Ana Sayfa » Yaşam » Sağlık » Hirudoid Forte Jel Göz Altına Sürülür Mü? – Morluklar İçin Bire Bir!

Hirudoid Forte Jel Göz Altına Sürülür Mü? – Morluklar İçin Bire Bir!

Hirudoid Forte Jel Göz Altına Sürülür Mü? Yazımız ile karşınızdayız. Bu jel genel olarak burun ameliyatlarında kullanılmaktadır. Fakat bununla birlikte kazalardan sonra vücutta oluşması muhtemel pıhtıları da engellemektedir. Bu yüzden ciltte oluşan morluklarda ve ciltteki zedelenmeleri kısa sürede tedavi etmektedir. Yazımız içerisinde ise göz altlarında oluşan morluklar için bu ilacın kullanılıp kullanılmayacağı hakkında bilgiler vereceğiz.

Hirudoid Forte Krem Göz Altına Sürülür Mü?

Hirudoid Forte Krem Göz Altına Sürülür Mü? Sorusu son zamanlarda sık sık karşımıza çıkmaktadır. Jel olan formu göz altına sürülmektedir. Bunda hiçbir sakınca yoktur. Bu yüzden krem olan formu da sürülmektedir. Özellikle göz altlarında oluşan morlukların geçmesi için oldukça fazla tercih edilmektedir. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Etrexin Jel Kullananlar Yorumlari yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Hirudoid Forte Jel Göz Altı Morlukları

Hirudoid Forte Jel Göz Altı Morlukları
Hirudoid Forte Jel Göz Altı Morlukları

Özellikle Hirudoid Forte Jel Göz Altı Morlukları için oldukça etkili bir ilaçtır. Dışarıdan bakıldığı zaman kötü gözüken göz altı morluklarının geçmesi için bu ilacı kullanabilirsiniz. Çünkü göz altında yer alan kılcal damarları büzerek göz altı morluklarını giderir. Fakat uzmanlar tarafından bu çok fazla önerilmemektedir. Duyarlı ciltlerde kıza yapmaktadır. Bununla birlikte ciltte yanma da görebilirsiniz.

Hirudoid Forte Jel Yüze Sürülür Mü?

Cilt yaralanması veya zedelenme gibi durumlarda bu jel oldukça faydalıdır. Çünkü cildin çürümesini engellemektedir. Bununla birlikte ciltte oluşan ağrıyı oldukça azaltır. Hirudoid Forte Jel Yüze Sürülür Mü? Sorusunu merak edenler için evet bu jel yüze sürülebilir. Fakat uzmanlar bunu tavsiye etmemektedir.

Hirudoid Forte Jel Morlukları Kaç Günde Geçirir?

Hirudoid Forte Jel Morlukları Kaç Günde Geçirir? Sorusu morluğun ciddiyetine bağlı olarak değişmektedir. Doktorunuzun size önerdiği şekilde kullandığınız taktirde 2 gün içerisinde faydasını göreceksinizdir. Fakat tam olarak morlukların geçmesi için 10-12 gün geçmesi gerekmektedir.

Hirudoid Göz Altı Morlukları Kremi

Hirudoid Göz Altı Morlukları Kremi damarın içindeki pıhtının birikmesini engellemektedir. Bu yüzden göz altı morluğu denilen rahatsızlıkta kullanılırsa etkisini gösterecektir. Bununla birlikte kısa sürede morluklar gidecektir. Çünkü kılcal damarların hacmini azaltarak morluğun gitmesini sağlamaktadır. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Locafen Krem Kullananlar Yorumları yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Hirudoid Forte Jel Kullananlar Yorumları

Hirudoid Forte Jel Kullananlar Yorumlarını incelediğimizde bu ilaç ile ilgili çok fazla olumlu yorumla karşılaştık. İşte o yorumlar şunlardır:

  • Morluk için bire bir jeldir. Çok kısa sürede etkisini gösterdi, harika bir ilaç.
  • Göz altınız morarıyorsa kesinlikle denemenizi tavsiye ederim. Benim göz altı morluğum hemen geçti.
  • Doktorum vücudumda darbeden dolayı oluşan morluklar için bu ilacı önermişti. kesinlikle herkese tavsiye ederim.

Hirudoid Forte Ne İşe Yarar?

Darbelere maruz kalan cildin üzerindeki ödemi ve morluğu tedavi etmek için kullanılmaktadır. Ayrıca ciltte oluşan yaralanmaların ağrısını da hafifletmektedir. Bu yüzden birçok hasta bu ilacı kullanmaktadır. Böylece Hirudoid Forte Ne İşe Yarar? Sorusuna bu şekilde cevap verebiliriz.

Buradan ise bizdekalmasin.com ana sayfasına gidebilirsiniz.

Sağlık kategorisindeki diğer yazılarımızı okumak istiyorsanız eğer aşağıdan bu yazılarımıza da kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Son olarak Hirudoid Forte Jel Göz Altına Sürülür Mü yazımızın sonuna geldik, okuduğunuz için teşekkür ederiz.

5/5 - (3 Oy)
Yorum yapın