Ana Sayfa » Rehber » Yazmayan Erkek Nasıl Yazdırılır? – Bir Erkek Neden Yazmaz?

Yazmayan Erkek Nasıl Yazdırılır? – Bir Erkek Neden Yazmaz?

Yazmayan Erkek Nasıl Yazdırılır? yazımız ile karşınızdayız. Bu soru, kadınların kafasını karıştıran şeylerden biridir. Erkekler genellikle her zaman mesaj atar. Ancak bazı erkekler çeşitli nedenlerle karakter yazamazlar. Bir erkek mesaj atmadan nasıl yazabilir? Bu yazımızda bir erkeğin neden artık mesaj atmadığı gibi sorularınızın olası yanıtlarını yanıtladık.

Bir Erkeğe Nasıl Mesaj Attırılır?

Yazmayan bir kişinin nasıl yazdırılacağını öğrenmek istiyorsanız bu başlık altında yapmanız gerekenleri sıraladık. Birincisi, bu durum yeni ilişkilerde daha çok sorun yaratır. Gerçekten de sevgili olamazsın çünkü sevgilisiz yaşıyorsun yani. flört etmek Kadınların en nefret ettiği durumlardan biri olan paylaşım yapmıyorsanız, paylaşım yapmayan erkekler için çözüm şudur;

Bir Erkeğe Nasıl Mesaj Attırılır?
Bir Erkeğe Nasıl Mesaj Attırılır?

İlk Mesajı Ondan Beklemeyin

Karşı tarafın ilk mesajı yazmasını beklemeyin. Ayrıca bir mesaj gönderebilirsiniz. Belki bir erkek seni rahatsız etmek istemediği için, müsait olmadığı için veya başka sebeplerden dolayı sana mesaj atamaz. Bu durumda, “Nasılsın?” Bir mesaj göndermek onu kesmez. Sürekli iletişim kurma girişimlerinize rağmen karşı taraf yanıt vermiyorsa, başka bir ilişkisi olabilir veya bir ilişki istemeyebilir.

Kendinizi Unutturmayın

Diğer önemli şeylerden biri de kendinize hatırlatmaktır. Bir erkekten hoşlanıyorsanız ama o size hiç mesaj atmıyorsa çözüm çok basit. Onunla iletişime geçin. Ardından sabah, öğleden sonra ve akşam yatmadan önce yaklaşık üç gün mesajlaşın ve konuşun. Bunu üç gün boyunca tekrarlayın. Sonra dördüncü gün mesaj atmayın ve sadece bekleyin.

İlk Konuşmanızda Komik Ve Eğlenceli Olun

Erkekler komik kızlardan hoşlanır, tıpkı sizlerin komik erkeklerden hoşlandığınız gibi. Sıkıcı bir sohbeti olan biriyle kimse uzun süre konuşmak istemez. Ayrıca gereksiz çıktılar ve geri bildirim vermemeye dikkat edin. Çünkü gereksiz tepkiler insanı sizden uzaklaştırır. Bunun yerine eğlenceli konular hakkında konuşun ve eğlenin.

Bir Erkek Neden Yazmaz?

Bir mesajdan sonra iyi geceler dediniz ve ertesi gün geldiğinde günaydın mesajı bekleyen bir mesaj almadınız mı? Kızlar doğal olarak böyle bir duruma şaşırabilirler. Bunun birkaç nedeni olabilir. Örneğin, daha erken uyanabilirsiniz. Bu durumda uyurken mesaj gönderemediği için yazmıyor olabilir. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Hoşlandığı Kıza Bilerek Umursamaz Davranan Erkek yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Uzun Süre Yazmayan Erkek

Uzun Süre Yazmayan Erkek İlk buluşmaya gittiniz ve eğlendiniz ama ayrıldıktan sonra erkek mesaj atmıyor mu? Kadınların en sık yaptığı hatalardan biri “Beni sevip sevmediğini merak ediyorum?” bir erkekten mesaj beklemek Çünkü bu erkekler için de geçerli ve birinizin mesaj göndermesi gerekiyor. Örneğin, toplantının üzerinden yaklaşık 30 dakika geçtiyse, ilk mesaj gönderen siz olabilirsiniz.

Rehber kategorisindeki diğer yazılarımızı okumak istiyorsanız eğer aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Ana sayfaya bizdekalmasin.com bağlantısından ulaşabilirsiniz.

Son olarak Yazmayan Erkek Nasıl Yazdırılır? yazımızın sonuna geldik. Okuduğunuz için teşekkür ederiz.

5/5 - (1 Oy)
Yorum yapın