Ana Sayfa » Yaşam » Sağlık » Agnucaston Kullananlar Yorumları

Agnucaston Kullananlar Yorumları

Agnucaston Kullananlar Yorumları yazımız ile karşınızdayız. Bu ilacın diğer adı da Bionorica ilaç olarak bilinmektedir. Düzensiz adet döngüsü durumunda hormonal düzenlemeyi destekler ve kadınların oldukça şikayetçi olduğu adet şikayetlerinin azalmasını sağlamaktadır. Yazımız içerisinde bu ilacı kullananlar yorumlarından, ne işe yaradığından, yan etkilerinden vs. bahsedeceğiz.

Agnucaston Nedir?

Agnucaston Bionorica film kaplı tablet yuvarlak şeklinde, yeşil ve mavi renginin karışımında mor renk bir kutuda bulunan ilaçtır. Kutunun içerisinde 30 film kaplı tablet bulunmaktadır. Fakat bu ilaç aslında adet görme ile ilgili hastalıkların tedavisinde kullanılan bitkisel bir ilaçtır. Bionorica Nedir? Sorusunun cevabı bu şekildedir. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Gabaset Kullananların Yorumları yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Bionorica Agnucaston Ne İşe Yarar?

Bionorica Agnucaston Ne İşe Yarar?
Bionorica Agnucaston Ne İşe Yarar?

Kadınlarda adet görme hastalıklarının tedavisinde kullanılan etkili bir ilaçtır. Adet görme ritim bozuklukları, aylık adet görme öncesi şikayetler, meme şişmesi ve meme ağrısı gibi rahatsızlıklarda çok iyi bir ilaçtır. Agnucaston kullanmadan önce mutlaka doktorunuzun size bu ilacı kullanmanızı önermesi gerekmektedir. Kendi başınıza lütfen kullanmayınız. Böylece Bionorica Agnucaston Ne İşe Yarar? Sorusunun cevabını vermiş olduk.

Agnucaston Ne İçin Kullanılır?

Kadınlarda adet düzenleri oldukça önemli bir konuma sahiptir. Hemen hemen her kadın bu dönemin düzenli ve ağrısız geçmesini istemektedir. Fakat bazenleri düzenli olsa bile ağrılı ve zor bir süreç olabilir. İşte bu yüzden Agnucaston 4 mg kullanırsanız adet dönemini ağrısız geçirebilirsiniz. Son zamanlarda merak edilen Agnucaston Ne İçin Kullanılır? Sorusunun cevabı bu şekildedir.

Agnucaston Fiyat

Eczanelerde reçeteli olarak satılan Agnucaston Fiyat 45 TL‘dir. İlacı satın alırken kullanılmamış ve açılmamış olduğundan emin olunuz. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Diazomid Kullananlar Yorumlar yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Agnucaston Yan Etkileri

Her ilaçta olduğu gibi bu ilaçta da yan etkiler bulunmaktadır. Fakat bu yan etkilerden herhangi birini görürseniz ilacı kullanmayı bırakıp en yakınınızdaki hastaneye gidiniz. Agnucaston kullanıcı yorumlarında gördük ki yan etkiler az da olsa görülmektedir. İşte Agnucaston Yan Etkileri şunlardır;

  • Baş ağrısı
  • Mide bulantısı
  • Hareket bozuklukları
  • Genel olarak rahatsızlık
  • Kafa karışıklığı

Bionorica Agnucaston Kullananlar

Bionorica Agnucaston Kullananlar bu ilaç hakkında yaptıkları yorumlarda genellikle iyi geldiğini belirtmişlerdir. Fakat bazı hastalarda yan etki gösterdiği için şikayetçi olanlarda bulunmaktadır. İşte o kullanıcı yorumları sizlerle;

Adet ağrısı yüzünden doktora gittiğim zaman doktorum vermişti, çok da etkisini göremedim.

Kullanıcı Yorumu

Bende adet ağrısı için kullanmış ama bende çok etkili oldu.

Kullanıcı Yorumu

İlacı kullanmaya başladığımdan beri başım ağrıyor, çok kötü bir ilaç kesinlikle kullanmayın.

Kullanıcı Yorumu

Sağlık kategorisindeki diğer yazılarımızı okumak istiyorsanız eğer aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Buradan ise Bizde Kalmasın ana sayfasına gidebilirsiniz.

Son olarak Agnucaston Kullananlar Yorumları yazımızın sonuna geldik. Okuduğunuz için teşekkür ederiz. Bu ve bunun gibi yazılarımızın devamı gelecektir. Takipte kalın.

4.4/5 - (11 Oy)
“Agnucaston Kullananlar Yorumları” üzerine 3 yorum
    • Adet sancılarım ve göğüs şişkinliği için doktor reçetesiyle aldım daha ilk kullanımda şiddetli bir baş ağrısı ile karşılaştım ertesi gün kesinlikle almadım yaş 48 menapoz öncesi evredeyim ilaçsız geçirmek daha iyi spor ve sağlıklı beslenmeyle devam.

      Cevapla
Yorum yapın