Ana Sayfa » Coin Geleceği » Ovr Coin Yorum – Ovr Coin Geleceği 2022

Ovr Coin Yorum – Ovr Coin Geleceği 2022

En çok merak edilen kripto paralardan olan Ovr Coin nedir, Ovr Coin Geleceği 2022, gibi sorulara değineceğiz. Özellikle Ovr Coin Yorum ve fiyat tahminleri ile birlikte gelecek tahminleri, grafik analizi ve de piyasa durumu ile alakalı tüm bilgileri sizlerle paylaşacağız. Çeşitli büyük borsalarda listelenen ve oldukça fazla yatırımcısı ve kitlesi olan Ovr, coin yorum araştırmalarımız arasında son derece önemli olan coinlerden bir tanesi. Son olarak şunu belirtip yazımızın devamına geçelim. Bu yazımızda geçen coin veya herhangi kripto para ile alakalı olan bilgiler yatırım tavsiyesi içermemektedir. Bizdekalmasin.com ekibi yatırım danışmanlığı yapmamaktadır.

Ovr (Ovr) Coin Nedir?

Öncelikle Ovr  Coin nedir sorusunu cevaplayalım. OVR, Ethereum Blockchain tarafından desteklenen son teknoloji bir AR platformudur. Ayrıca OVR, bir mobil cihaz veya akıllı bir cam ile sağlanan kullanıcıların gerçek dünyada özelleştirilmiş etkileşimli artırılmış gerçeklik deneyimleri yaşamasını mümkün kılar. Son olarak OVR, coğrafi deneyimlerin kullanıcının konumuna dayalı olduğu artırılmış gerçeklikte yeni bir standart olarak tanımlanabilir.

Ovr Coin Projesi Nedir?

Projenin amacı: Platformun teknik incelemesine göre OVR, AR içeriği için referans merkezi olmayan platform olmayı hedefliyor.Meta veri deposu, Ethereum ağı üzerine kuruludur ve ERC-20 tabanlı bir kripto para birimi olan OVR belirteci tarafından desteklenmektedir. Platform, Dünya yüzeyinin tamamını 1,6 ton altıgenle kaplayan dijital bir katman olan OVR ekosisteminden oluşuyor. Bu altıgenlerin her biri OVRLand olarak bilinir ve Dünya yüzeyinde belirli coğrafi konum noktalarına ve standart 300 metrekare boyutuna sahiptir.

OVRLand’ler ayrıca yedi altıgene bölünerek oyuncuların daha hassas yerelleştirmeye sahip olmasını sağlar. Değiştirilemez tokenler (NFT’ler) olarak hareket ederler ve platformun yerel pazarı aracılığıyla satılabilir, açık artırmaya çıkarılabilir ve kiralanabilirler. Oyun, kullanıcılar bir OVRLand satın aldıklarında ve bir OVRO sahibi olduklarında başlar.

Ovr – Kurucusu Kimdir?

Bu coinin sahibi ve kurucusu ile alakalı bilinen veri şu şekilde, Ovr coin’in Kurucu Ortağı ve COO’ su Diego Di Tommaso‘dur.

Bu içeriğimize benzer olan Xec Coin Yorum yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Ovr Coin Yorum

Ovr Coin ile alakalı bir yorum yapmak gerekirse, Bu nedenle, gelecek için Ovr Coin umut verici görünüyor. Ancak yukarıdaki detaylar sadece yorumdur ve piyasanın oynaklığı göz önünde bulundurularak yatırım yapılırken dikkatli olunmalıdır.

Artık Ovr coin‘in ne olduğunu bildiğinize göre, muhtemelen yatırıma değip değmediğini merak ediyorsunuzdur. Ovr coin‘in özelliklerine daha yakından bakalım.

Kullanıcılar, Ovr projesine güvenirlerse oldukça potansiyelli bir coin olma yolunda ilerliyor. Bu coine yatırım yapmak istiyorsanız mevcut borsalar aracılığıyla bu coine yatırım yapabilirsiniz. Bu madeni paraya yatırım yapmadan önce bilmeniz gereken kendi başınıza oldukça fazla araştırma yapmalısınız. Daha fazla ilgili ayrıntılı bilgi için bizimle bağlantıda kalın.

Ovr (Ovr) Coin Uzman Yorumları

Birkaç uzmanın Ovr hakkında coin yorumları sizlerle. İşte Ovr Coin ile alakalı uzman görüşleri;

Son dönemlerde ilgimi çeken Ovr teknik açıdan da oldukça iyi.

Proje açısından son derece yenilikçi ve önü açık bir platform. Değerlendirmek gerekir.

Ovr oldukça başarılı ve son derece etkin bir proje. Takdir edilesi.

Teknik ve temel açıdan oldukça kaliteli ve yatırım olarak düşünülebilen kripto paralar arasındadır.

Ovr Coin Geleceği (Ovr)

Ovr coin geleceği
Ovr coin geleceği

Aşağıdaki tablodan 2022 ve 2030 yıllarını arasında Ovr coin fiyat tahmini sizlerle… Böylece Ovr Coin Geleceği hakkında bir fikir edinmiş olacaksınız. Ayrıca verdiğimiz değerler dolar bazlı olduğunu hatırlatalım.

Ovr ile alakalı gelecek yılların Ovr coin fiyat tahmini ile karşınızdayız. Böylece Ovr Coin Geleceği hakkında bir fikir edinmiş olacaksınız.

YılMinimum FiyatOrtalama FiyatMaksimum Fiyat
20221.992.062.39
20232.772.893.44
20244.084.234.94
20256.186.397.21
20269.129.3910.60
202713.8414.4116.30
202820.2820.9923.95
202929.4430.5035.91
203043.9645.7852.19

Ovr Coin Geleceği 2022

Ovr Coin Geleceği hakkında yorum yapmak gerekirse, özellikle 2022 yılında büyük bir sıçrama öngörülmektedir. Uzmanlar ve çeşitli yorumcular Ovr ilerleyen zaman diliminde artacağını düşünmektedir. Ayrıca madeni paranın bu yıl içerisinde 2.06$ seviyelerine ulaşacağı öngörülmektdir. Madeni para bu hedefi vurursa, inanılmaz bir kâr yapabilirsiniz.

Ovr Geleceği 2023

2023 yılı bu madeni para için en çok büyüyen yıl olacak ve bu coinde böylesine muhteşem bir büyüme olabilir. Ayrıca fiyat bakımından konuşacak olursak da, bu coinin 2.89$ fiyat seviyesine ulaşacağını ve belki de kıracağını söyleyebiliriz. Bu Token teknik detayı ve özellikleri uzmanlar tarafından bu şekilde yorumlanmıştır.

Ovr Geleceği 2024

2024 yılı bu madeni para için en çok büyüyen yıl olacak ve fiyatında inanılmaz bir artış göreceğinize dair büyük tahminler var. Bunun yanında, tahminlere göre madeni para hakkında büyük bir ilgi ve alaka görebilirsiniz. Ayrıca, fiyatın yıl içinde 4.23$ seviyelerine ulaşacağı söylenmektedir.

Ovr Coin Geleceği 2025

Şimdi 2025 yılına doğru baktığımızda o zaman kripto paraların büyümesi ve piyasa değeri gibi daha heyecan verici zamanları görmek mümkün. Özellikle coinin piyasa değeri çok iyi büyüyebilir ve bu madeni para ile olağanüstü bir gelişme görebilirsiniz. Bu madeni parada olağanüstü bir büyüme görme ihtimaliniz var ve fiyat 6.39$ değerine ulaşabilir.

Ovr Geleceği 2030

Oldukça farklı yorumların olduğu ve özellikle geleceği çok merak edilen coinlerden birisi olan Ovr için 2030 yılında en düşük 45.78$ dolar seviyelerinin üzerinde bir performans sergileyeceği uzmanlar tarafından tahmin edilmektedir.

Bu tarz yazılarımızın benzerlerini görmek için Coin Geleceği kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Ovr Coin Güvenilir mi?

Ovr coin güvenilir mi sorusuna cevap bulmak istiyorsanız eğer listelediğimiz bu dört maddeyi detaylı inceledikten sonra bir coinin güvenilir olup olmadığını da rahat bir şekilde anlayabilirsiniz. Kısacası Ovr Coin de bu maddeleri sağlıyorsa oldukça güvenilir bir coindir diyebiliriz.

 • Coin ekibini incelemek
 • Yatırımcı veya topluluk iştahı
 • Hacim ve teknik analizi
 • Ovr coin projesi

Ovr Coin Hangi Borsalarda Var, Nereden Alınır?

Aşağıdaki borsalarda Ovr Coin listelenmektedir. Bu borsalardan alım veya satım işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

 • Gate.io
 • Uniswap
 • MEXC
 • Pancakeswap
 • Uniswap
 • BitMart
 • BKEX
 • Bitget

Bu içeriğimize benzer olan Loopring Coin Yorum yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Ovr Coin Nasıl Alınır?

Ovr Coin, Birçok kripto para borsasında satışta mevcut. Biz hacmi en yüksek olan ve birçok pariteye sahip Borsalar üzerinden anlatımını gerçekleştireceğiz. Bu adımları takip ederek Ovr Coin alımını gerçekleştirebilirsiniz.

 1. Arzu ettiğiniz borsadan alım yapmak için bir üyelik oluşturunuz.
 2. Ardından borsadaki bakiyenize para yükleyiniz.
 3. Almak istediğiniz Ovr Coin Fiyatını giriniz.
 4. Kaç adet Ovr alabileceğinizi panelden görüntüleyiniz.
 5. Toplam ne kadar ödemeye yapacağınızı gösteren panele bakınız.
 6. Burada Ovr Al butonuna tıklayarak işleminizi bitirebilirsiniz.
 7. Ayrıca aynı işlemlerin Satış kısmı da bu panelden yapılıyor.

Ovr Coin (Ovr) Fiyatı

Aşağıdaki grafikten Ovr Coin’in hacmi, fiyatı, fiyat değişikliği gibi verilere ulaşabilirsiniz. Böylece Ovr Coin Yorum ve Geleceği 2022 hakkında daha doğru bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bu içeriğimize benzer olan Slp Coin Yorum yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Ovr Coin Hedef Fiyat

Kripto para piyasasının gözdelerinden birisi olan Ovr, oldukça fazla konuşulan ve sevilen coinler arasındadır. Bu kripto para ile alakalı bir fiyat söylemek veya tahminde bulunmak pek de doğru olmaz. Ancak Ovr Coin Hedef Fiyat, 2022 yılı için 2.06 dolar seviyelerinde diyebiliriz. Elbette iyi bir araştırma ve detaylı bir analiz ile kar bırakma potansiyeli olduğu gibi hatalı bir tahminde de zarar görmek mümkündür. Dikkatli olmanız ve de ona göre hareket etmeniz gerekmektedir.

Ovr Coin Grafik Yorum ve Analizi

Ovr Coin Grafik Yorum ve Analizi sizlerle… Son zamanlarda sıklıkla konuşulan coinlerden birisi olan Ovr Coin, 2 Aralık 2021 tarihinde inanılmaz yükselişi ile yatırımcılarına çok ciddi miktarda kar sağlamıştır. Fakat sonrasındaki düşüş ile oldukça değer kaybetmiştir. Bundan sonraki zaman diliminde ne olacağı belli olacaktır.

Ovr (Ovr) Yükselir Mi, Düşer Mi?

Ovr Coin yükselir mi düşer mi sorusunu bir çok kişi merak edip araştırmaya koyulmaktadır. Özellikle Kripto para sektörünün bir çok dezavantajı ve avantajı mevcuttur. Dezavantajlarından birisi ise fazla volativitedir. Özellikle kısa vadede ciddi bir fiyat hareketi olduğundan dolayı anlık yükseliş ve düşüş olması çok normal.

Ovr Coin baktığımız zaman ise bu değişimin çok olduğunu görebiliyoruz. İlerleyen zaman diliminde ise yükseleceğini veya düşeceğini beraber deneyimleyeceğiz. Uzun vade veya kısa vade yatırımının en büyük farkı da sizin yatırım şekliniz ve o paraya ihtiyacınız ile alakalı olduğunu da rahatlıkla söyleyebiliriz.

Ovr (Ovr) Coin Neden Düşüyor?

Bir kripto paranın veya emtia her zaman yükselmez veya her zaman düşmez. Piyasada alıcıların ve satıcıların iştah seviyeleri mevcuttur. Bu da piyasadaki arz talep dengesini belirlemektedir. Hatta RSI göstergesine bakmamızın en önemli nedenlerinden birisi de bu aşırı alım ve satım değerlerini sayısal olarak görmekten geçiyor. Doyum noktalarına ulaşıldığında işlem yapan kişiler de bu şekilde işlem açıyorlar. Bu yüzden Ovr Coin’de de aynı durum söz konusudur.

Ovr Coin Haberleri Son Dakika

En yeni, güncel ve sağlam haberler, Haber sitesi platformlarında yayınlandığı gibi Ovr  Coin’in hem kendi sitesini hem de Twitter hesabını devamlı olarak kontrol etmeniz gerekiyor. Herhangi bir listeleme veya önemli diğer duyuruları bu kanallardan ilk ağızdan sizlerle paylaşıyor olacaklar. Bunun yanında Bizde Kalmasın ekibi olarak Ovr Coin Haberleri gibi bir çok coinin son dakika haberlerini sizlerle paylaşıyor olacağız.

Buradan ise Bizde Kalmasın ana sayfasına gidebilirsiniz.

Son olarak Ovr Coin Yorum – Ovr Coin Geleceği 2022 Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Fakat yazımızda geçen hiçbir coin, kripto para veya emtia yatırım tavsiyesi içermemektedir, herhangi bir yatırım danışmanlığı yapmamaktayız.

4.6/5 - (17 Oy)
Yorum yapın