Xlm Coin Geleceği 2022, 2023, 2024, 2025, 2030

Oldukça popüler olan coinler arasındaki Xlm Coin nedir ve geleceği ile alakalı detaylı bilgi verdiğimiz yazımız karşınızda. Xlm Coin Geleceği 2022 ve yorum, fiyat tahminleri, gelecek tahminleri grafik analizi ve de piyasa durumu ile alakalı tüm bilgileri sizlerle paylaşacağız. Fakat yazımızda geçen hiçbir coin, kripto para veya emtia yatırım tavsiyesi içermemektedir. Bunun yanında Bizde kalmasın ekibi olarak herhangi bir yatırım danışmanlığı yapmamaktayız. Özellikle verdiğimiz bilgiler sizi daha çok araştırmaya yöneltmek içindir.

Xlm Coin nedir?

Stellar ve Lümen kripto pazarında her zaman birbirinin yerine kullanılmıştır. Ama gerçek şu ki, farklı anlamları ve çerçeveleri temsil ediyorlar. Stellar yalnızca ağ, protokol, sistem ve bir bütün olarak topluluğa atıfta bulunur. Öte yandan, Lumens (XLM), ağa güç sağlayan Stellar’ın yerel dijital para birimidir. Kripto daha sonra göndermek, almak ve diğer varlıklarla işlem görmek için kullanılır. Belki de karışıklık, kripto para birimi başlangıçta Stellar (STR) olarak bilindiğinde başladı; daha sonra, Lümen veya XLM olarak yeniden adlandırıldı.

Stellar (Xlm) Özellikleri

Stellar ve Lumens, 2014 yılında Mt.Gox’un kurucusu ve Ripple’ın kurucu ortağı Jed McCaleb’in eski avukat Joyce Kim ile birlikte ağ sistemi Stellar’ı başlatmasıyla ortaya çıktı. Kâr amacı gütmeyen Stellar Development Foundation, projenin Temmuz ayında resmi lansmanı için Stripe CEO’su Patrick Collison ile işbirliği içinde kuruldu. Stripe’den 3 milyon dolarlık tohum fonu topladıktan sonra, Stellar nihayet yerel para birimi olan Stellar ile merkezi olmayan bir ödeme ağı ve protokolü olarak piyasaya sürüldü. Ağustos 2014’te, ilk Brezilya bitcoin borsası olan Mercado Bitcoin, Stellar ağını kullanacağını duyurdu.

Xlm Coin Sahibi Kim?

Jed McCaleb hem şirketin kurucu ortağıdır hem de Ceosudur. Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi halen oldukça meşhur olan Xlm gayet de verimli ve etkin bir coindir.

Bu içeriğimize benzer olan Ankr Coin Geleceği yazımızı da inceleyebilirsiniz

Xlm (Stellar) Coin Geleceği 2022-2030

Aşağıdaki tablodan 2022 ve 2030 yıllarını arasında Xlm Coinin fiyat dağılımını takip edebilirsiniz. Verdiğimiz değerler dolar bazlıdır.

Xlm Coin Geleceği

Stellar coin ile alakalı gelecek yılların tahminleri sizlerle,

YılMinimum FiyatOrtalama FiyatMaksimum Fiyat
20220.410.430.48
20230.610.630.73
20240.860.881.07
20251.231.261.51
20261.841.892.16
20272.782.883.19
20283.964.104.71
20295.936.137.09
20308.618.9110.46

Xlm Coin Geleceği 2022

Şimdi 2022 yılından bahsetmişken, o zaman fiyatta muhteşem bir sıçrama göreceksiniz ve her seviyenin ötesinde çok büyük ve muazzam bir büyüme olacağını göreceksiniz. Ayrıca madeni para bu yıl maksimum 0.43 dolar hedefine çok kolay ulaşacak. Madeni para bu hedefi vurursa, inanılmaz bir kâr yapabilirsiniz.

Xlm Geleceği 2023

2023 yılı bu madeni para için en çok büyüyen yıl olacak ve bu madeni parada böylesine muhteşem bir büyüme olabilir. Ayrıca fiyat hakkında konuşursak, bu madeni paranın 0.63 $ fiyat seviyesine ulaştığını ve kırıldığını göreceğinizi söylemek istiyoruz. Bu coin teknik özellikleri, durumu kolayca gösteriyor.

Stellar Geleceği 2024

2024 yılı bu madeni para için en çok büyüyen yıl olacak ve fiyatında inanılmaz bir artış göreceğinize dair büyük tahminler var. Bunun yanında evet, tahminimize göre madeni para hakkında büyük bir bilgi göreceksiniz. Ayrıca en fazla olarak, fiyatın yıl içinde 0.88 $ fiyatına ulaşacağını varsayabilirsiniz.

Xlm Coin Geleceği 2025

Şimdi 2025 yılına doğru ilerliyoruz, o zaman size büyümesi ve piyasa değeri gibi daha heyecan verici bilgiler vermek istiyoruz. Özellikle madeni paranın piyasa değeri çok iyi büyüyor ve bu madeni para ile olağanüstü bir gelişme göreceksiniz. Bu madeni parada olağanüstü bir büyüme görme ihtimaliniz çok yüksek ve fiyat 1.26 $ değerine ulaşacak.

Stellar Geleceği 2030

Oldukça farklı yorumların olduğu ve özellikle geleceği çok merak edilen coinlerden birisi olan Xlm için 2030 yılında en düşük 8.91 $ dolar seviyelerinin üzerinde bir performans sergileyeceği uzmanlar tarafından tahmin edilmektedir.

Bu içeriğimize benzer olan Link Coin Geleceği yazımızı da inceleyebilirsiniz

Xlm Coin Yorum 2022

Önce Xlm Coin ile alakalı yorum yapmak gerekirse, Stellar, uzun vadeli yatırım için güzel kriptolardan biridir. Kullanıcılar, Stellar projesine güvenirlerse oldukça potansiyelli bir coin olma yolunda ilerliyor. Bu coine yatırım yapmak istiyorsanız mevcut borsalar aracılığıyla bu coine yatırım yapabilirsiniz. Bu madeni paraya yatırım yapmadan önce bilmeniz gereken kendi başınıza oldukça fazla araştırma yapmalısınız. Daha fazla ilgili ayrıntılı bilgi için bizimle bağlantıda kalın.

Bu yazıdaki her ifade yatırım tavsiyesi olarak yorumlanamaz, bizde kalmasın ekibi, yatırım tavsiyesi vermez yatırım yapmadan önce herkesi kendi araştırmalarını yapmaya yönelik teşvik eder.

Xlm Hangi Borsalarda Var?

Xlm Coini aşağıdaki borsalarda listelenmektedir. Bu borsalardan alım veya satım işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

  • Binance
  • Coinbase
  • Gate io
  • Kucoin
  • Bybit
  • Huobi
  • Bithumb
  • Bitfinex
  • Kraken
  • Bitstamp

Xlm Coin Grafik

Stellar Coin hem çok artan hem de azalan coinler arasındadır. Nisanın sonuna doğru aşırı artan ve 45 dolarlara yaklaşan Stellar coin sonrasında çok düşmüş ve 12-13 dolar bandına gerilemiştir.

Xlm Coin Neden Düşüyor?

Bir kripto paranın veya emtia sürekli olarak yükselmez veya her zaman düşüşe geçmez. Ayrıca piyasada alıcıların ve satıcıların doyum noktaları vardır. Bu da piyasadaki arz talep dengesini belirler. Hatta RSI göstergesine bakmamızın en önemli nedenlerinden birisi de bu aşırı alım ve satım değerleridir. Bunları sayısal olarak görmekten geçiyor. Doyum noktalarına ulaşıldığında işlem yapan kişiler de bu şekilde işlem açıyorlar. Xlm Coin’de de aynı durum söz konusudur. Bu yüzden Xlm Coin ara ara olsa da düşüyor.

Xlm (Stellar) Coin Bilgileri

Aşağıdaki tabloda Xlm Coin’in Coinmarketcap sıralaması, hacmi, fiyatı, fiyat değişikliği gibi verilere ulaşabilirsiniz. Böylece Xlm Coin Geleceği 2022 ve Yorum hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Stellar Coin Son Dakika

En yeni, güncel ve sağlam haberler, Haber sitesi platformlarında yayınlandığı gibi Xlm Coin’in hem kendi sitesini hem de Twitter hesabını devamlı olarak kontrol etmeniz gerekiyor. Herhangi bir listeleme veya önemli diğer duyuruları bu kanallardan ilk ağızdan sizlerle paylaşıyor olacaklar. Bunun yanında Bizde Kalmasın ekibi olarak biz de en güncel son dakika haberleri sizlerle paylaşıyor olacağız.

Coin geleceği kategorimize buradan ulaşabilirsiniz.

Buradan ise Bizde Kalmasın ana sayfasına gidebilirsiniz.

Aşağıdan Coin Geleceği kategorimizdeki yazılara ulaşabilirsiniz

Son olarak Xlm Coin Geleceği 2022 Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Fakat yazımızda geçen hiçbir coin, kripto para veya emtia yatırım tavsiyesi içermemektedirherhangi bir yatırım danışmanlığı yapmamaktayız.

Aşağıdan yazımızı oylayabilirsiniz.

Yorum yapın