Ana Sayfa » Fiyatları » Kırık TV Ekran Tamiri Fiyatları – Samsung – LG – Arçelik – Vestel

Kırık TV Ekran Tamiri Fiyatları – Samsung – LG – Arçelik – Vestel

Kırık TV Ekran Tamiri Fiyatları yazımızla karşınızdayız. Led TV ekran tamiri fiyatları televizyon markasına ve tamiri yapacak servise göre değişmektedir. Bu yılda farklı TV markalarının en güncel kırık ekran fiyatları da güncellendi. Güncel fiyatları ekran ve inç değerlerine göre sizler için hazırladık. İçeriğimizde Philips, LG, Samsung, Arçelik ve Vestel gibi büyük markaların modelleri için lcd tv ekran tamiri fiyatları, tv ekran tamiri, tv ekran değişimi, led ekran değişimi ve kırık ekran fiyatlarını bulabilirsiniz.

Kırık TV Ekran Tamiri Fiyatları Ne Kadar?📺

Kırık TV ekran tamiri fiyatları marka ve tamir edilen yerlere göre değişkenlik gösteriyor. Televizyon markalarının çoğunda kırık ekranlar garanti kapsamında değildir. Bu sebeple televizyonun ekranı kırıldığında hala garantisi varsa ve kendi servisine yaptırsanız bile TV kırık ekran tamiri için ücret ödemeniz gerekiyor. Markaların kırık TV ekran tamiri fiyatı ekran inç oranına ve kırılma türüne göre değişmektedir.

Ekranı kırılan bir televizyonun tamirinin hesaplanması televizyon fiyatının yaklaşık 3’te 1’i kadardır. Ekran ölçüsü ve kırılma türüne göre güncel fiyatları yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Led TV Kırık Ekran Tamiri Fiyatı

Led TV Kırık Ekran Tamiri Fiyatı
Led TV Kırık Ekran Tamiri Fiyatı

Sıkça sorulan Led TV Kırık Ekran Tamiri Fiyatı konusuna gelecek olursak. Genellikle televizyon modellerinin ekran boyutları, inç değerleri ve özellikleri birbirinden farklıdır. Ekran ölçüleri büyüdükçe Led TV panel tamir fiyatları da aynı oranda artacaktır. Dolayısıyla kırık ekranların tamir fiyatları aşağıdaki gibidir.

 • 32 inç 82 tv ekran panel fiyatı 3.000 TL
 • 39 inç 100 ekran Tv panel fiyatı 3.800 TL
 • 40 inç 102 ekran panel fiyatı 4.200 TL
 • 42 inç 106 tv ekran panel fiyatı 4.450 TL
 • 43 inç 109 ekran panel fiyat 4.450 TL
 • 46 inç 116 ekran tv panel fiyatı 4.850 TL
 • 47 inç tv 119 – 120 ekran panel fiyatı 4.900 TL
 • 48 inç 122 ekran panel fiyatı 5.200 TL
 • 49 inç 124 cm tv ekran panel fiyatı 5.300 TL
 • 50 inç 127 cm ekran panel fiyatı 5.650 TL
 • 52 inç 132 cm ekran panel fiyat 5.800 TL
 • 55 inç 140 cm ekran panel fiyatı 6.200 TL

Belirtilen bu fiyatlar TV’nin markasına göre de farklılıklar gösterebiliyor. Örneğin Samsung TV kırık ekran tamiri fiyatı Vestel TV kırık ekran tamiri fiyatından daha yüksektir. Ayrıca, hizmet alacağınız yetkili servislerden özel hizmet veren tamircilere kadar farklılık gösterebilmektedir. TV ekranı kırıldı kaç para gibi aklınızda soru işaretleri varsa ve fiyat konusunda detaylı bilgi almak istiyorsanız TV markanızın yetkili servisini arayarak da ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz. Ayrıca, bir diğer fiyat yazımız olan Vesikalık Fotoğraf Fiyatları 2022 yazımıza da bakabilirsiniz.

TV Ekran Değişimi Fiyatları

Arızaya ve hasarın seviyesine göre en uygun fiyatlar sizlere sunulmaktadır. Evinize kadar gelen uzman ekipler, televizyonun problemine göre bir fiyat belirleyerek sizlere sunar. Daha sonra sizin onaylamanızla beraber hizmet işlemleri hızlıca başlayacaktır. Ayrıca, yukarıda belirttiğimiz TV Ekran Değişimi Fiyatları aşağı yukarı sizlere fikir vermektedir.

Samsung Televizyon Ekranı Kırıldı Ne Kadara Yapılır?

Ülkemizde en çok tercih edilen televizyon markalarından biri olan Samsung oldukça güvenilir bir markadır. Özellikle TV ekranı kırıldığı zaman uygun fiyata ekran değişimi yapılmaktadır. Televizyonların boyutuna göre değişen bu fiyatlar en düşük 22 inç ile 84 inç arasında ortalama olarak 500 TL ile 14500 TL arasında değişim yapılmaktadır.

Arçelik Televizyon Ekranı Kırıldı Ne Kadara Yapılır?

Televizyon izlemeyi seven insanlar için şüphesiz en kötü durum ekranda oluşan bir hasardır. Eğer taşıma esnasında bir sorun olmadıysa kullanıcı tarafından olan her türlü hasarda garantisi olsa bile maalesef kullanıcı ödemektedir. Arçelik televizyonlarda ortalama olarak 1400 TL ile 4500 TL arasında değişim yapılmaktadır.

Vestel Televizyon Ekranı Kırıldı Ne Kadara Yapılır?

Öncelikle şunu belirtelim ki ekran kırılmaları garanti kapsamı dışındadır. Fakat taşınma sırasında bir hasar oluştuysa bunun anında gerekli yerlere bildirerek değişimi sağlayabilirsiniz. Fakat bunun dışındaki sorunlarda ücret ödemeniz gerekmektedir. Vestel marka televizyonlarda bu değişim 800 TL’den başlayıp 4200 TL’ye kadar devam etmektedir. Bu fiyatlar televizyonunuzun boyutuna bağlı olarak değişmektedir.

LG Televizyon Ekranı Kırıldı Ne Kadara Yapılır?

Ekran değişimlerinde ücret ödenirken öncelikle televizyonunun boyutu göz önüne alınmaktadır. Televizyon ne kadar büyükse fiyatlarda o derece artmaktadır. LG markalarda ortalama olarak 1500 TL ile 14300 TL arasında değişmektedir.

LG Led Tv Kırık Ekran Tamiri Fiyatı

Ülkemizde televizyon alınacağı zaman akla ilk gelen markalardan biri olan LG televizyonlarda fiyatlar gayet uygundur. Özellikle içerisinde birçok özellik olduğu için insanlar bu markayı tercih etmektedir. İnsanlar evlerinde çocuk olduğu için daha televizyon satın almadan önce internette LG Led Tv Kırık Ekran Tamiri Fiyatını merak etmektedir. Çünkü bazı çocuklar yaramaz oldukları için televizyonlara zarar verebilirler. LG marka televizyonlarda en düşük inç’ e sahip televizyonlarda fiyatlar 1500 TL’den başlamaktadır. Fakat televizyonun boyutu ne kadar artarsa fiyatlarda aynı derece de artmaktadır. En fazla boyuta sahip olan tv’nin ekranı 14300 TL’ye değişmektedir.

Plazma Tv Ekran Tamiri Fiyatları

Plazma Tv Ekran Tamiri Fiyatları hakkında bilgi vermeden önce şunu belirtmeliyiz. Eğer taşıma sırasında ekranda bir hasar olmadığı sürece her türlü ekran değişiminde ücret kullanıcı tarafından ödenmektedir. Garantisi olsa bile kullanıcı tarafından zarar görüldüğü için maalesef garanti kapsamı içerisine girmez. Fiyatlar televizyon markasına göre ve boyutuna göre değişmektedir. Fiyatlar hakkında detaylı bilgiyi yukarıda sizlerle paylaştık.

Fiyatları kategorimizdeki yazılara aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Ayrıca bizdekalmasin.com adresi üzerinden ana sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Son olarak Kırık TV Ekran Tamiri Fiyatları yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Bu ve bunun gibi fiyat yazılarımızın devamı gelecektir. Takipte kalın.

5/5 - (5 Oy)
Yorum yapın