Ana Sayfa » Coin Geleceği » ARV Coin Yorum – Ariva Coin Geleceği 2022

ARV Coin Yorum – Ariva Coin Geleceği 2022

En çok merak edilen kripto paralardan olan ARV Coin nedir, Ariva Coin geleceği 2022, gibi sorulara değineceğiz. Özellikle ARV Coin Yorum ve fiyat tahminleri ile birlikte gelecek tahminleri, grafik analizi ve de piyasa durumu ile alakalı tüm bilgileri sizlerle paylaşacağız. Binance ve çeşitli büyük borsalarda listelenen ve oldukça fazla yatırımcısı ve kitlesi olan Ariva Coin, son derece popüler olan coinlerden bir tanesi. Son olarak şunu belirtip yazımızın devamına geçelim. Bu yazımızda geçen coin veya herhangi kripto para ile alakalı olan bilgiler yatırım tavsiyesi içermemektedir. Bizdekalmasin.com ekibi yatırım danışmanlığı yapmamaktadır.

ARV (Ariva) Coin Nedir?

Ariva, Binance Chain Network kullanılarak açılan bir BEP20 jetonudur. Kripto para, seyahat etmeye odaklı, şu demek oluyor ki hem yerel ve hem de ulusal turizme odaklanıyor. ARV, kripto para birimini gerçek dünyaya yaklaştıran bir projedir. Turizm piyasasına odaklanan ARV, kripto para birimi ile ödeme yapmanın basit bir yolunu sağlayarak gezginlere unutulmaz bir dünya seyahati deneyimi sunuyor.

ARV Coin Projesi Nedir?

Projenin amacı: Ariva ekibinin amacı, turistlerin hem kripto para birimini – örneğin konaklama rezervasyonu yaparken – harcamasına hem de ödüller almasına olanak tanıyan küresel bir seyahat ağı oluşturmaktır. İkincisi, seyahat deneyimlerini başkalarıyla paylaşmaya karar verenler içindir. sundukları üç blockchain ürünü aracılığıyla turizm sektörünü dönüştürmektir: Ariva.World, Ariva.Club ve Ariva.Finance.

Kısacası ARV, kripto dünyasını entegre ederek seyahat endüstrisinin geleceğini değiştirecek.

Ariva Sahibi – Kurucusu Kimdir?

Bu coinin sahibi ve kurucusu ile alakalı bilinen veri şu şekilde, Kripto para, anonim geliştiriciler tarafından oluşturuldu ve Mayıs 2021’de piyasaya sürüldü . Geliştiriciler, küresel turizm endüstrisinde kullanılacak para birimini blok zinciri tabanlı bir ödeme ağ geçidi olarak tasarladı.

Bu içeriğimize benzer olan Reef Coin Geleceği yazımızı da inceleyebilirsiniz.

ARV Coin Yorum

ARV Coin ile alakalı bir yorum yapmak gerekirse, ARV , ARV, bir BEP-20 yardımcı program belirtecidir. Yani Binance blok zinciri standardını ve blok zinciri geliştirme hizmetlerini kullanan bir yardımcı program belirteci . ARV, 1 Eylül’de çıktı ve platformun sunacağı hizmetler için ödeme para birimi olarak hizmet edecek. Aynı şekilde, şirketin Yol Haritasına göre, 2022’nin ilk çeyreğinde kendi blok zincirlerini oluşturacaklar. Bu da onları oldukça potansiyelli bir coin yapıyor.

Artık Ariva coin’in ne olduğunu bildiğinize göre, muhtemelen yatırıma değip değmediğini merak ediyorsunuzdur. Ariva coin’in artılarına daha yakından bakalım.

 • Ariva.Finance: turizm sektörüne odaklanan Cryptocurrency tabanlı bir ödeme ağ geçididir. Bu platformu kullanan firmalar tezgaha QR yapıştırabilecek ve müşteriler cep telefonlarında okutarak ödeme yapacak.
 • Ariva.Club: , turizme odaklanan blok zinciri tabanlı bir sosyal medya platformudur. Portal, yanlış gönderileri filtreleyecek ve gerçekleri tanıtacak bir spam sistemi kullanacak. Ayrıca, fotoğraflarını ve bloglarını paylaşan aktif yazarları ödüllendirecek.
 •  Ariva.World: beta lansmanı 2021 kışı için planlanıyor. 2022’nin ilk çeyreği için Ariva.Finance ve ikinci çeyreği için Ariva.Club. Şu anda çok az bilgi içeren tek bir web sayfası, ana fikirleri içeren bir teknik inceleme ve bir Airdrop var.

Kullanıcılar, ARV projesine güvenirlerse oldukça potansiyelli bir coin olma yolunda ilerliyor. Bu coine yatırım yapmak istiyorsanız mevcut borsalar aracılığıyla bu coine yatırım yapabilirsiniz. Bu madeni paraya yatırım yapmadan önce bilmeniz gereken kendi başınıza oldukça fazla araştırma yapmalısınız. Daha fazla ilgili ayrıntılı bilgi için bizimle bağlantıda kalın.

ARV (Ariva) Coin Uzman Yorumları

Birkaç uzmanın Ariva hakkında coin yorumları sizlerle. İşte ARV Coin ile alakalı uzman görüşleri;

WalletInvestor kaynağından kripto uzmanları, 2022 yılına kadar ARV döviz kurunun kademeli bir artış yaşayabileceğine inanıyor. 2022’nin ortasına kadar Ariva’nın fiyatı 0,0006$’a ulaşabilir.

ARV jetonunun fiyatı önümüzdeki yıllarda kademeli olarak artabilir ve 2022’de 0,0025 $ seviyesine ulaşabilir. Gov Capital analistleri, Ariva kriptosunun karlı bir yatırım olabileceğini düşünüyor.

TradingBeasts’in algoritmaları, ARV oranının büyümesini tahmin ediyor. Maksimum fiyat 2022’nin başında 0,003 dolar seviyesine ulaşabilir. Ortalama olarak, oran 2022 yılı boyunca 0,001 dolardan 0,004 dolara değişebilir.

Gelecek vadeden bir coin son zamanlarda daha çok dikkatimi çekti. Bakılması gerekiyor.

Fiyatı oldukça ucuz ve de bir o kadar önü açık bir coin, son zamanlardaki ilgi de dikkatimi çekmeye başladı. Yatırım yapmayı değerlendiriyorum.

Kripto piyasası oldukça riskli ve bir o kadar da oynak bir piyasa. Piyasaya girecek olursam ARV Coin’i incelemek ve detaylandırmak isterim.

Projesini beğendiğim ve takdir ettiğim bir kripto para. Geçmiş dönemdeki açığı kapattığı ve yenilik getirdiğini düşünüyorum.

ARV Coin Geleceği 2022-2030 (Ariva)

ARV Ariva Coin Geleceği

Aşağıdaki tablodan 2022 ve 2030 yıllarını arasında Ariva coin fiyat tahmini sizlerle… Böylece ARV Coin Geleceği hakkında bir fikir edinmiş olacaksınız. Ayrıca verdiğimiz değerler dolar bazlı olduğunu hatırlatalım.

ARV Coin Geleceği

Ariva ile alakalı gelecek yılların Ariva coin fiyat tahmini ile karşınızdayız. Böylece ARV Coin Geleceği hakkında bir fikir edinmiş olacaksınız.

YılMinimum FiyatOrtalama FiyatMaksimum Fiyat
20220.000360830.000374240.00043453
20230.000546580.000565300.00063686
20240.000790750.000813370.00096497
20250.0010.0010.001
20260.0020.0020.002
20270.0020.0020.003
20280.0030.0040.004
20290.0050.0050.006
20300.0080.0080.009

ARV Coin Geleceği 2022

ARV Coin Geleceği hakkında yorum yapmak gerekirse, özellikle 2022 yılında büyük bir sıçrama öngörülmektedir. Uzmanlar ve çeşitli yorumcular ARV ilerleyen zaman diliminde artacağını düşünmektedir. Ayrıca madeni paranın bu yıl içerisinde 0.00043453 $ seviyelerine ulaşacağı öngörülmektdir. Madeni para bu hedefi vurursa, inanılmaz bir kâr yapabilirsiniz.

ARV Geleceği 2023

2023 yılı bu madeni para için en çok büyüyen yıl olacak ve bu coinde böylesine muhteşem bir büyüme olabilir. Ayrıca fiyat bakımından konuşacak olursak da, bu coinin 0.00063686 $ fiyat seviyesine ulaşacağını ve belki de kıracağını söyleyebiliriz. Bu coin teknik detayı ve özellikleri uzmanlar tarafından bu şekilde yorumlanmıştır.

Ariva Geleceği 2024

2024 yılı bu madeni para için en çok büyüyen yıl olacak ve fiyatında inanılmaz bir artış göreceğinize dair büyük tahminler var. Bunun yanında, tahminlere göre madeni para hakkında büyük bir ilgi ve alaka görebilirsiniz. Ayrıca, fiyatın yıl içinde 0.00096497 $ seviyelerine ulaşacağı söylenmektedir.

ARV Coin Geleceği 2025

Şimdi 2025 yılına doğru baktığımızda o zaman kripto paraların büyümesi ve piyasa değeri gibi daha heyecan verici zamanları görmek mümkün. Özellikle coinin piyasa değeri çok iyi büyüyebilir ve bu madeni para ile olağanüstü bir gelişme görebilirsiniz. Bu madeni parada olağanüstü bir büyüme görme ihtimaliniz var ve fiyat 0.001 $ değerine ulaşabilir.

Ariva Geleceği 2030

Oldukça farklı yorumların olduğu ve özellikle geleceği çok merak edilen coinlerden birisi olan Ariva için 2030 yılında en düşük 0.008 $ dolar seviyelerinin üzerinde bir performans sergileyeceği uzmanlar tarafından tahmin edilmektedir.

Bu tarz yazılarımızın benzerlerini görmek için Coin Geleceği kategorimizi inceleyebilirsiniz.

ARV Coin Güvenilir mi?

Kripto para piyasasında 16 bini aşkın coin bulunmaktadır. Bu coinlerinin hepsinin güvenilir veya güvenilmez olduğunu söylemek imkansızdır. Fakat bir coinin güvenilirliğini ölçmenin birkaç yolu vardır. Ariva coin güvenilir mi sorusuna cevap bulmak istiyorsanız eğer listelediğimiz bu dört maddeyi detaylı inceledikten sonra bir coinin güvenilir olup olmadığını da rahat bir şekilde anlayabilmektesiniz. Kısacası ARV Coin de bu maddeleri sağlıyorsa oldukça güvenilir bir coindir diyebiliriz.

 • Coin ekibini incelemek
 • Yatırımcı veya topluluk iştahı
 • Hacim ve teknik analizi
 • ARV coin projesi

ARV Coin Hangi Borsalarda Var, Nereden Alınır?

Aşağıdaki borsalarda ARV Coin listelenmektedir. Bu borsalardan alım veya satım işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

 • Gate.io
 • Liquid
 • Bittrex
 • PancakeSwap (V2)
 • MEXC
 • AscendEX (Bitmax)
 • LBank
 • Indodax
 • ProBit Global
 • Uniswap (V3)
 • BitMart
 • ApeSwap (BSC)
 • Bitrue
 • XT.COM

ARV Coin Nasıl Alınır?

ARV Coin, Birçok kripto para borsasında satışta mevcut. Biz hacmi en yüksek olan ve birçok pariteye sahip Binance borsası üzerinden anlatımını gerçekleştireceğiz. Bu adımları takip ederek Ariva coin alımını gerçekleştirebilirsiniz.

 1. Arzu ettiğiniz borsadan alım yapmak için bir üyelik oluşturunuz.
 2. Ardından borsadaki bakiyenize para yükleyiniz.
 3. Almak istediğiniz Ariva Coin Fiyatını giriniz.
 4. Kaç adet ARV alabileceğinizi panelden görüntüleyiniz.
 5. Toplam ne kadar ödemeye yapacağınızı gösteren panele bakınız.
 6. Burada ARV Al butonuna tıklayarak işleminizi bitirebilirsiniz.
 7. Ayrıca aynı işlemlerin Satış kısmı da bu panelden yapılıyor.

ARV Coin (Ariva) Fiyatı

Aşağıdaki grafikten Ariva Coin’in hacmi, fiyatı, fiyat değişikliği gibi verilere ulaşabilirsiniz. Böylece ARV Coin Yorum ve Geleceği 2022 hakkında daha doğru bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bu içeriğimize benzer olan Cos Coin Yorum yazımızı da inceleyebilirsiniz.

ARV Coin Hedef Fiyat

Kripto para piyasasının gözdelerinden birisi olan Ariva, oldukça fazla konuşulan ve sevilen coinler arasındadır. Ayrıca son dönemdeki artışları ile beraber daha fazla kitleye ulaşmıştır. Bunun yanında da hem grafiksel olarak hem de haber ve temel bilgileri ile insan tarafından gelecek vadeden bir coindir. Bu kripto para ile alakalı bir fiyat söylemek veya tahminde bulunmak pek de doğru olmaz. Ancak ARV Coin Hedef Fiyat, 2022 yılı için 0.000463 dolar bandında diyebiliriz. Ancak elbette iyi bir araştırma ve detaylı bir analiz ile kar bırakma potansiyeli olduğu gibi hatalı bir programda da zarar görmek mümkündür. Dikkatli olmanız ve de ona göre hareket etmeniz gerekmektedir.

ARV Coin Grafik Yorum ve Analizi

ARV Coin Grafik Yorum ve Analizi sizlerle… Son zamanlarda sıklıkla konuşulan coinlerimizden birisi olan Ariva Coin, 11 Ekim 2021 tarihinde inanılmaz yükselişi ile yatırımcılarına çok ciddi miktarda kar sağlamıştır. Ayrıca akabinde ARV, eylül ayının sonuna kadar düşmüş ve tepeden alanlar için kötü bir dönem geçmiştir. Şu son birkaç zaman diliminde ise tekrar yükselişe geçmiştir. Fakat en tepeden alanlar için yeterli bir yükseliş gösterememiştir.

ARV (Ariva) Yükselir Mi, Düşer Mi?

ARV Coin yükselir mi düşer mi sorusunu bir çok kişi merak edip araştırmaya koyulmaktadır. Özellikle Kripto para sektörünün bir çok dezavantajı ve avantajı mevcuttur. Dezavantajlarından birisi ise fazla volativitedir. Özellikle kısa vadede ciddi bir fiyat hareketi olduğundan dolayı anlık yükseliş ve düşüş olması çok normal. Ariva coine baktığımız zaman ise bu değişimin çok olduğunu görebiliyoruz. İlerleyen zaman diliminde ise yükseleceğini veya düşeceğini beraber deneyimleyeceğiz. Uzun vade veya kısa vade yatırımının en büyük farkı da sizin yatırım şekliniz ve o paraya ihtiyacınız ile alakalı olduğunu da rahatlıkla söyleyebiliriz.

ARV (Ariva) Coin Neden Düşüyor?

Bir kripto paranın veya emtia her zaman yükselmez veya her zaman düşmez. Piyasada alıcıların ve satıcıların doyum noktaları mevcuttur. Bu da piyasadaki arz talep dengesini belirlemektedir. Hatta RSI göstergesine bakmamızın en önemli nedenlerinden birisi de bu aşırı alım ve satım değerlerini sayısal olarak görmekten geçiyor. Doyum noktalarına ulaşıldığında işlem yapan kişiler de bu şekilde işlem açıyorlar. ARV Coin’de de aynı durum söz konusudur.

ArivaCoin Haberleri Son Dakika

En yeni, güncel ve sağlam haberler, Haber sitesi platformlarında yayınlandığı gibi Nu Coin’in hem kendi sitesini hem de Twitter hesabını devamlı olarak kontrol etmeniz gerekiyor. Herhangi bir listeleme veya önemli diğer duyuruları bu kanallardan ilk ağızdan sizlerle paylaşıyor olacaklar. Bunun yanında Bizde Kalmasın ekibi olarak ARV Coin Haberleri gibi bir çok coinin son dakika haberlerini sizlerle paylaşıyor olacağız.

Buradan ise Bizde Kalmasın ana sayfasına gidebilirsiniz.

Son olarak ARV Coin Yorum – Ariva Coin Geleceği 2022 Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Fakat yazımızda geçen hiçbir coin, kripto para veya emtia yatırım tavsiyesi içermemektedir, herhangi bir yatırım danışmanlığı yapmamaktayız.

4.7/5 - (12 Oy)
Yorum yapın