Ana Sayfa » Fiyatları » Hıbıkı Viski Fiyatları 2023 – Hibiki 12 Viski Fiyat

Hıbıkı Viski Fiyatları 2023 – Hibiki 12 Viski Fiyat

Hıbıkı Viski Fiyatları ve Hibiki 12 Viski Fiyat yazımız ile karşınızdayız. Ülkemizde tüketilen içkilerin başında şüphesiz viski gelmektedir. Çünkü genellikle damak zevkine göre insanlar alkol tüketmektedir. İskoçya’da viski üretimi oldukça fazla yapılmaktadır. Çünkü ülkenin tarım politikasının hemen hemen hepsini tek başına belirlemektedir. Çeşitli Japon Viskisi Fiyatları da yazımızın içinde mevcuttur.

Oldukça pahalı olan Hibiki Viski Japon viskisidir. Ayrıca bu viski birçok ödül de kazanmıştır. Yazımız içerisinde sizlere bu viskinin fiyatlarından bahsedeceğiz. Bunun yanında diğer alkol fiyatları yazılarımızı incelemek isterseniz de bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Hibiki Viski Fiyat 2023 🥃

Hibiki Viski maalesef ülkemizde satılmamaktadır. Fakat bunu içmek istiyorsanız yurt dışından sipariş etmeniz gerekmektedir. Ayrıca fiyatı oldukça pahalıdır. Bazı tekel bayilerin sattığı söylenmektedir. Fakat bunun ne kadar doğru olduğunu maalesef bilmiyoruz. Sert bir viski olan Hibikinin kokusu da keskindir. İşte Hibiki Viski Fiyat 2023 listesi şu şekildedir:

 • Hibiki Harmony Japon Viski = 60$
 • 0.7 lt Hibiki Viski = 70$
 • 21 Yıllık %43 0.7 lt Hibiki Viski = 2.000$
 • Suntory Viski Hibiki Japon Harmony 70cl = 150$

Hibiki Whisky Fiyat 🧡

Japon viskileri alkol tüketicileri tarafından oldukça övülmektedir. Bunun sebebi ise Japonların bu işi gerçekten iyi yapmasıdır. Bu yüzden özellikle pirinçten üretilenleri tavsiye edilmektedir. Hibiki Whisky Fiyat 100 dolar ile 180 dolar arasında değişmektedir. İçi portakal ve şeftali kokmaktadır. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Grants Viski Fiyatları yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Hibiki 12 Viski Fiyat

Hibiki 12 Viski Fiyat
Hibiki 12 Viski Fiyat

Japon Viskisi Hibiki Fiyatları 2023

Geçmiş yıllarda ülkemizde satılan Japon Viskisi Hibiki maalesef artık ülkemizde satılmamaktadır. Fakat o zamanlar deneyen insanlar beğendikleri için hala yurt dışından sipariş vermektedirler. Türkçeye çevirdiğimiz zaman Hibiki kelimesinin anlamı yankıdır. Diğer viskilere göre kokusu da tadı da biraz serttir. Japon Viskisi Hibiki Fiyatları 2023 60 dolardır. Ayrıca Suntory Hibiki Viski Japon Harmony 70 cl 60 dolar ile 300 dolar arasında değişmektedir. Şimdi fiyat tabloları aşağıdaki gibidir:

Japon Viskisi Fiyatları 2023Fiyat ($)
Hibiki60-150 $
Suntory80-200 $
Kamiki40-120 $

Hibiki Viski Türkiye Fiyatı 2023

Hibiki viski fiyatı, üreticinin üretim maliyetleri, ithalat vergileri ve diğer faktörlere göre değişebilir. Ayrıca, piyasadaki talep ve arz durumu da fiyatların değişmesinde etkili olabilir. Ülkeden ülkeye ve satıcılara göre de farklılık gösteren Hibiki viski fiyatlarını, viski satışı yapan yerler veya ithalatçılar aracılığıyla öğrenebilirsiniz. Hibiki Viski Türkiye Fiyatı 2023 yılında 150 $ bandına kadar çıkmaktadır.

Japon Viski Markaları

Japon viskileri çok fazla yoktur. Fakat sınırlı sayıda olmasına rağmen dünyada ki insanların birçoğu bu viskileri bilmektedir. Bunun sebebi ise kaliteleri ve aldıkları ödüllerdir. Japon viskileri bir zamanlar ülkemize sık sık gelmekteydi. Fakat artık sınırlı sayıda gelmektedir. İşte Japon Viski Markalarına şu şekilde cevap verebiliriz:

 • Nikka Days
 • Hakushu Distiller’s Reserve
 • Nikka Coffey Malt
 • Kamiki Blended Malt
 • Suntory Toki
 • The Yamazaki
 • Ohishi Sherry Cask

Hıbıkı Viski Nerede Satılır?

Hıbıkı Viski Nerede Satılır? Sorusu sık sık karşımıza çıkmaktadır. Fakat maalesef ülkemizde bu viski artık satılmamaktadır. Bazı tekel bayilerde uzun zamandır saklandığı için insanlar bu viskiyi yeni görmüşlerdir. Geçmiş yıllarda Türkiye’ye gelen bu viskiyi vatandaşlarımızda oldukça beğenmiştir. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Black Ram Viski Fiyatları yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Ayrıca Hibiki Viski Fiyat 2023 yılında oldukça merak edilen soru ve cevaplar sizlerle:

Ayrıca bizdekalmasin.com bağlantısı ile ana sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Fiyatları kategorisindeki diğer yazılarımızı okumak istiyorsanız eğer aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Son olarak Hıbıkı Viski Fiyatları yazımızın sonuna geldik. Okuduğunuz ve zaman ayırdığınız için çok teşekkür ederiz.

4.2/5 - (6 Oy)
Yorum yapın