Ana Sayfa » Rehber » YouTube Playlist İndirme – Programları Nelerdir?

YouTube Playlist İndirme – Programları Nelerdir?

YouTube playlist indirme konusu herkesin zaman zaman gerek gördüğü bir husus olacaktır. Ücretsiz ve kolay bir biçimde oynatma listelerine ulaşmak söz konusudur. Ücretli servislere yönelmek istemeyenlerin bu alternatiften de faydalanmaları genel itibarıyla geçerlidir. Ayrıca YouTube kapsamında da bu şekilde bir hareket içinde kalacaklardır. Sadece bilgisayar ya da mobil cihazlarla internete bağlanarak değil, aynı zamanda da bu ağlara gerek kalmadan da müzik dinleme imkanını elde etmeleri kesin olacaktır. Daha Fazlasını Öğrenmek ve Keyifli Bir Okuma Deneyimi Yaşamak İçin İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımızı da Okuyabilirsiniz! ?

Video paylaşımı konusunda önemli bir yer tutan YouTube bünyesinde müzik dinlemek de mümkündür. Ayrıca tek bir tıkla müzik dinlemek konusunda da istenen şartları karşılayacaktır. Bazı araçlara bağlı olarak oynatma listelerinin herhangi birini tek bir tıkla indirmek de mümkün olacaktır.

Youtube Oynatma Listesi İndirme?

Youtube Oynatma Listesi İndirme
Youtube Oynatma Listesi İndirme

Öncelikle Youtube’daki bir oynatma listesini indirmek, resmi olarak desteklenmez ve yasal olarak da yasaktır. Bununla birlikte, internette birçok üçüncü taraf uygulama ve web sitesi bulunabilir, ancak bu kaynaklar genellikle güvenilmez ve virüs tehlikesi taşıyabilir. Öncelikle virüs taraması yapmanız ve uygulamanın güvenilirliğini kontrol etmeniz önerilir. Böylece Youtube Oynatma Listesi İndirme için program indirmeniz gerekmektedir.

Youtube Çalma Listesi İndirme?

Youtube’de hoşunuza giden sevdiğiniz şarkıları playlist haline getirebilirsiniz. Böylece şarkı bitince sevdiğiniz diğer bir şarkıya geçecektir. Fakat insanlar Youtube Çalma Listesi İndirmenin nasıl yapıldığını merak etmektedir. Böyle bir şey söz konusu değildir. Bunun için EaseUS Video Downloader uygulamasını kullanmanız gerekir. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Youtube Music Premium İptal Etme Nasıl Yapılır? yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Youtube Müzik Listesi İndirme

Son zamanlarda Spotify’e gelen zamlardan sonra kullanıcılar Youtube Müzik Listesi İndirmenin nasıl yapıldığını merak etmektedir. Bu şekilde para harcamayarak ücretsiz bir şekilde istedikleri playlist’i telefonlarına indirebileceklerdir. Fakat bunu yapmak için uygulama indirmeniz gerekir. Bu uygulamalar da virüslü olabileceği için tavsiye etmeyiz. Çünkü telefonunuza zarar verebilir. Bu yüzden youtube’den müzik listesi indirme çok mantıklı değildir.

Youtube Playlist İndirme MP3

Youtube Playlist İndirme Programı

Öncelikle sizlere playlist’in ne olduğundan bahsedelim. Youtube müzik listesi, belirli bir konu veya tema üzerine hazırlanan ve birçok Youtube videolarını içeren bir listedir. Youtube kullanıcıları bu listenin içindeki videoları sıralı olarak izleyebilir veya rastgele olarak değiştirebilirler. Bununla birlikte Youtube müzik listeleri, kullanıcıların belirli türde müzik bulmalarına ve dinlemelerine yardımcı olabilir ve aynı zamanda favori videolarını tek bir yerde toplamalarına olanak tanır. Bununla birlikte insanlar Youtube Playlist İndirme Programı sayesinde playlist’i indirmek isterler. En çok kullanılan programlar YouTube Multi Downloader ve EaseUS Video Downloader uygulamalarıdır.

Youtube Playlist İndirme Android

Youtube oynatma listesi kullanmak için şu adımları izleyebilirsiniz:

 1. Youtube’a giriş yapın ve istediğiniz videoyu bulun.
 2. Video’nun sağ üst köşesindeki “Açılan Öğeler” simgesine tıklayın ve “Oynatma Listesi Ekle” seçeneğini seçin.
 3. Oynatma listesi eklemek istediğiniz mevcut bir oynatma listesi seçin veya yeni bir oynatma listesi oluşturmak için “Yeni Oynatma Listesi” seçeneğini seçin.
 4. Oynatma listesi başlığını ve açıklamasını belirleyin ve “Oluştur” butonuna tıklayın.
 5. İsterseniz daha sonra diğer videoları da bu oynatma listesine ekleyebilirsiniz.
 6. Oynatma listesi oynatmak için oynatma listesi sayfasına gidin ve “Oynat” düğmesine tıklayın.

Bu adımları izleyerek Youtube oynatma listesi kullanabilirsiniz ve istediğiniz videolardan oluşan bir playlist oluşturabilirsiniz. Bununla birlikte Youtube Playlist İndirme Android için birçok uygulama bulunmaktadır. Bu uygulamalar sayesinde telefonunuza istediğiniz videoyu indirebilirsiniz. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Youtube Music Ne Kadar İnternet Yer yazımızı da inceleyebilirsiniz.

YouTube Playlist İndirme Siteleri Neler?

YouTube genelinde pek çok farklı alanda videolara ulaşmak mümkün olacaktır. Aynı şekilde YouTube içerisinde müzik dinletilerine ve tüm parçalara ulaşmak da her zaman mümkün olacak olan bir konu ortaya çıkacaktır. İnternet kapsamında müzik dinlemekle zorunlu kalmamak için YouTube bünyesindeki tüm parçaları indirmek de kesin olacaktır. Ayrıca oynatma listelerine dair araçlardan yararlanmak da bu süreçte bir hayli yeterli bir halde kalacaktır. Bununla beraber YouTube playlist indirme siteleri neler türünde bir soru da gündeme gelecektir. Herkesin bu aşamada farklı uygulamalardan faydalanmaları da net bir biçimde gelişme gösterecektir.

 • EaseUS Video Downloader
 • YouTube Multi Downloader
 • BTClod

YouTube genelinde şarkı indirmek için her bir aracı etkili olacaktır. Ayrıca bu araçlarla kişilerin kendilerine dair bir playlist indirmeleri de daha kolay bir halde gelişecektir. Bununla beraber her bir metotla aynı tip şartları yakalamak gibi bir gelişme de ön planda varlık gösterecektir.

EaseUS Video Downloader ile Playlist İndirme

YouTube kapsamında oynatma listesi indirme işlemleri EaseUS Video Downloader dahilinde de gelişme gösterecektir. Ayrıca EaseUS Video Downloader ile playlist indirme işlemleri herkesin rahatlıkla gerçekleştireceği bir konumda olacaktır. Belirli aşamaları halletmek kaydıyla her bir kullanıcı rahatlıkla gerçekleştirecektir.

 • EaseUS Video Downloader indirme işlemlerini gerçekleştirmek gerekecektir.
 • EaseUS Video Downloader programı açılacaktır.
 • Sol kısımda yer alan “Downloader” sekmesi tıklanacaktır.
 • “Add URLs” butonuna tıklamak gerekecektir.
 • Videonun bağlantısı burada bulunan kutunun içine yapıştırılacaktır.
 • “Confirm” sekmesine tıklanarak, indirilecek olan tüm videolar seçilecektir.
 • “Format” kısmından video formatını, “Quality” kısmından da kalitesini belirlemek söz konusu olacaktır.
 • “Download” butonu içerisinden oynatma listesini indirmek mümkün olacaktır.
 • İndirme işlemlerini gerçekleştirene kadar beklemekte fayda vardır.

EaseUS Video Downloader ile birlikte YouTube içerisindeki oynatma listesini tek bir tıkla indirmek yeterlidir. Son derecede basit bir işlem olarak da kendini gösterecek bir araçtır. Bununla beraber ücretsiz bir biçimde EaseUS Video Downloader ile birlikte bu işlemleri gerçekleştirmek genel itibarıyla geçerli olacaktır.

YouTube Videolarını İndirmek Yasal Mı?

YouTube kapsamında var olan videoları indirmenin yasal geçerliliği merak konusudur. Ayrıca YouTube videolarını indirmek yasal mı noktasında bir soru da genel olarak açığa çıkmaktadır. Bu platformda var olan videoların bazılarının telif hakkı olacağından dolayı net bir cevaba sahip olmayan bir soru olarak da gündemde kalacaktır.

YouTube Oynatma Listesi Başkalarıyla Paylaşılabilir Mi?

YouTube mecrasında var olan oynatma listeleri hakkında pek çok soru gündeme gelecektir. Özellikle YouTube oynatma listesi başkalarıyla paylaşılabilir mi gibi bir soru da genel itibarıyla açığa çıkmaktadır. Bununla beraber oynatma listesi bağlantısını paylaşmakla beraber bu tip bir durum da rahatlıkla gelişecektir. Ayrıca bazı listelerin erişime kapalı olduğunu da bilmek gerekecektir.

Ayrıca, Rehber kategorisindeki diğer yazılarımızı okumak istiyorsanız eğer aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Ayrıca, Buradan ise bizdekalmasin.com ana sayfasına gidebilirsiniz.

Son olarak YouTube Playlist İndirme yazımızın sonuna geldik. Okuduğunuz için teşekkür ederiz. Bu ve bunun gibi yazılarımızın devamı gelecektir. Takipte kalın.

Yazımızı Değerlendirin.
Yorum yapın