Stilizan 1 mg Kullananlar Yorumları

Stilizan 1 mg Kullananlar Yorumları nasıl? diye merak ediyorsanız doğru yerdesiniz. Bu içeriğimizde hem Stilizan nedir? yan etkileri nelerdir? Gibi sorularınızın cevaplarını bulacaksınız hem de genel anlamda kullanıcı görüşlerinin nasıl olduğunu öğreneceksiniz. Bunun yanında diğer önemli ilaçlar için Kullananlar yorumları neler olduğunu ve bu tarz yazıların daha fazlasını görmek için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Stilizan 1 mg Nedir?

Bu ilaç, belirli zihinsel/duygudurum bozukluklarını (şizofreni ve psikoz gibi) tedavi etmek için kullanılır. Trifluoperazin daha net düşünmenize, daha az endişeli hissetmenize ve günlük yaşama katılmanıza yardımcı olur. Bu, saldırgan davranışı ve kendinize veya başkalarına zarar verme isteğini azaltabilir. Ayrıca halüsinasyonları (aslında olmayan şeyleri duyma/görme) azaltmaya yardımcı olabilir.

Trifluoperazin, fenotiyazin antipsikotikler olarak bilinen bir ilaç sınıfına ait psikiyatrik bir ilaçtır. Beyindeki belirli doğal maddelerin dengesini yeniden sağlamaya yardımcı olarak çalışır. Bu ilaç aynı zamanda anksiyetenin kısa süreli tedavisi için de kullanılmıştır. Ancak trifluoperazinden önce alınması gereken daha güvenli anksiyete ilaçları vardır.

Stilizan 1 mg Ne İşe Yarar?

Çok merak edilen Stilizan 1 mg Ne İşe Yarar? sorusunun cevabı şu şekildedir;

Stilizan, ajitasyon, anksiyete ve depresyonu tedavi etmek için düşük dozlarda kullanılır. Bu durumlarda kısa süreli tedavi için uygundur. Bunu yanında Stilizan bulantı ve kusmayı tedavi etmek için de kullanılabilir. Semptomları olan hastalıkların tedavisinde ve tekrarlamanın önlenmesinde kullanabilirsiniz.

Stilizan 1 mg 30 Draje Fiyatı

Sadece eczanelerde reçeteli olarak satılan Stilizan 1 mg 30 Draje Fiyatı 13.30 TL‘dir. Bunun yanında ilacı satın alırken kullanılmamış ve açılmamış olduğundan emin olunuz. Kontrol etmeden lütfen satın almayın. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Magnezi Kalsine Kullananların Yorumları yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Stilizan 1 mg 30 Draje Yan Etkileri

Stilizan 1 mg yan etkileri, içerisindeki yardımcı veya etken maddelere karşı duyarlı olan kişilerde görülmektedir. Bunlar şöyledir:

 • Sersemlik,
 • Baş dönmesi,
 • Bulanık görme,
 • Adele kuvvetsizliği,
 • Yorgunluk,
 • Uyku,
 • Huzursuzluk,
 • Ağız kuruması,
 • Ateş,
 • İdrar yapma güçlüğü,
 • Göz bebeği büyümesi,
 • Ayağa kalkınca bayılma riski,
 • Düzensiz ve çok düşük kan basıncı

Stilizan 1 mg Hakkında Sık Sorulan Sorular

İnsanlar Stilizan kullananlar yorumları ile genellikle şu sorulara cevap aramaktadırlar:

Stilizan 1mg Kullananların Yorumları

Stilizan 1 mg kullananların yorumları, bu ilacı alıp almamak hususunda kararsızlık yaşamanıza yol açabilmektedir. Malum bunun yanında pek çok kişi hastalığını önce internetten araştırıp kendi kendine teşhis koymaya çalışır. Doktor bir ilaç verdiğinde ilk olarak yan etkilerine bakma ihtiyacı duyar.

Fakat yorumların tıbbi bir değer taşımadığını, bunun yanında sadece hastaların tecrübelerinden ibaret olduğunu unutmayın.

Bunun yanında Stilizan 1 mg kullananların bu ilaç hakkındaki yorumları nelermiş diye forumlara veya çeşitli sitelere göz attığımızda hem olumlu hem de olumsuz yorumların olduğunu görebiliyoruz.

Sinir krizleri, intihar düşünceleri, gereksiz aşırı para harcama ve dürtüsel davranma gibi davranışlarımın ve düşüncelerimin bu ilacı kullandığım günden beri epey azaldığını görüyorum.

Erdem Bey

İlaç aşırı derecede uyku yapıyor. Biriyle konuşurken, yürürken, yemek yerken, otururken, ders çalışırken bile sürekli uyuyakalıyorum. O yüzden tavsiye etmem.

Selin Hanım

Sonuç olarak yorumlar sadece genel anlamda fikir edinmenize yardımcı olabilmektedir. Bunun yanında siz, kesinlikle yorumlardan ziyade doktorunuza kulak verin.

Buradan ise bizdekalmasin.com ana sayfasına gidebilirsiniz.

Sağlık kategorisindeki diğer yazılarımızı okumak istiyorsanız eğer aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Son olarak Stilizan 1 mg Kullananlar Yorumları yazımızın sonuna geldik, okuduğunuz için teşekkür ederiz.

5/5 - (3 Oy)
Yorum yapın