Ana Sayfa » Coin Geleceği » Arpa Coin Geleceği 2022 (Mayıs)

Arpa Coin Geleceği 2022 (Mayıs)

Oldukça popüler olan coinler arasındaki Arpa Coin nedir ve geleceği ile alakalı detaylı bilgi verdiğimiz yazımız karşınızda. Arpa Coin Geleceği 2022 Mayıs ve coin yorum, fiyat tahminleri, gelecek tahminleri grafik analizi ve de piyasa durumu ile alakalı tüm bilgileri sizlerle paylaşacağız. Fakat yazımızda geçen hiçbir coin, kripto para veya emtia yatırım tavsiyesi içermemektedir. Herhangi bir yatırım danışmanlığı yapmamaktayız.

Arpa Coin nedir?

İlk olarak ARPA, özellikle Çok Taraflı Hesaplama (“MPC”) tarafından etkinleştirilen, gizliliği koruyan hesaplama için blok zinciri tabanlı bir çözümdür. Bunun yanında nisan 2018’de kurulan ARPA’nın amacı, veri yardımcı programını mülkiyetten ayırmak ve veri kiralamayı mümkün kılmaktır.

Ayrıca ARPA’nın MPC protokolü, her bir tarafın veri girişini gizli ve güvenli tutarken, birden çok varlığın verileri işbirliği içinde analiz etmesi ve veri sinerjileri çıkarması için yollar yaratır. Merkezi olmayan uygulamalar üzerinde de oldukça etkili çalışmaları vardır. Özellikle bu uygulamalar için güvenlik protokolleri ve gerekli ihtiyaçlar konusunda tedarik sağlarlar.

ARPA, Arrington XRP Capital, LYVC, Coective Ventures, Ledger Capital ve GBIC gibi yatırımcılar tarafından desteklenirken, token şu anda Coinbase, Binance, Huobi Global ve Bithumb Korea gibi borsalarda işlem görüyor.

Ayrıca ARPA belirtecinin kullanım durumları arasında hesaplama maliyeti, veri ve model kullanım ücreti, güvenlik depozitosu, topluluk yönetimi vb. bulunur. ARPA belirteci şu anda Ethereum ağında çalışır. Bununla birlikte geliştiriciler, ARPA ile uyumlu blok zincirlerinde gizliliği koruyan dApp’ler oluşturabilir. Oldukça etkin özelliklere sahiptir ayrıca birçok bilinen kripto para borsasından da alabilirsiniz ve satabilirsiniz.

Arpa Coin Özellikleri Nelerdir?

 • Verişi girişi ve güvenliğinin üst düzeyde olması.
 • Ayrıca çok popüler ve güvenilir kripto para sitelerinde listelenmesi
 • Blok zinciri tabanlı olması

Arpa (ArpaChain) Coin Geleceği 2022

Aşağıdaki tabloda Arpa coinin 2022 ile 2030 yılları arasındaki fiyat tahminine ulaşabilirsiniz.

YılMinimum FİyatOrtalama FiyatMaksimum Fiyat
20220,91,42,8
20232,53,364,1
20244,25,356,4
20255,87,068,5
20267,188,6
20279,21011,4
202810,71113,5
202912,81415,8
203014,31620,1

Arpa Coin Geleceği 2022

Arpa Coin Geleceği 2022 Mayıs hakkında ise insanların değeri nedeniyle jetondan vazgeçmeleri gerektiğini ve daha fazla kâr elde etmenin uygun olacağını hatırlamaya çalışacakları 2022 tahmini. Piyasada kayıplar olabileceğinden, yatırımların gelecekte herhangi bir zamanda zarar görebileceğini unutmayın. Uzmanlara göre, jetonun değeri 2022 yılı sonuna kadar yaklaşık 1,4 USD’ye ulaşacak. Oysa madeni para yıl sonuna kadar daha da yükselebilir.

ArpaChain Coin Geleceği 2023

Değer tahminleri dağıtan birkaç internet sayfası var, ancak kararınız ve paranız olduğu için belirteci saklamanın güvenli olup olmadığını kendiniz bilmeniz gerekir, böylece paranızı nereye yatırmanız gerektiğini de düşünebilirsiniz. Uzmanlara göre, jetonun fiyatı 2023 yılının sonunda 3,36 ABD dolarının üzerine çıkabilir. Sadece bu değil, tahminler de başka bir şey söylüyor ve bu jetondan daha fazlasını varsayabiliriz.

ArpaChain Geleceği 2024

Bu, bu token için ikinci son tahminimiz olacak ve eğer tokeni önümüzdeki birkaç yıl için tutmayı seçtiyseniz, 2024 yılı sizin için mükemmel olacak çünkü değer yıl içinde tekrar yeni bir sıçrama yapacak ve değeri geri getirecek. Uzmanlara göre, jetonun fiyatı 2024 yılı sonuna kadar yaklaşık 5.35 USD’ye ulaşabilir.

Arpa Coin Geleceği 2025

İşte son tahminimiz ve her zaman söylediğimiz gibi, belirteç fiyatının her an değişebileceğini ve önümüzdeki yıllarda belirteçleri tutmanız harika olacak. Ayrıca, 2022 yılında yapılan yatırım, 2025 yılı sonuna kadar 3 kat daha fazla olacak ve uzmanlara göre, tokenin fiyatı 2025 yılının sonunda yaklaşık 7.06 USD’ye ulaşabilir.

ArpaChain Coin Geleceği 2030

İlk olarak 2030 yılında artık kripto paraların hakimiyeti ve inanılmaz artışlar ile beraber Arpa Chain’in yaklaşık olarak 16 dolar bandına çıkacağı uzmanlar tarafından söylenmektedir. Bunun yanında coinin oldukça yüksek fiyat tahminleri de bulunmaktadır.

Bu içeriğimize benzer olan Axs Coin Geleceği yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Arpa Coin Yorum 2022

Sonuç olarak, belirtecin çok gerçek bir zirveye ulaşmak için birçok şansı olduğunu belirtti. Birçok insanın sürekli olarak bu konuda daha fazla bilgi edinmek istediğini biliyoruz. Burada, ARPA Zinciri (ARPA) Fiyat Tahmini sağlanmaktadır çünkü birçok kişinin sürekli olarak önümüzdeki yıllarda tokenin beklenen fiyatını öğrenmek için arama yaptığını biliyoruz. Mevcut değer artışı, bu yıl bu kadar hızlı oturmayacağını açıkça ortaya koyuyor. Bu tokene gerçekten yatırım yapmak istiyorsanız, bu tokene kendi başınıza bakmanız harika olacaktır.

Arpa Hangi Borsalarda Var?

 • Binance
 • Huobi Global
 • Coinbase Exchange
 • Kucoin
 • Gate io
 • Bithumb
 • Crypto.com
 • Coinone
 • Binance TR

Arpa Coin Grafik

Mayıs ayının ikinci haftasında zirve yaparak 0,144 dolar bandının üzerine çıkan Arpa Coin oldukça popüler olmaya devam ediyor. Ama maalesef haziran sonuna doğru 0,25 doların altına gerileyerek 0,1 dolarlık ciddi bir düşüş sergilemiştir. Fakat daha sonraki süreçte yükseliş göstererek eylül başında 0,275 doların üzerine çıkmıştır. Bununla beraber şimdiye kadar ki en yüksek seviyesine ulaşmıştır.

Arpa Coin Neden Düşüyor?

Bir kripto paranın veya emtia her zaman yükselmez veya her zaman düşmez. Piyasada alıcıların ve satıcıların doyum noktaları mevcuttur. Bu da piyasadaki arz talep dengesini belirlemektedir. Hatta RSI göstergesine bakmamızın en önemli nedenlerinden birisi de bu aşırı alım ve satım değerleridir. Bunları sayısal olarak görmekten geçiyor. Doyum noktalarına ulaşıldığında işlem yapan kişiler de bu şekilde işlem açıyorlar. Arpa Coin’de de aynı durum söz konusudur.

Arpa (ArpaChain) Coin Bilgileri

Aşağıdaki tabloda Arpa Coin’in Coinmarketcap sıralaması, hacmi, fiyatı, fiyat değişikliği gibi verilere ulaşabilirsiniz.

Arpa (ArpaChain) Coin Sahibi

Önde gelen bir dijital sanat koleksiyoncusu ve aynı zamanda kripto girişimleri Arpa ve Bella Protocol’ün kurucu ortağı ve CEO’su olan Felix Xu , Art Basel Miami Beach’e ilk ziyaretini yaptı ve saygı duyulacak çok şey keşfetti.

Arpa (ArpaChain) Coin Son Dakika

En yeni, güncel ve sağlam haberler, Haber sitesi platformlarında yayınlandığı gibi Arpa Coin’in hem kendi sitesini hem de Twitter hesabını devamlı olarak kontrol etmeniz gerekiyor. Herhangi bir listeleme veya önemli diğer duyuruları bu kanallardan ilk ağızdan sizlerle paylaşıyor olacaklar. Bunun yanında Bizde Kalmasın ekibi olarak biz de en güncel son dakika haberleri sizlerle paylaşıyor olacağız.

Bu içeriğimize benzer olan Ltc Coin Geleceği yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Arpa ile Alakalı Sıkça Sorulan Sorular:

Aşağıda sizler için Arpa ile alakalı sıkça sorulan soruları derledik. Umarız sizler için açıklayıcı ve faydalı olur.

Arpa Coin nedir?

ARPA, özellikle Çok Taraflı Hesaplama (“MPC”) tarafından etkinleştirilen, gizliliği koruyan hesaplama için blok zinciri tabanlı bir çözümdür. Bununla birlikte farklı çözümleri de bulunmaktadır.

Arpa Jetonları Nasıl Satın Alınır?

Kullanıcılar Arpa tokenlerini Binance, Coinbase Exchange, FTX, Kucoin, Gate io, Kraken, Bitfinex, Bitstamp, Gemini gibi kripto para borsalarından satın alarak elde edebilirler.

ArpaChain Mevcut ATH’sini Aşacak mı?

Arpa, 2022’de iyi bir yatırım. Ancak Arpa’nın bu yıl yaklaşık 0,275 dolar olan mevcut ATH’sini geçme olasılığı yüksek.

Arpa Coin yakında 5 dolara ulaşabilir mi?

Evet, mevcut yükseliş eğilimine göre Arpa’nın yakın gelecekte 5 dolara ulaşması çok olası.

ArpaChain iyi bir yatırım mı?

Arpa, kripto pazarındaki aktif dijital varlıklardan biridir. Ayrıca Arpa artık en ünlü kripto paralardan biri. Bununla beraber Arpa, 2022’de iyi bir yatırımdır.

Arpa Coin Geleceği 2022 Mayıs ayına kadar Arpa Coin fiyatı ne olacak?

Arpa (ArpaChain) fiyatının 2022 yılına kadar 1 dolara ulaşması bekleniyor.

2023 yılına doğru Arpa Coin fiyatı ne olacak?

Arpa (ArpaChain) fiyatının 2023 yılına kadar 3 dolara ulaşması bekleniyor.

2024 yılına kadar Arpa fiyatı ne olacak?

Arpa (ArpaChain) fiyatının 2024 yılına kadar 5 dolara ulaşması bekleniyor.

2025 yılı itibariyle Arpa fiyatı ne olacak?

Arpa (ArpaChain) fiyatının 2025 yılına kadar 7 dolara ulaşması bekleniyor.

2030 yılına kadar Arpa Coin fiyatı ne olacak?

Arpa (ArpaChain) fiyatının 2030 yılına kadar 16 dolara ulaşması bekleniyor.

Coin Geleceği kategorimize buradan ulaşabilirsiniz.

Buradan ise Bizde Kalmasın ana sayfasına gidebilirsiniz.

Aşağıdan Kripto para kategorimizdeki yazılara ulaşabilirsiniz

Arpa Coin Geleceği 2022 Mayıs Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Fakat yazımızda geçen hiçbir coin, kripto para veya emtia yatırım tavsiyesi içermemektedir. Herhangi bir yatırım danışmanlığı yapmamaktayız.

4.6/5 - (15 Oy)
Yorum yapın