçelik ve Vestel gibi büyük markaların modelleri için lcd tv ekran tamiri fiyatları, tv ekran tamiri, tv ekran değişimi, led ekran değişimi ve kırık ekran fiyatlarını bulabilirsiniz.

Kırık TV Ekran Tamiri Fiyatları Ne Kadar?

Kırık TV ekran tamiri fiyatları marka ve tamir edilen yerlere göre değişkenlik gösteriyor. Televizyon markalarının çoğunda kırık ekranlar garanti kapsamında değildir. Bu sebeple televizyonun ekranı kırıldığında hala garantisi varsa ve kendi servisine yaptırsanız bile TV kırık ekran tamiri için ücret ödemeniz gerekiyor. Markaların kırık TV ekran tamiri fiyatı ekran inç oranına ve kırılma türüne göre değişmektedir.

Ekranı kırılan bir televizyonun tamirinin hesaplanması televizyon fiyatının yaklaşık 3’te 1’i kadardır. Ekran ölçüsü ve kırılma türüne göre güncel fiyatları yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Led TV Kırık Ekran Tamiri Fiyatı

Led TV Kırık Ekran Tamiri FiyatıPin
Led TV Kırık Ekran Tamiri Fiyatı

Sıkça sorulan Led TV Kırık Ekran Tamiri Fiyatı konusuna gelecek olursak. Genellikle televizyon modellerinin ekran boyutları, inç değerleri ve özellikleri birbirinden farklıdır. Ekran ölçüleri büyüdükçe Led TV panel tamir fiyatları da aynı oranda artacaktır. Dolayısıyla kırık ekranların tamir fiyatları aşağıdaki gibidir.

 • 32 inç 82 tv ekran panel fiyatı 3.000 TL
 • 39 inç 100 ekran Tv panel fiyatı 3.800 TL
 • 40 inç 102 ekran panel fiyatı 4.200 TL
 • 42 inç 106 tv ekran panel fiyatı 4.450 TL
 • 43 inç 109 ekran panel fiyat 4.450 TL
 • 46 inç 116 ekran tv panel fiyatı 4.850 TL
 • 47 inç tv 119 – 120 ekran panel fiyatı 4.900 TL
 • 48 inç 122 ekran panel fiyatı 5.200 TL
 • 49 inç 124 cm tv ekran panel fiyatı 5.300 TL
 • 50 inç 127 cm ekran panel fiyatı 5.650 TL
 • 52 inç 132 cm ekran panel fiyat 5.800 TL
 • 55 inç 140 cm ekran panel fiyatı 6.200 TL

Belirtilen bu fiyatlar TV’nin markasına göre de farklılıklar gösterebiliyor. Örneğin Samsung TV kırık ekran tamiri fiyatı Vestel TV kırık ekran tamiri fiyatından daha yüksektir. Ayrıca, hizmet alacağınız yetkili servislerden özel hizmet veren tamircilere kadar farklılık gösterebilmektedir. TV ekranı kırıldı kaç para gibi aklınızda soru işaretleri varsa ve fiyat konusunda detaylı bilgi almak istiyorsanız TV markanızın yetkili servisini arayarak da ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz. Ayrıca, bir diğer fiyat yazımız olan Vesikalık Fotoğraf Fiyatları 2022 yazımıza da bakabilirsiniz.

TV Ekran Değişimi Fiyatları

Arızaya ve hasarın seviyesine göre en uygun fiyatlar sizlere sunulmaktadır. Evinize kadar gelen uzman ekipler, televizyonun problemine göre bir fiyat belirleyerek sizlere sunar. Daha sonra sizin onaylamanızla beraber hizmet işlemleri hızlıca başlayacaktır. Ayrıca, yukarıda belirttiğimiz TV Ekran Değişimi Fiyatları aşağı yukarı sizlere fikir vermektedir.

Fiyatları kategorimizdeki yazılara aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Ayrıca Bizdekalmasin.com adresi üzerinden ana sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Son olarak Kırık TV Ekran Tamiri Fiyatları yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Bu ve bunun gibi fiyat yazılarımızın devamı gelecektir. Takipte kalın.

5/5 - (4 Oy)
Yorum yapın