Ana Sayfa » Fiyatları » Volim Alkol Fiyat 2023 – 14.4 Volim İçki Fiyatları

Volim Alkol Fiyat 2023 – 14.4 Volim İçki Fiyatları

Volim Alkol Fiyat 2023 ve 14.4 Volim İçki Fiyatları hakkında en güncel bilgileri sizler için derledik. 2023 yılında yenilenen 14.4‘ün zamlı fiyatları aşağıda görebilirsiniz. Volim yüksek alkol sebebiyle halk arasında 14.4 olarak da biliniyor. Az içip hızlı sarhoş olmak isteyenlerin tercih ettiği bir alkoldür. Ancak son zamanlarda günden güne fiyatları zamlanıyor. Güncel 14.4 Volim Bira Fiyatları ne kadar olmuş hemen bir göz atalım. Ayrıca diğer alkol fiyatları ile alakalı yazılarımızı da bağlantı yardımı ile inceleyebilirsiniz.

Volim Fiyat 2023 🍹

Zaman zaman ülkemizde de sıklıkla tüketilen ve de market ile tekellerden rahatlıkla bulabileceğiniz çeşitli Volim Fiyat 2023 yılında yaklaşık olarak 65-75 TL bandında seyretmektedir. Bunun yanında onlarca farklı aroması ve yumuşak lezzetiyle de göz doldurmaktadır. Şimdi sizlere 14.4 Volim fiyat ile alakalı bilgileri listeleyeceğiz:

 • Karpuzlu Volim: 68 TL
 • Çilekli Volim: 65 TL
 • Kolalı Volim: 66 TL
 • Kirazlı Volim: 65 TL

Volim İçki Nedir? 🍸️

Her tekel bayisinde bulabileceğiniz renkli şişeleri görmüşsünüzdür. Bu renkli şişeler Volim İçkisidir. Bunun yanında oldukça fazla çeşitte meyve aromaları vardır. Ayrıca bilmeyenler için dışardan bakıldığında alkol olarak anlaşılması zordur. Alkol oranı diğer içkilere göre oldukça fazladır. Bu yüzden midesini şişirmeyip sarhoş olmak isteyenlerin ilk tercihidir diyebiliriz.

Volim Alkol Oranı Kaçtır?

Volim Alkol Oranı
Volim Alkol Oranı

Alkol oranına gelirsek girişte de bahsettiğimiz gibi Volim halk arasında 14.4 olarak da bilinir. Bu sayı şişenin alkol oranını belirtir. Kısacası Volim, %14.4 alkol oranına sahip yüksek alkollü bir içecektir. Özellikle alkol oranına göre fiyatı ise oldukça uygundur. Şimdi ise Volim Fiyatlarını değerlendirmeye geçelim.

Volim Alkol Fiyat 2023

Özellikle Volim bira, diğer alkollere oranla çok daha farklı sebeplerden tercih ediliyor. Alkol oranı yüksek içecek arayışında olanlar için çözüm olan Volim, birçok meyve aromasına sahiptir. 24CL ürünler için oldukça fazla tercih edilen ve sevilen aromaların Volim Alkol Fiyatları sizlerle.

Volim Çeşitleri Volim Alkol Fiyat 2023
Karışık Meyveli Volim Alkol Fiyat🔴68 ₺
14.4 Volim Limonlu Fiyat🟢65 ₺
14.4 Volim Redbull Fiyat🔵65 ₺
Çilekli Volim Fiyatı🟡65 ₺
Kolalı Volim Alkol Fiyatı🔴65 ₺
Karpuzlu Volim Fiyatı🟠65 ₺
Volim Shot Karpuz Çilek Fiyatı🔵65 ₺
Volim Shot Votka Fiyatı🟢65 ₺
14.4 Volim Vişneli İçki Fiyatı🟣65 ₺
Kirazlı Volim Bira Fiyatı🔴65 ₺
Karpuz – Çilek Volim Fiyatı🟠65 ₺
Mojitolu Volim İçki Fiyat🔵65 ₺
Sx On The Beach Volim Alkol Fiyat🟢65 ₺
Pinacolada Volim Fiyatı🟡65 ₺
Volim Alkol Fiyat 2023

1 Litre Volim Fiyat

14.4 şişeleri 24 CL şeklinde satılmaktadır. Yani kutu kolanın 33 CL olduğunu düşünürsek 24 oldukça az bir miktardır. Bu yüzden Volim 1 Litre şişelerini piyasaya çıkardı. Özellikle volim severler 1 Litre Volim Fiyat hakkında bilgiler araştırmaktadır. 2023 yılında son zamların dahil edilmiş hali ise şöyledir:

 • 1 Litre Volim Fiyat: 190 TL

Bu tavsiye edilen 1 Litre Volim Fiyat ürünün her aromasına göre aynıdır.

Bu tarz yazılar dikkatinizi çekiyorsa Kıbrıs Viski Fiyatları yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Volim Çeşitleri

Volim içkisinin nerdeyse her çeşit meyve aroması vardır. Her ağız tadına hitap etmek isteyen bu içkinin en bilinen aromalı biralarını sizler için aşağıya yazacağız. Sizin de önerileriniz varsa yorum kısmında belirtmeyi unutmayınız.

 • Elmalı
 • Vişneli
 • Kavunlu
 • Limonlu
 • Karpuzlu
 • Kiraz
 • Enerji içecekli
 • Sx On The Beach
 • Mojito
 • Pinacolada

Ayrıca dilerseniz Migros Rakı Fiyatları yazımızı da inceleyebilirsiniz.

1 Şişe Volim Sarhoş Eder Mi?

Kaç tane volim sarhoş eder? dediğinizi duyar gibiyiz. Volim bira oldukça yüksek alkol oranına sahiptir bu yüzden diğer alkollere göre daha etkilidir. 2 şişeden sonra sarhoş olduğunuzu hissedebilirsiniz. Fakat bu durum bünyeden bünyeye değişiklik göstermektedir.

Bunun yanında Volimin 1 Litrelik şişeleri de bulunmaktadır. Bunu kesinlikle kendi başınıza içip bitirmenizi önermiyoruz. Alkolün özellikle zararlı olduğunu hatırlatmakta fayda var. Ayrıca alkol, kalpte ritim bozukluğuna, damar kireçlenmesine ve kalp yetersizliğine sebep olabilmektedir. Eğer kullanmıyorsanız bu tarz içeceklerden uzak durmanızı öneriyoruz.

14.4 Volim Bira Fiyatları hakkında en güncel bilgileri sizlere sunduk şimdi Volim Alkol Fiyat hakkında sık sorulan sorulara değinip yazımızı sonlandıracağız.

Ayrıca bizdekalmasin.com adresi üzerinden ana sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Buna benzer olarak hazırlanan Fiyatları kategorimizdeki yazılara aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Son olarak Volim Fiyat 2023 yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Bu ve bunun gibi fiyat yazılarımızın devamı gelecektir, takipte kalın.

5/5 - (3 Oy)
Yorum yapın