Ana Sayfa » Coin Geleceği » Orchid Coin Geleceği 2024, 2025, 2026, 2027, 2030

Orchid Coin Geleceği 2024, 2025, 2026, 2027, 2030

Oldukça popüler olan coinler arasındaki Orchid Coin nedir ve geleceği ile alakalı detaylı bilgi verdiğimiz yazımız karşınızda. Orchid Coin Geleceği 2024 ve yorum, fiyat tahminleri, gelecek tahminleri grafik analizi ve de piyasa durumu ile alakalı tüm bilgileri sizlerle paylaşacağız. Fakat yazımızda geçen hiçbir coin, kripto para veya emtia yatırım tavsiyesi içermemektedir. Bunun yanında Bizde kalmasın ekibi olarak herhangi bir yatırım danışmanlığı yapmamaktayız. Özellikle verdiğimiz bilgiler sizi daha çok araştırmaya yöneltmek içindir. Yolculuğumuza Devam Edin İlgilenebileceğiniz Diğer Benzer Konulara Göz Atın✨Ethereum Pow Coin Yorum

Orchid Coin nedir?

Orchid, merkezi olmayan bir sanal hususi ağı (VPN) işletmek ve sürdürmek için bir bilgisayar ağını teşvik etmeye çalışan bir yazılımdır. Bunun yanında Web trafiğini yönlendirmek için yaygın olarak kullanılan bir vasıta olan VPN’ler, kullananların ürettikleri verilerin internette iyi mi hareket ettiğini değiştirmelerine imkan tanıyarak tarama ve veri aktarımlarıyla alakalı ayrıntıları gizler. Bunun, bilhassa düşmanca mahalli ağları atlatmak isteyenler olmak suretiyle kullanıcılar için yararları olabilir.

Ancak, VPN’ler yeniden de kullanıcılar için emniyet riskleri oluşturabilir. Özellikle, kullananların VPN sağlayıcılarının verilerini çalmayacağına, casusluk yapmayacağına yada başka bir biçimde uygunsuz bir biçimde erişmeyeceğine, tehlikeye atmayacağına yada bunlardan para kazanmayacağına güvenmeleri gerekir.

Oxt (Orchid) Özellikleri

Özellikle Orchid, VPN’inin çalışmasını Ethereum blok zincirindeki bir kullanıcı ağı içinde dağıtarak bu itimat sorununa bir çözüm sağlamayı amaçlıyor. Ayrıca daha spesifik olarak, kullananların uygulamalara ve internet sitelerine göz atarken veri izi bırakmalarını önlemek için tasarlanmış bir tatbik kurmayı hedefliyor.

Orchid Coin Sahibi Kim?

Protokolü geliştiren Orchid Labs, 2017 yılında Steven Waterhouse, Jay Freeman, Brian J. Fox, Gustav Simonsson ve Stephen Bell tarafından kuruldu.

Bu içeriğimize benzer olan Doge Coin Geleceği yazımızı da inceleyebilirsiniz

Orchid (Oxt) Coin Geleceği 2024-2030

Aşağıdaki tablodan 2024 ve 2030 yıllarını arasında Orchid Coinin fiyat dağılımını takip edebilirsiniz. Verdiğimiz değerler dolar bazlıdır.

Orchid Coin Geleceği

Oxt coin ile alakalı gelecek yılların tahminleri sizlerle,

YılMinimum FiyatOrtalama FiyatMaksimum Fiyat
20240.920.951.10
20251.291.331.60
20261.911.962.24
20272.782.873.26
20283.994.134.82
20295.906.077.00
20308.959.2510.15
203113.4713.8415.73

Oxt Geleceği 2024

2024 yılı bu madeni para için en çok büyüyen yıl olacak ve fiyatında inanılmaz bir artış göreceğinize dair büyük tahminler var. Bunun yanında evet, tahminimize göre madeni para hakkında büyük bir bilgi göreceksiniz. Ayrıca en fazla olarak, fiyatın yıl içinde 0,95 $ fiyatına ulaşacağını varsayabilirsiniz.

Orchid Coin Geleceği 2025

Şimdi 2025 yılına doğru ilerliyoruz, o zaman size büyümesi ve piyasa değeri gibi daha heyecan verici bilgiler vermek istiyoruz. Özellikle madeni paranın piyasa değeri çok iyi büyüyor ve bu madeni para ile olağanüstü bir gelişme göreceksiniz. Bu madeni parada olağanüstü bir büyüme görme ihtimaliniz çok yüksek ve fiyat 1,33 $ değerine ulaşacak.

Oxt Geleceği 2030

Oldukça farklı yorumların olduğu ve özellikle geleceği çok merak edilen coinlerden birisi olan Orchid için 2030 yılında en düşük 13,84 $ dolar seviyelerinin üzerinde bir performans sergileyeceği uzmanlar tarafından tahmin edilmektedir.

Bu içeriğimize benzer olan Etc Coin Geleceği yazımızı da inceleyebilirsiniz

Orchid Coin Yorum 2022

Önce Orchid Coin ile alakalı yorum yapmak gerekirse, Oxt, uzun vadeli yatırım için güzel kriptolardan biridir. Kullanıcılar, Oxt projesine güvenirlerse oldukça potansiyelli bir coin olma yolunda ilerliyor. Bu coine yatırım yapmak istiyorsanız mevcut borsalar aracılığıyla bu coine yatırım yapabilirsiniz. Bu madeni paraya yatırım yapmadan önce bilmeniz gereken kendi başınıza oldukça fazla araştırma yapmalısınız. Daha fazla ilgili ayrıntılı bilgi için bizimle bağlantıda kalın.

Bu yazıdaki her ifade yatırım tavsiyesi olarak yorumlanamaz, bizde kalmasın ekibi, yatırım tavsiyesi vermez yatırım yapmadan önce herkesi kendi araştırmalarını yapmaya yönelik teşvik eder.

Orchid Hangi Borsalarda Var?

Orchid Coini aşağıdaki borsalarda listelenmektedir. Bu borsalardan alım veya satım işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

 • Binance
 • Huobi
 • Gate io
 • Kucoin
 • Bithumb
 • Coinbase
 • Gemini
 • Bittrex
 • Coinlist Pro
 • Okex
 • Mexc

Orchid Coin Grafik

Oxt coin nisan ayındaki ciddi yükselişinde 1 dolar üzerine çıkmış fakat ne yazık ki kalıcı olarak tutunamamıştır. Bunun haricinde temmuz ayındaki düşüş ile 0.20 dolar seviyesine varmış ve %80 değer kaybetmiştir. Ardından her ne kadar çıksa da yüksekten alanlar için yeterli olmamıştır.

Orchid Coin Neden Düşüyor?

Bir kripto paranın veya emtia sürekli olarak yükselmez veya her zaman düşüşe geçmez. Ayrıca piyasada alıcıların ve satıcıların doyum noktaları vardır. Bu da piyasadaki arz talep dengesini belirler. Hatta RSI göstergesine bakmamızın en önemli nedenlerinden birisi de bu aşırı alım ve satım değerleridir. Bunları sayısal olarak görmekten geçiyor. Doyum noktalarına ulaşıldığında işlem yapan kişiler de bu şekilde işlem açıyorlar. Orchid Coin’de de aynı durum söz konusudur. Bu yüzden Orchid Coin ara ara olsa da düşüyor.

Orchid (Oxt) Coin Bilgileri

Aşağıdaki tabloda Orchid Coin’in Coinmarketcap sıralaması, hacmi, fiyatı, fiyat değişikliği gibi verilere ulaşabilirsiniz. Böylece Orchid Coin Geleceği 2024 ve Yorum hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Oxt Coin Son Dakika

En yeni, güncel ve sağlam haberler, Haber sitesi platformlarında yayınlandığı gibi Orchid Coin’in hem kendi sitesini hem de Twitter hesabını devamlı olarak kontrol etmeniz gerekiyor. Herhangi bir listeleme veya önemli diğer duyuruları bu kanallardan ilk ağızdan sizlerle paylaşıyor olacaklar. Bunun yanında Bizde Kalmasın ekibi olarak biz de en güncel son dakika haberleri sizlerle paylaşıyor olacağız.

Coin geleceği kategorimize buradan ulaşabilirsiniz.

Buradan ise Bizde Kalmasın ana sayfasına gidebilirsiniz.

Aşağıdan Coin Geleceği kategorimizdeki yazılara ulaşabilirsiniz

Son olarak Orchid Coin Geleceği 2024 Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Fakat yazımızda geçen hiçbir coin, kripto para veya emtia yatırım tavsiyesi içermemektedirherhangi bir yatırım danışmanlığı yapmamaktayız.

4.5/5 - (8 Oy)
Yorum yapın