Ana Sayfa » Teknoloji Ve Ekonomi » Kripto Para » En İyi Kripto Para Fenomenleri

En İyi Kripto Para Fenomenleri

En İyi Kripto Para Fenomenleri yazımız ile karşınızdayız. Gün geçtikçe daha yüksek kitlelere ulaşan kripto para piyasasında twitter, instagram ve youtube gibi mecralarda kripto para fenomenleri adı altında kişiler, piyasa ile ilgili çeşitli bilgiler görüşler ve alım satım bilgilerini paylaşıyorlar. Bu fenomenleri de takip eden binlerce hatta yüzbinlerce takipçi mevcut. Peki mu fenomenler kim? Kullanıcı adları neler ve ne kadar takipçiye sahipler? Bütün bilgileri sizlerle paylaşıyor olacağız hemen yazımıza geçelim.

26. Kripto Emre (@kriptoemre)

En İyi Kripto Para Fenomenleri
En İyi Kripto Para Fenomenleri

Aralık 2017’de kripto camiasına katılan ve oldukça sevilen fenomenler arasındadır. Hem Youtube’da hem de Twitter’da paylaşımlar yapan ve kitlesine ulaşan bir fenomendir. Gerek Tenik analizleri gerekse de bilgi birikimi ve tecrübesiyle takipçilerine bilgiler aktarmaya çalışmaktadır. Kripto para piyasalarında ortaya çıkan ve ilk dönemlerinden beri aktif olan hesaplardan bir tanesidir. Yurtdışına gittiği seyahatlerde edindiği bilgileri takipçileriyle paylaşan hesaplardan birisidir. Takip listenize almanız gereken hesaplardan birisidir.

 • Takipçi Sayısı: 340k

25. Stevedabitcoin (@stevedabitcoin)

Ağustos 2020’de kripto camiasına katılan ve oldukça sevilen fenomenler arasındadır. “stevedabitcoin” adlı sitesi içerisinde NFT, haberler, eğitim, bilgi ve çeşitli içerikler barındıran ekstra siteler bulunmaktadır. Kendisi aktif olarak bu hesapları yönetmektedir. Ve piyasa ile alakalı bilgiler, teknik ve temel analizler ve tecrübelerini paylaşmaktadır. Bu denli detaylı ve her alana hitap eden paylaşımları da takipçileri tarafından oldukça sevilmektedir. Sizlerin de takip edebileceği hesaplar arasında yer almaktadır. En İyi Kripto Para Fenomenleri yazımıza bir sonraki fenomen ile devam ediyoruz.

 • Takipçi Sayısı: 504k

24. MAK (@makinvestment)

Haziran 2017’de Twitter’a katılan ve o dönemden bu yana oldukça fazla takipçi edinen bir fenomendir. Bundan yaklaşık 1-2 sene kadar önce radikal bir karar alıp profilini kilitlemiştir. Yeni takipçilerin gelmesine müsaade etmemektedir. Bunun sebebinin hem kemik kitlesine hitap etmek istediği hem de dışarıdan veya kendisinin borsaya manipüle edilmesinin önüne geçmek olduğu tahmin edilmektedir. Bunun yanında kendisi İngiltere’de yaşayan bir Türk vatandaşıdır. Oldukça fazla seveni olduğu gibi al-sat üzerine değil yatırım yaparak borsa felsefesini yaşayan biridir. Kendisinin yapmış olduğu sosyal sorumluluk projelerini ve takipçilerinin ve kendisinin dikmiş oldukları ağaçları ve yaptıkları yardımları da es geçmemek gerekir.

 • Takipçi Sayısı: 37k

23. Kripto Dayı (@KriptoDayii)

Mayıs 2018’de kripto camiasına katılan ve oldukça sevilen fenomenler arasındadır. Genelde teknik analizleri ile ön plana çıkan ve grafikleri ile rehber niteliği taşıyan birisidir. Camiada “Dayı” lakabı ile tanınan ve hem sempatik hem de bilgilidir. 2 Kasım tarihinde aldığı bir karar ile uzun bir müddet altcoin paylaşımı yapmayacağını ve sadece Bitcoin üzerine paylaşım yapacağını belirtmiştir.

 • Takipçi Sayısı: 72k

22. Crypto Troia (@CryptoTroia)

Özellikle son dönemlerin en çok sevilen fenomenlerinden olan biri. Kendisi paylaştığı ve analizini yaptığı coinler ile oldukça yüksek kar marjına sahip ve sevenleri tarafından da “Artık bir şeyi de tutturma hocam” dedikleri ender insanlar arasındadır. Bu camiaya şubat 2021 yılında katılan ve kısa sürede oldukça fazla takipçiye ulaşan Troia, çok polemiğe girmeyen ve yalnızca piyasa ile ilgilenen biridir.

 • Takipçi Sayısı: 100k

21. bozokcoin (@bozokcoin)

En İyi Kripto Para Fenomenleri
En İyi Kripto Para Fenomenleri

Mayıs 2012 yılında Twitter’a katılan ve uzun bir süredir de kriptolar ile alakalı paylaşımlar yapan Bozok, hem yüksek takipçiye sahip hem de bu takipçilerin oldukça sevdiği birisidir. Kendisinin hesabı kilitlidir ve dışarıdan alımlara kapalıdır. Bunun sebebi hem dışarıdan manipüle ve sabote etmek isteyen kişilerin önüne geçmek hem de kemik bir kitle oluşturma isteğinden kaynaklanıyor. 15 kasımdaki örnek gibi bazen 3-4bin kişilik takip kontenjanları açıp bunun önüne geçmeyi amaçlıyor. 15 kasımda 261. trade işlemini gerçekleştirmiştir ve de yüksek bir başarı oranına sahiptir.

 • Takipçi Sayısı: 138k

En Çok Kazandıran Coinler İle alakalı bilgi almak için yazımızı okuyabilirsiniz.

20. Kripto Sözlük (@KriptoSozlukTV)

Temmuz 2018 yılında Twitter camiasına katılmıştır fakat Twitter’ın yanında Youtube’da da oldukça etkindir. Genellikle “Coin Sepeti” adı altında yaptığı belli vadeli alımlar oldukça karlı sonuçlanmıştır. Ve takipçiler tarafından da oldukça fazla sevilmektedir. Özellikle geçtiğimiz aylarda yaptığı canlı yayınlar ve videoları izleyen yüzbinlerce kişi mevcuttur.

 • Takipçi Sayısı: 64k

19. sharkcrypto (@sharkcrypto)

Mayıs 2017 tarihinde Twitter camiasına katılmış kripto paraların yanında gündem ve çeşitli ekonomik olayları da değerlendiren bir fenomendir. Takipçileri ile teknik analiz ve al-sat grafiklerinden ziyade daha çok sohbet ve bilgi alışverişi yapar.

 • Takipçi Sayısı: 49k

18. Yeni Nesil Kripto Trader (@KriptoFati)

Nisan 2018 tarihinde Twitter camiasına katılmış kripto para al sat veya çeşitli bilgi birikimlerini paylaşan fenomendir. Sadece Binance borsası değil, Kucoin, MEXC gibi borsaları da kullanmaktadır. Bu nedenle farklı borsalarda işlem yapan kişiler tarafından takip edilmektedir. Ayrıca çeşitli haber içerikli bilgi görselleri de paylaşmaktadır.

 • Takipçi Sayısı: 116k

17. Genzo (@CryptoGenzo)

Ocak 2021 tarihinde aramıza katılan ve bu kısa süre içerisinde 127 binin üzerinde takipçiye sahip başarılı bir fenomendir. Özellikle teknik analiz, çeşitli temel analizler, bilgiler, altcoin ve Bitcoin analizleri gibi konularda bilgi sahibi olmak isterseniz takip etmeniz gereken hesaplardan biri.

 • Takipçi Sayısı: 69k

16. Coin Kafası (@coinkafasi)

Temmuz 2017’den bu yana camiada olan eski hesaplardan bir tanesi. Kendisinin analizleri ve bilgi birikimini çok seven ve takip eden kişi sayısı oldukça fazla. Çeşitli uygulamalar, yenilikler, analizler ve daha fazlası için kendisini takip edebilirsiniz.

 • Takipçi Sayısı: 71k

15. KRİPTO İSMET (@kriptoismet)

En İyi Kripto Para Fenomenleri yazımıza devam ediyoruz. Nisan 2020’de aramıza katılan ve çeşitli altcoin sepetleri yapan hesaplardan birisidir. Oldukça fazla başarı oranına sahiptir. Ayrıca takip eden kişiler ve bilgilerinden faydalananlar oldukça memnundur. Kendisi düzenli bir şekilde yaptığı sepetlerin kar ve zarar yüzdelerini paylaşıyor.

 • Takipçi Sayısı: 71k

14. fatihonline (@fatihonline_)

En İyi Kripto Para Fenomenleri

Mart 2014 yılında twitter camiasına katılmıştır. Önceki zamanlarda hisse senetleri daha sonrasında ise kripto para piyasası ile ilgilenmiş tecrübeli birisidir. Youtube’da da kendisine ait eğitim videoları bulunmaktadır. ÇEşitli altcoin ve Bitcoin analizleri, al-sat tüyoları gibi çeşitli bilgiler için takip etmeniz gereken hesaplardan bir tanesidir.

 • Takipçi Sayısı: 130k

13. cryptohakan (@milyonerzihin)

Kasım 2010 tarihinde Twitter’a katılmış. Uzun bir süredir de kripto para piyasası ile ilgili birisidir. Kendisi altcoinlerde al-sat yaparak çok ciddi kazançlar elde etmiş ve de analiz ve temel piyasa bilgisi ile yüksek kar marjı elde eden birisidir. Borsa coinleri dışında Gem adı altında değer kazanacak olan coinleri de araştıran ve keşfeden bir fenomendir. Bu şekilde ilgi alanları olan kişilerin mutlaka incelemesi gereken hesaplar arasındadır.

 • Takipçi Sayısı: 214k

12. Barış Büyüktaş (@barisbuyuktas)

Ekim 2011 tarihinde twitter camiasına katılmıştır. Uzun bir süredir de kripto para piyasasına ilgili birisidir. Bunun yanında “Kripto para eğitim” sitesinin de kurucusudur. Çeşitli paylaştığı stratejiler, analizler ve de tüyolar ile oldukça bilgi elde edebilirsiniz. Hatta kendi bilgileriniz ile harmanlayabilir ve de kullanabilirsiniz.

 • Takipçi Sayısı: 229k

Geleceği Olan Coinler İle alakalı bilgi almak için yazımızı okuyabilirsiniz.

11. Teknikçi Hoca (@TeknikciHoca)

Mart 2013 tarihinde twitter camiasına katılmıştır. Uzun bir süredir de kripto para piyasasına ilgili birisidir. Günlük altcoin ve Bitcoin fiyatlarının teknik analizlerini paylaşarak hem öğretim hem de işlem açma konusunda oldukça yararlı bilgiler paylaşan bir fenomendir. Teknikçi Hoca, yer yer dolar ve çeşitli emtialarında analizlerini paylaşmaktadır.

 • Takipçi Sayısı: 242k

10. Eylem Cülcüloğlu (@EylemCulculoglu)

En İyi Kripto Para Fenomenleri
En İyi Kripto Para Fenomenleri

Ağustos 2013 tarihinde twitter camiasına katılmıştır. Uzun bir süredir de kripto para piyasasına ilgili birisidir. Daha önce çeşitli haber kanallarına çıkmış ve yorum yapmış tanınmış biridir. Hem Youtube’da hem de Twitter’da oldukça aktif bir fenomendir. “Koinvizyon” Sitesinin de kurucusu ve sahibidir. Kendisi bu site üzerinden hem kripto para piyasaları ile alakalı paylaşımlar yapmaktadır hem de çeşitli algoritmalar oluşturarak piyasalar için rehber niteliğinde yazılımlar geliştirmektedir. Kripto Fenomenleri içinde seveni de sevmeyeni de fazla olan hem analizler, hem çeşitli borsa bilgileri hem de teknik açıdan kendinizi geliştirmek istiyorsanız takip etmeniz gereken hesaplar arasındadır.

 • Takipçi Sayısı: 297k

9. ElitTurk (@TurkElit)

En İyi Kripto Para Fenomenleri yazımıza devam ediyoruz. Mayıs 2018 tarihinde twitter camiasına katılmıştır. Uzun bir süredir de kripto para piyasasına ilgili birisidir. Kripto para piyasasının yanı sıra Altın, Gümüş, Dolar gibi emtialar ile de alakalı bir fenomendir. Kendisi hem Instagram’da hem de Youtube’da da aktiftir. Çeşitli analizler, borsa bilgileri, yeni çıkan coinler veya çekilişler yapan ElitTurk’u takip edebilirsiniz.

 • Takipçi Sayısı: 351k

8. Jess Coin (@jesscoin)

Ocak 2018 tarihinde twitter camiasına katılmıştır. Uzun bir süredir de kripto para piyasasına ilgili birisidir. Çeşitli borsa bilgileri haberler ve kendi belirlediği coin hedeflerini öğrenmek için takip edebileceğiniz bir hesaptır. Bunun yanında Telegram’da da oldukça aktiftir. Oldukça sevilen ve takipçileri tarafından değer verilen bir kişidir.

 • Takipçi Sayısı: 231k

Coin360 Nedir? İle alakalı bilgi almak için yazımızı okuyabilirsiniz.

7. Kripto Messi (@Kriptomessi)

Kasım 2020 tarihinde twitter camiasına katılmıştır. Uzun bir süredir de kripto para piyasasına ilgili birisidir. Kendisi altcoinlerde al-sat yaparak çok ciddi kazançlar elde etmiş ve de analiz ve temel piyasa bilgisi ile yüksek kar marjı elde eden birisidir. Borsa coinleri dışında Gem adı altında değer kazanacak olan coinleri de araştıran ve keşfeden bir fenomendir. Bu nedenle insanlar tarafından sevilen ve takip edilen hesaplar arasında yer almaktadır.

 • Takipçi Sayısı: 323k

6. L o c k s m i t h (@locksmithcrypto)

En İyi Kripto Para Fenomenleri
En İyi Kripto Para Fenomenleri

Aralık 2013 tarihinde twitter camiasına katılmıştır. Uzun bir süredir de kripto para piyasasına ilgili birisidir. Ninja Traders grubu üyelerinden birisidir. Ekip ile beraber çalışan aktif bir kişidir. Çeşitli teknik analizler, borsa bilgileri ve deneyimi ile insanlara rehber niteliğindeki paylaşımları ile oldukça sevilen ve tanınan biridir. Takip edilmesi gereken hesaplar arasında yer almaktadır. Genelde Kripto Fenomenleri son derece meraklılardır. Ve oldukça fazla aktiflerdir.

 • Takipçi Sayısı: 213k

5. Kerim Kalender (kerimcalender)

Kasım 2009 tarihinde twitter camiasına katılmıştır. Uzun bir süredir de kripto para piyasasına ilgili birisidir. Önceleri Ninja Traders ekibinden olan ve daha sonra ayrılan Kerim Kalender, teknik analizin yanı sıra temel analiz ile borsa işlemi yapan kişilerden bir tanesidir. Haber takibini ön planda tutan ve buna göre işlem yapan tecrübeli ve aktif bir traderdır. Eğer temel analize ve haber takibine önem veriyorsanız kendisini mutlaka takip etmelisiniz.

 • Takipçi Sayısı: 372k

4. Erhan Ünal (@erhanunall)

Kasım 2016 tarihinde twitter camiasına katılmıştır. Uzun bir süredir de kripto para piyasasına ilgili birisidir. Teknik analize oldukça önem veren ve de bu konuda oldukça başarılı kişilerin başında geliyor. Yapmış olduğu al-sat’ların çok ciddi bir kısmı yüksek kar marjı ile sonuçlanmıştır. Bu nedenle takipçileri tarafından çok sevilen kişilerden birisidir. Hem tarzı hem de yapmış olduğu analiz ve bilgi birikimi açısından takip edilmesi gereken hesaplardan birisidir.

 • Takipçi Sayısı: 406k

3. Crypto Kemal (@cryptokemal)

Crypto Kemal Kimdir?
Crypto Kemal Kimdir?

Temmuz 2017 tarihinde twitter camiasına katılmıştır. Uzun bir süredir de kripto para piyasasına ilgili birisidir. Ninja Traders ekibinin kurucusudur. Oldukça aktif bir traderdır ve işlemlerinin çok yüksek orandaki kısmı ciddi kar marjı ile sonuçlanmıştır. Kripto Fenomenleri arasında hem teknik analiz hem temel analiz bilgisi birde tecrübesi ile oldukça sevilen tanınan bir fenomendir. Hem Youtube’da hem Twitter’da hem de Instagram’da paylaşımlar yapan ve kitlesine ulaşan Crypto Kemal, son zamanlarda NFT piyasası ile de yakından ilgili birisidir.

 • Takipçi Sayısı: 595k

Kripto Para Vurgunları İle alakalı bilgi almak için yazımızı okuyabilirsiniz.

2. Selcoin (@selcoin)

Eylül 2010 tarihinde twitter camiasına katılmıştır. Uzun bir süredir de kripto para piyasasına ilgili birisidir. Hem Youtube’da hem de Twitter’da paylaşımlar yapan ve kitlesine ulaşan bir fenomendir. Gerek Tenik analizleri gerekse de bilgi birikimi ve tecrübesiyle takipçilerine bilgiler aktarmaya çalışmaktadır. Altcoinler ve Bitcoin haricinde Dolar, Altın ve Gümüş gibi çeşitli emtialarında analizini yapmaktadır. Bunun yanında kendisi “Altın Kapının Anahtarı Bitcoin” Kitabının Yazarıdır. Ayrıca @selcoinglobal adı altında birde küresel bazda ingilizce paylaşım yaptığı hesabı bulunmaktadır.

 • Takipçi Sayısı: 712k

1. Paradotor (@enesturan)

Paradotor Kimdir?
Paradotor Kimdir?

En İyi Kripto Para Fenomenleri yazımızın 1. sırada olan en çok takipçili kişisine geldik. Kasım 2018 tarihinde twitter camiasına katılmıştır. Uzun bir süredir de kripto para piyasasına ilgili birisidir. Kendisinin seveni ve takipçisi oldukça fazladır. Kendisi uzun vadeli yatırımı mantıklı gören ve çeşitli kripto paraları çok ucuz fiyatlardan alıp çok ciddi bir kar marjı ile satan tecrübeli bir traderdır. Kendisi zaman zaman çeşitli canlı yayınlar, borsa incelemeleri, çıkan haber değerlendirmeleri ve çeşitli coinlerin hedef fiyatlarını paylaşır. Aynı zamanda Telegram ve Instagram’da da oldukça aktiftir. Kendisini mutlaka takip etmeli ve de yazdıklarını, paylaşımlarını incelemelisiniz.

 • Takipçi Sayısı: 723k

Yabancı Kripto Fenomenleri

Yatırımcıların birçoğu Yabancı Kripto Fenomenlerini takip ederek onların yorumlarına göre hareket etmektedir. Bunun amacı onların daha iyi bildiğini düşünerek ve söylediklerini yaparak coine yatırım yapmaktır. İşte en iyi kripto analizcileri şunlardır:

 • Neeraj Agrawal
 • Vitalik Buterin
 • Andreas Antonopoulos
 • Nick Szabo
 • Gavin Andresen
 • Charlie Lee
 • Brian Armstrong
 • Elizabeth Stark

Kripto Fenomenleri

Kripto Fenomenleri, 2017 yılından günümüze kendilerini kripto para borsaları üzerinde geliştirmiş ve Twitter, Instagram, Telegram veya Discord gibi kanallardan insanlar ile piyasa bilgi alışverişi yapan kimselerdir. Bu kişileri takip eden ve alım satımlarına göre işlem yapan çok fazla sayıda insan bulunmaktadır.

Kripto Para linkine tıklayarak diğer kripto para yazılarımıza ulaşabilirsiniz.

Kripto para ile alakalı son yazılarımıza aşağıdan tıklayabilir ve de okuyabilirsiniz.

En İyi Kripto Para Fenomenleri yazımızı okuduğunuz için çok teşekkür ederiz. Bu şekilde yazılarımız güncel bir şekilde gelmeye devam edecektir. Bunun yanında bahsi geçen hiçbir kripto para fenomeni ile bir ortaklık bağı kurmuyoruz, herhangi bir maddi ve manevi çıkar olmamaktadır. Ayrıca bu fenomenleri takip edip etmemek tamamen size kalmıştır. Bizdekalmasin.com olarak herhangi bir sorumluluk kabul etmiyoruz.

4.7/5 - (17 Oy)
Yorum yapın