Ana Sayfa » Coin Geleceği » Wan Coin Geleceği – Wanchain Coin Yorum

Wan Coin Geleceği – Wanchain Coin Yorum

Oldukça popüler olan coinler arasındaki Wan Coin nedir ve geleceği ile alakalı detaylı bilgi verdiğimiz yazımız karşınızda. Wan Coin Geleceği 2022 ve yorum, fiyat tahminleri, gelecek tahminleri, wanchain coin geleceği, grafik analizi ve de piyasa durumu ile alakalı tüm bilgileri sizlerle paylaşacağız. Wanchain, coin geleceği araştırmalarımız arasında oldukça potansiyelli coinler arasındadır. Fakat yazımızda geçen hiçbir coin, kripto para veya emtia yatırım tavsiyesi içermemektedir.

Bunun yanında Bizde kalmasın ekibi olarak herhangi bir yatırım danışmanlığı yapmamaktayız. Özellikle verdiğimiz bilgiler sizi daha çok araştırmaya yöneltmek içindir.

Wan Coin Nedir?

Wan diğer adıyla Wanchain, çalışabilirlik adı verilen bir sisteme dayanır. Merkezi olmayan bir platform olmasının yanı sıra blok zinciri teknolojisini de kullanır. Ayrıca çeşitli blok zincirleri arasında köprüler kurarak çalışma alanları sağlıyor.

Wan coin projesinde zincirler ve defi toplulukları sayesinde dApp’ler oluşturma imkanı oluyor. Bitcoin, Ethereum, Ripple gibi coinleri birbirine bağlayan köprüler oluşuyor. Bunun yanında Polkadot gibi diğer zincirleri de destekliyor. Ayrıca birleşik merkezi olmayan sistemler ve çapraz zincirler tarafından desteklenmektedir.

Wanchain (Wan) Özellikleri

Wanchain, Solidity kullanarak akıllı sözleşmelerin geliştirilmesini destekleyen halka açık bir blok zinciridir. Özellikle Wanchain, halka imza tabanlı özel işlemleri ve merkezi olmayan çapraz zincir işlevselliğini destekler.

 • Düğüm operatörü ekonomisini ve ölçeklenebilirliğini geliştirmek için çapraz zincir mekanizmasına büyük yükseltme
 • Çok çeşitli yeni varlık ve genel blok zinciri entegrasyonları
 • Wanchain’in zincirler arası altyapısından yararlanan DeFi ekosistemi kurun.

Wan Coin Sahibi Kim?

Wanchain, blockchain alanında saygın bir oyuncu olan Jack Lu tarafından kuruldu. Lu, şu anki görevinden önce Factom’u kurdu ve bir blockchain uygulama geliştirme şirketi olan Wanglu Tech’i kurdu. Wanglu Tech, açık kaynaklı Wanchain projesine birincil katkıda bulunmuştur.

Dustin Byington  daha önce Wanchain Başkanı olarak görev yapmıştı. Byington, 2014 yılında Bitcoin College’ı kurmuş ve uygulamaları makineler arasında güvenli ve tutarlı bir şekilde çoğaltmak için bir yazılım mekanizması olan Tendermint’in kurucu ortağı olan bir blockchain emektarıdır. Byington ayrıca blockchain girişimcilerini geliştiricilerle buluşturan bir platform olan Satoshi Talent’in kurucu ortağı oldu.

Bu içeriğimize benzer olan Polkadot Coin Geleceği yazımızı da inceleyebilirsiniz

Wan Coin Geleceği (Wanchain)

Aşağıdaki tablodan 2022 ve 2030 yıllarını arasında Wan Coinin fiyat dağılımını takip edebilirsiniz. Verdiğimiz değerler dolar bazlıdır.

YılMinimum FiyatOrtalama FiyatMaksimum Fiyat
2022$0.20$0.21$0.23
2023$0.27$0.28$0.34
2024$0.41$0.43$0.48
2025$0.59$0.61$0.72
2026$0.85$0.88$1.01
2027$1.24$1.28$1.51
2028$1.83$1.88$2.19
2029$2.65$2.73$3.18
2030$3.93$4.04$4.55

Wan Coin Geleceği 2022

Şimdi 2022 yılından bahsetmişken, o zaman fiyatta muhteşem bir sıçrama göreceksiniz ve her seviyenin ötesinde çok büyük ve muazzam bir büyüme olacağını göreceksiniz. Ayrıca madeni para bu yıl maksimum 0.23 dolar hedefine çok kolay ulaşacak. Madeni para bu hedefi vurursa, inanılmaz bir kâr yapabilirsiniz.

Wan Geleceği 2023

2023 yılı bu madeni para için en çok büyüyen yıl olacak ve bu madeni parada böylesine muhteşem bir büyüme olabilir. Ayrıca fiyat hakkında konuşursak, bu madeni paranın 0.34$ fiyat seviyesine ulaştığını ve kırıldığını göreceğinizi söylemek istiyoruz. Bu coin teknik özellikleri, durumu kolayca gösteriyor.

Wanchain Geleceği 2024

2024 yılı bu madeni para için en çok büyüyen yıl olacak ve fiyatında inanılmaz bir artış göreceğinize dair büyük tahminler var. Bunun yanında evet, tahminimize göre madeni para hakkında büyük bir bilgi göreceksiniz. Ayrıca en fazla olarak, fiyatın yıl içinde 0.48$ fiyatına ulaşacağını varsayabilirsiniz.

Wan Coin Geleceği 2025

Şimdi 2025 yılına doğru ilerliyoruz, o zaman size büyümesi ve piyasa değeri gibi daha heyecan verici bilgiler vermek istiyoruz. Özellikle madeni paranın piyasa değeri çok iyi büyüyor ve bu madeni para ile olağanüstü bir gelişme göreceksiniz. Bu madeni parada olağanüstü bir büyüme görme ihtimaliniz çok yüksek ve fiyat 0.72$ değerine ulaşacak.

Wanchain Geleceği 2030

Oldukça farklı yorumların olduğu ve özellikle geleceği çok merak edilen coinlerden birisi olan Wan için 2030 yılında en düşük 4.55$ dolar seviyelerinin üzerinde bir performans sergileyeceği uzmanlar tarafından tahmin edilmektedir.

Bu içeriğimize benzer olan Matic Coin Geleceği yazımızı da inceleyebilirsiniz

Wan Coin Yorum 2022

Önce Wan Coin yorum için fikir üretmek gerekirse, Wanchain , uzun vadeli yatırım için güzel kriptolardan biridir. Kullanıcılar, Wanchain projesine güvenirlerse oldukça potansiyelli bir coin olma yolunda ilerliyor. Bu coine yatırım yapmak istiyorsanız mevcut borsalar aracılığıyla bu coine yatırım yapabilirsiniz. Bu madeni paraya yatırım yapmadan önce bilmeniz gereken kendi başınıza oldukça fazla araştırma yapmalısınız. Daha fazla ilgili ayrıntılı bilgi için bizimle bağlantıda kalın.

Bu yazıdaki her ifade yatırım tavsiyesi olarak yorumlanamaz, bizde kalmasın ekibi, yatırım tavsiyesi vermez yatırım yapmadan önce herkesi kendi araştırmalarını yapmaya yönelik teşvik eder.

Wan Hangi Borsalarda Var?

Wan Coini aşağıdaki borsalarda listelenmektedir. Bu borsalardan alım veya satım işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

 • Binance
 • Kucoin
 • Gate io
 • Bitrue
 • Bitkub
 • Huobi Global
 • CoinDCX
 • CoinEx
 • Pionex
 • AscendEX

Wan Coin Grafik

Nisanın ilk haftasında $2.63 dolar seviyelerine çıkan Wan, temmuzun 3. Haftasındaki inanılmaz düşüş sonrası $0.43 seviyelerine ulaşmıştır. Bu düşüşten sonra her ne kadar toparlansa da eski seviyelerini görememiştir.

Wan Coin Neden Düşüyor?

Bir kripto paranın veya emtia sürekli olarak yükselmez veya her zaman düşüşe geçmez. Ayrıca piyasada alıcıların ve satıcıların doyum noktaları vardır. Bu da piyasadaki arz talep dengesini belirler. Hatta RSI göstergesine bakmamızın en önemli nedenlerinden birisi de bu aşırı alım ve satım değerleridir. Bunları sayısal olarak görmekten geçiyor. Doyum noktalarına ulaşıldığında işlem yapan kişiler de bu şekilde işlem açıyorlar. Wan Coin’de de aynı durum söz konusudur. Bu yüzden Wan Coin ara ara olsa da düşüyor.

Wan (Wanchain) Coin Son Dakika

En yeni, güncel ve sağlam haberler, Haber sitesi platformlarında yayınlandığı gibi Wan Coin’in hem kendi sitesini hem de Twitter hesabını devamlı olarak kontrol etmeniz gerekiyor. Herhangi bir listeleme veya önemli diğer duyuruları bu kanallardan ilk ağızdan sizlerle paylaşıyor olacaklar. Bunun yanında Bizde Kalmasın ekibi olarak biz de en güncel son dakika haberleri sizlerle paylaşıyor olacağız.

Bizdekalmasin.com bağlantıyla Bizde Kalmasın ana sayfasına gidebilirsiniz.

Aşağıdan Coin Geleceği kategorimizdeki yazılara ulaşabilirsiniz

Son olarak Wan Coin Geleceği 2022 Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Fakat yazımızda geçen hiçbir coin, kripto para veya emtia yatırım tavsiyesi içermemektedirherhangi bir yatırım danışmanlığı yapmamaktayız.

4.4/5 - (8 Oy)
Yorum yapın