Ana Sayfa » Coin Geleceği » Atlas Coin Yorum – Star Atlas Coin Geleceği 2022

Atlas Coin Yorum – Star Atlas Coin Geleceği 2022

En çok merak edilen kripto paralardan olan Atlas Coin nedir, Star Atlas Coin Geleceği 2022, gibi sorulara değineceğiz. Özellikle Atlas Coin Yorum ve fiyat tahminleri ile birlikte gelecek tahminleri, grafik analizi ve de piyasa durumu ile alakalı tüm bilgileri sizlerle paylaşacağız. Çeşitli büyük borsalarda listelenen ve oldukça fazla yatırımcısı ve kitlesi olan Atlas, coin yorum araştırmalarımız arasında son derece önemli olan coinlerden bir tanesi. Son olarak şunu belirtip yazımızın devamına geçelim. Bu yazımızda geçen coin veya herhangi kripto para ile alakalı olan bilgiler yatırım tavsiyesi içermemektedir. Bizdekalmasin.com ekibi yatırım danışmanlığı yapmamaktadır.

Atlas (Star Atlas) Coin Nedir?

Öncelikle Atlas Coin nedir sorusunu cevaplayalım. Star Atlas, Solana blok zinciri tarafından desteklenen devasa bir blok zinciri tabanlı uzay temalı strateji oyunudur. Yeni nesil bir metaverse oyunu olan Star Atlas, Blockchain ortamında AAA oyun deneyimi sunmayı vaat eden bir proje olarak bilinmektedir. ATLAS coin aynı zamanda platformun kripto para birimidir.

[ays_poll id=16]

Atlas Coin Projesi Nedir?

Projenin amacı: Star Atlas, çeşitli türleri kapsayan ve sinema kalitesinde oyun deneyimini gerçek hayattaki para birimiyle değiştirilebilen sanal varlıklar kazanma becerisiyle birleştiren sürükleyici bir metaverse oyun deneyimi sunmayı amaçlamaktadır. Rakiplerini birçok alanda geride bırakarak onların yerine geçmeyi planlıyor.

Şimdiye kadar hiçbir blockchain oyunu, Star Atlas kadar farklı oynanış olasılığını bir araya getiremedi. Bazı oyunlar, bahis yaparak kazanma veya sanal varlıklar için diğer oyuncularla savaşma yada sanal dünyasını keşfetme ve ittifaklar kurma seçeneği sunarken, hiçbir oyun yukarıdakilerin hepsini aynı anda yapmaz.

Star Atlas – Kurucusu Kimdir?

Bu coinin sahibi ve kurucusu ile alakalı bilinen veri şu şekilde, Michael Wagner, son teknoloji blok zinciri, gerçek zamanlı grafikler, çok oyunculu video oyunları, NFT’ler ve merkezi olmayan finansal teknolojilerin birleşmesinden ortaya çıkan yeni nesil bir oyun metaverse’si olan Star Atlas’ın CEO’su ve kurucu ortaklarından biridir. Diğer kurucu ortakları ise COO Pablo Quiroga ve operasyon başkanı Deb Lucas‘dır.

Bu içeriğimize benzer olan Skycoin Yorum yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Atlas Coin Yorum

Atlas Coin ile alakalı bir yorum yapmak gerekirse, Bu nedenle, gelecek için Atlas Coin umut verici görünüyor. Ancak yukarıdaki detaylar sadece yorumdur ve piyasanın oynaklığı göz önünde bulundurularak yatırım yapılırken dikkatli olunmalıdır.

Artık Star Atlas coin‘in ne olduğunu bildiğinize göre, muhtemelen yatırıma değip değmediğini merak ediyorsunuzdur. Star Atlas coin‘in özelliklerine daha yakından bakalım.

Son olarak, sonuç burada ve görünen o ki, coin önümüzdeki aylarda müşterilere büyük kazanç sağlayacak. Belki de yatırımcıların önümüzdeki birkaç yılı beklemeleri gerekmeyecek çünkü uzmanların çoğu önümüzdeki aylarda madalyonun büyük bir sıçrama yapacağını açıklıyor. Pekala, bu sadece bir tahmin ve bunu değiştiremeyiz ama oyun endüstrilerinin dünya çapında devasa bir platform oluşturduğunu bekleyebiliriz ve görünüşe göre bu jeton Star Atlas pazarda büyük adını yaratacak. 

Kullanıcılar, Atlas projesine güvenirlerse oldukça potansiyelli bir coin olma yolunda ilerliyor. Bu coine yatırım yapmak istiyorsanız mevcut borsalar aracılığıyla bu coine yatırım yapabilirsiniz. Bu madeni paraya yatırım yapmadan önce bilmeniz gereken kendi başınıza oldukça fazla araştırma yapmalısınız. Daha fazla ilgili ayrıntılı bilgi için bizimle bağlantıda kalın.

Atlas (Star Atlas) Coin Uzman Yorumları

Birkaç uzmanın Star Atlas hakkında coin yorumları sizlerle. İşte Atlas Coin ile alakalı uzman görüşleri;

Fiyatı oldukça uygun fiyatlı ve de bir o kadar önü açık bir coin, son zamanlardaki ilgi de dikkatimi çekmeye başladı. Araştırmak ve yatırım yapmak mantıklı olabilir.

Proje açısından son derece yenilikçi ve önü açık bir platform. Değerlendirmek gerekir.

Projesini beğendiğim ve takdir ettiğim bir kripto para. Geçmiş dönemdeki açığı kapattığı ve yenilik getirdiğini düşünüyorum.

Kripto piyasası oldukça riskli ve bir o kadar da oynak bir piyasa. Piyasaya girecek olursam Atlas Coin’i incelemek ve detaylandırmak isterim.

Teknik ve temel açıdan oldukça kaliteli ve yatırım olarak düşünülebilen kripto paralar arasındadır.

Atlas Coin Geleceği (Star Atlas)

Atlas coin geleceği
Atlas coin geleceği

Aşağıdaki tablodan 2022 ve 2030 yıllarını arasında Star Atlas coin fiyat tahmini sizlerle… Böylece Atlas Coin Geleceği hakkında bir fikir edinmiş olacaksınız. Ayrıca verdiğimiz değerler dolar bazlı olduğunu hatırlatalım.

Star Atlas ile alakalı gelecek yılların Atlas coin fiyat tahmini ile karşınızdayız. Böylece Atlas Coin Geleceği hakkında bir fikir edinmiş olacaksınız.

YılMinimum FiyatOrtalama FiyatMaksimum Fiyat
20220.0350.0370.040
20230.0500.0540.060
20240.0790.0820.090
20250.110.120.13
20260.150.180.19
20270.240.260.28
20280.330.350.41
20290.510.540.60
20300.720.790.89

Atlas Coin Geleceği 2022

Atlas Coin Geleceği hakkında yorum yapmak gerekirse, özellikle 2022 yılında büyük bir sıçrama öngörülmektedir. Uzmanlar ve çeşitli yorumcular Atlas ilerleyen zaman diliminde artacağını düşünmektedir. Ayrıca madeni paranın bu yıl içerisinde 0.037$ seviyelerine ulaşacağı öngörülmektdir. Madeni para bu hedefi vurursa, inanılmaz bir kâr yapabilirsiniz.

Atlas Geleceği 2023

2023 yılı bu madeni para için en çok büyüyen yıl olacak ve bu coinde böylesine muhteşem bir büyüme olabilir. Ayrıca fiyat bakımından konuşacak olursak da, bu coinin 0.054$ fiyat seviyesine ulaşacağını ve belki de kıracağını söyleyebiliriz. Bu Token teknik detayı ve özellikleri uzmanlar tarafından bu şekilde yorumlanmıştır.

Star Atlas Geleceği 2024

2024 yılı bu madeni para için en çok büyüyen yıl olacak ve fiyatında inanılmaz bir artış göreceğinize dair büyük tahminler var. Bunun yanında, tahminlere göre madeni para hakkında büyük bir ilgi ve alaka görebilirsiniz. Ayrıca, fiyatın yıl içinde 0.082$ seviyelerine ulaşacağı söylenmektedir.

Atlas Coin Geleceği 2025

Şimdi 2025 yılına doğru baktığımızda o zaman kripto paraların büyümesi ve piyasa değeri gibi daha heyecan verici zamanları görmek mümkün. Özellikle coinin piyasa değeri çok iyi büyüyebilir ve bu madeni para ile olağanüstü bir gelişme görebilirsiniz. Bu madeni parada olağanüstü bir büyüme görme ihtimaliniz var ve fiyat 0.12$ değerine ulaşabilir.

Star Atlas Geleceği 2030

Oldukça farklı yorumların olduğu ve özellikle geleceği çok merak edilen coinlerden birisi olan Star Atlas için 2030 yılında en düşük 0.79$ dolar seviyelerinin üzerinde bir performans sergileyeceği uzmanlar tarafından tahmin edilmektedir.

Bu tarz yazılarımızın benzerlerini görmek için Coin Geleceği kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Atlas Coin Güvenilir mi?

Star Atlas coin güvenilir mi sorusuna cevap bulmak istiyorsanız eğer listelediğimiz bu dört maddeyi detaylı inceledikten sonra bir coinin güvenilir olup olmadığını da rahat bir şekilde anlayabilirsiniz. Kısacası Atlas Coin de bu maddeleri sağlıyorsa oldukça güvenilir bir coindir diyebiliriz.

 • Coin ekibini incelemek
 • Yatırımcı veya topluluk iştahı
 • Hacim ve teknik analizi
 • Atlas coin projesi

Atlas Coin Hangi Borsalarda Var, Nereden Alınır?

Aşağıdaki borsalarda Atlas Coin listelenmektedir. Bu borsalardan alım veya satım işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

 • FTX
 • Gate.io
 • Kraken
 • Raydium
 • Serum DEX
 • LBank
 • MEXC
 • Pancakeswap
 • Paribu
 • Bitrue

Bu içeriğimize benzer olan Santos Coin Yorum yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Atlas Coin Nasıl Alınır?

Atlas Coin, Birçok kripto para borsasında satışta mevcut. Biz hacmi en yüksek olan ve birçok pariteye sahip Borsalar üzerinden anlatımını gerçekleştireceğiz. Bu adımları takip ederek Star Atlas Coin alımını gerçekleştirebilirsiniz.

 1. Arzu ettiğiniz borsadan alım yapmak için bir üyelik oluşturunuz.
 2. Ardından borsadaki bakiyenize para yükleyiniz.
 3. Almak istediğiniz Star Atlas Coin Fiyatını giriniz.
 4. Kaç adet Atlas alabileceğinizi panelden görüntüleyiniz.
 5. Toplam ne kadar ödemeye yapacağınızı gösteren panele bakınız.
 6. Burada Atlas Al butonuna tıklayarak işleminizi bitirebilirsiniz.
 7. Ayrıca aynı işlemlerin Satış kısmı da bu panelden yapılıyor.

Atlas Coin (Star Atlas) Fiyatı

Aşağıdaki grafikten Star Atlas Coin’in hacmi, fiyatı, fiyat değişikliği gibi verilere ulaşabilirsiniz. Böylece Atlas Coin Yorum ve Geleceği 2022 hakkında daha doğru bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bu içeriğimize benzer olan Trb Coin Yorum yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Atlas Coin Hedef Fiyat

Kripto para piyasasının gözdelerinden birisi olan Star Atlas, oldukça fazla konuşulan ve sevilen coinler arasındadır. Bu kripto para ile alakalı bir fiyat söylemek veya tahminde bulunmak pek de doğru olmaz. Ancak Atlas Coin Hedef Fiyat, 2022 yılı için 0.037 dolar seviyelerinde diyebiliriz. Elbette iyi bir araştırma ve detaylı bir analiz ile kar bırakma potansiyeli olduğu gibi hatalı bir tahminde de zarar görmek mümkündür. Dikkatli olmanız ve de ona göre hareket etmeniz gerekmektedir.

Atlas Coin Grafik Yorum ve Analizi

Atlas Coin Grafik Yorum ve Analizi sizlerle… Son zamanlarda sıklıkla konuşulan coinlerden birisi olan Star Atlas Coin, 5 Eylül 2021 tarihinde inanılmaz yükselişi ile yatırımcılarına çok ciddi miktarda kar sağlamıştır. Fakat sonrasındaki düşüş ile oldukça değer kaybetmiştir. Bundan sonraki zaman diliminde ne olacağı belli olacaktır.

Atlas (Star Atlas) Yükselir Mi, Düşer Mi?

Atlas Coin yükselir mi düşer mi sorusunu bir çok kişi merak edip araştırmaya koyulmaktadır. Özellikle Kripto para sektörünün bir çok dezavantajı ve avantajı mevcuttur. Dezavantajlarından birisi ise fazla volativitedir. Özellikle kısa vadede ciddi bir fiyat hareketi olduğundan dolayı anlık yükseliş ve düşüş olması çok normal.

Star Atlas Coin baktığımız zaman ise bu değişimin çok olduğunu görebiliyoruz. İlerleyen zaman diliminde ise yükseleceğini veya düşeceğini beraber deneyimleyeceğiz. Uzun vade veya kısa vade yatırımının en büyük farkı da sizin yatırım şekliniz ve o paraya ihtiyacınız ile alakalı olduğunu da rahatlıkla söyleyebiliriz.

Atlas (Star Atlas) Coin Neden Düşüyor?

Bir kripto paranın veya emtia her zaman yükselmez veya her zaman düşmez. Piyasada alıcıların ve satıcıların iştah seviyeleri mevcuttur. Bu da piyasadaki arz talep dengesini belirlemektedir. Hatta RSI göstergesine bakmamızın en önemli nedenlerinden birisi de bu aşırı alım ve satım değerlerini sayısal olarak görmekten geçiyor. Doyum noktalarına ulaşıldığında işlem yapan kişiler de bu şekilde işlem açıyorlar. Bu yüzden Atlas Coin’de de aynı durum söz konusudur.

Atlas Coin Haberleri Son Dakika

En yeni, güncel ve sağlam haberler, Haber sitesi platformlarında yayınlandığı gibi Atlas Coin’in hem kendi sitesini hem de Twitter hesabını devamlı olarak kontrol etmeniz gerekiyor. Herhangi bir listeleme veya önemli diğer duyuruları bu kanallardan ilk ağızdan sizlerle paylaşıyor olacaklar. Bunun yanında Bizde Kalmasın ekibi olarak Atlas Coin Haberleri gibi bir çok coinin son dakika haberlerini sizlerle paylaşıyor olacağız.

Buradan ise Bizde Kalmasın ana sayfasına gidebilirsiniz.

Son olarak Atlas Coin Yorum – Star Atlas Coin Geleceği 2022 Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Fakat yazımızda geçen hiçbir coin, kripto para veya emtia yatırım tavsiyesi içermemektedir, herhangi bir yatırım danışmanlığı yapmamaktayız.

4.8/5 - (5 Oy)
Yorum yapın