Ana Sayfa » Fiyatları » Black Ram Viski Fiyatları 2024 – Güncel Zamdan Sonraki Fiyat!

Black Ram Viski Fiyatları 2024 – Güncel Zamdan Sonraki Fiyat!

Black Ram Viski Fiyatları ve Black Ram Viski 100’lük Fiyatı yazımız ile karşınızdayız. Son zamanlardan gelen zamlarla birlikte insanlar viski fiyatlarını oldukça merak etmektedir. Viski tahıldan üretilmektedir. Bu yüzden hemen hemen her ülke kendi damak tadına göre uygun olan tahılı kullanarak viski üretmektedir. Ülkemizde tüketimi artan Black Ram viski ise insanlar tarafından oldukça sevilmektedir. Bu yüzden ülkemizde satılan viskilerini güncel fiyatlarını sizler için araştırdık ve derledik. Eğer farklı ürünlerin de fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız, bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Black Ram Viski Nerenin?

Black Ram viski Bulgaristan’da üretilen bir viski’dir. Ülkemizde de oldukça fazla sevilerek içilen bu viski’nin fiyatları oldukça merak edilmektedir. Bunun sebebi ise sert bir viski olmasıdır. Ayrıca sizi sarhoş etmek için çok etkili bir viskidir. Böylece Black Ram Viski Nerenin? Sorusunu cevaplamış olduk. Yazımızın konusu olan Black Ram Viski ile alakalı güncel bilgi tablosu aşağıda belirtilmiştir.

Viski Adı:Black Ram
Alkol Oranı:%40
Şişeleyici Firma:Black Ram
Kökeni:Bulgaristan
Tip:Harman
Black Ram Viski Nerenin?

Black ram alkol oranı

Oldukça sert bir içki olan Black Ram viskisinin alkol oranı %40’dır.

Grey Ram Viski Nerenin?

Halk arasında Grey Ram Viski olarak bilinen viski türü Aynı Black Ram viskisinde olduğu gibi bir Bulgaristan viskisidir.

Black Ram Viski Fiyatı 2024 ?

Black Ram Viski Fiyatı 2024
Black Ram Viski Fiyatı 2024

Black Ram Viski Bulgaristan’da üretilen ağır bir viskidir. Sert viski seven insanlar bu markayı tercih etmektedir. Harmanlanmış bir viski olan Black Ram içerisindeki tahılın kalitesinden dolayı ağızda lezzetli bir tat bırakmaktadır. Black ram satışa çıkmadan önce 12 yıl boyunca fıçılarda dinlendirilmektedir. Ülkemizde de sıklıkla tercih edilen bir viskidir.

Alkol fiyatlarına gelen zamlardan dolayı insanlar şuanda Black Ram Viskinin fiyatını merak etmektedir. Black Ram Viski Fiyatı 2023 455 TL‘dir. Diğer şişe çeşitlerini de listelemek gerekirse eğer:

  • Black ram viski 100’lük fiyatı: 455 TL
  • Black ram 70’lik fiyat: 302 TL

Siz de bu viskiyi satın alıp deneme yaptıysanız yorum kısmına düşüncelerinizi yazmayı unutmayınız.

Black Ram Viski 100’lük Fiyatı 2024

Black Ram Viski Fiyatları
Black Ram Viski Fiyatları

Black Ram satın almak isteyenler Black Ram Viski 100’lük Fiyatı 2023 Migros‘da ne kadar olduğunu merak etmektedir. Fakat her Migros’da satılmamaktadır. Bu yüzden insanlar bulamayınca satılmadığını düşünmektedir. Migros’da satılan bu viskinin fiyatı 455 TL‘dir. Fakat dışarıdan başka bir yerden almak isterseniz bu fiyat değişebilir. Bu yüzden iyi bir araştırma yaptıktan sonra almanızı tavsiye ederiz.

Black Ram Viski 100’lük Fiyatı Türkiye

Sert bir Viski olmasına rağmen ülkemizde de sık sık tercih edilen Black Ram’in içerisinde alkol tadı yoğun değildir. Fakat içerisindeki alkol oranından dolayı sizi sarhoş etmek için oldukça güçlü bir viskidir. Black Ram Viski 100’lük Fiyatı Türkiye‘de diğer viskilere göre biraz daha ucuzdur. Black ram 1 litre fiyatı 455 TL‘dir. Fakat bu fiyatlar yaşadığınız şehre ve aldığınız yere göre değişmektedir.

Tadı çok güzel olduğundan dolayı genellikle buz veya su eklemeniz tavsiye edilmez. Çünkü içerisindeki tadı bozmasına neden olur. İçerisine herhangi bir şey eklemeniz gerek yoktur. Bu yüzden sek olarak içmeniz önerilir. Muhtemelen tadı damak zevkinize göre iyi olacaktır. Black Ram viski 100’lük fiyatı 2024 türkiye hakkındaki yorumlarınızı siz de alt kısma belirtebilirsiniz.

100 lük Black Ram Fiyatı

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi Sert bir viskidir. Merak edilen bu viskinin 100 lük Black Ram Fiyatı 455 TL’dir.

Black Ram Viski 1 Litre Fiyatı 2024

Ülkemizde viski içip sarhoş olmak isteyenlerin bir numaralı alkolü Black Ram’dir. Çünkü hem diğer viskilere göre daha ucuz olmasından dolayı hem de tadının güzel olmasından dolayı çok fazla tercih edilmektedir. Black Ram Viski 1 Litre Fiyatı 2024 455 TL‘dir. Şuanda güncel fiyatı bu şekildedir. Fakat gelen zamlarla birlikte fiyatlar yine değişebilir. Ayrıca sert viski sevenler içinde oldukça güzel bir içecektir.

Black Ram Viski 1000’lik Fiyat

Black Ram viski 1000 lik fiyatı nedir? Bulgaristan’da en büyük alkol içecek üreticilerinden olan Vinprom Peshtera tarafından üretilen ve ülkemizde de ucuz olmasından dolayı sık sık tercih edilen bir viskidir. Sek olarak içilmesi kullanıcılar tarafından tavsiye edilmektedir. Çünkü içerisinde koyulan buz ve su yüzünden tadının bozulduğu görülmüştür. Ülkemizde satılan Black Ram Viski 1000’lik Fiyat 455 TL‘dir. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Kıbrıs’ta Sigara Fiyatları yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Black Ram Viski 70’lik Fiyatı

Black Ram Viski 70'lik Fiyatı

Black Ram Viski 70’lik Fiyatı 302 TL‘dir. Fakat bu fiyatlar tekelde biraz daha pahalı olabilir. Bu yüzden süper marketlerdeki fiyatlar daha uygundur. Bu viski türü son derece etkili olduğu için insanlar sarhoş olmak için içebilir. Fakat içmeden önce çok sert bir viski olduğunu belirtmeliyiz. Black Ram viski 70 lik fiyatı bu şekildedir. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Black James Viski Fiyatı yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Black Ram Viski 50’lik Fiyatı

Ülkemizde oldukça fazla satılan Black Ram viski damakta bıraktığı harika tat ile insanların vazgeçilmez halidir. Özellikle arkadaş ortamlarında içilen bu viski Migros marketlerde çok uygun fiyata satılmaktadır. Black Ram Viski 50’lik Fiyatı 300 TL‘dir. Fakat tekellerde bu fiyat biraz daha artmaktadır.

Black Ram Viski Tekel Fiyatı

Öncelikle Black Ram Viski Tekel Fiyatını açıklamadan önce marketlerde daha uygun fiyata satıldığını belirtmek isteriz. Özellikle Migros’ta çok uygun fiyata satılır. Fakat Migros’a gittiğiniz zaman bu viskiyi bulamazsanız şaşırmayın. Çünkü her Migros’ta bu viski satılmamaktadır. Tekellerde ise 400 Türk Lirasından satılmaktadır. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Bourbon Viski Fiyatları yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Black Ram Viski Bulgaristan Fiyatı

Black Ram Viski Fiyatı
Black Ram Viski Fiyatı

Bulgar Viskileri Fiyatları yazımızda da belirttiğimiz gibi özellikle viskiler Türkiye’ye oranla daha ucuz olduğunu görebiliyoruz. Ortalama %25 daha ucuz olduğunu belirtelim. Black ram fiyatları hakkında bilgi verecek olursak.

  • 70’lik Peshtera Black Ram Viski Bulgaristan Fiyatı 302 TL,
  • 100’lük Peshtera Black Ram Viski Bulgaristan Fiyatı ise 455 TL’dir.

Black Ram Viski Nerede Satılır?

Black Ram Viski Nerede Satılır
Black Ram Viski Nerede Satılır?

Bu viski oldukça özel olması sebebiyle her yerde satışı bulunmamaktadır. Bazı sosyal medya hesapları Black ram viski Sipariş adı altında satışlarını yapmaktadırlar. Facebook, Instagram veya alışveriş sitelerinden Black Ram Viskisini satın alabilirsiniz. Bunun dışında Bulgaristan’a giden bir arkadaşınız var ise bulması oldukça kolay olacaktır.

Black Ram Viski Sipariş

Black Ram Viski Sipariş
Black Ram Viski Sipariş

Yukarıda da belirttiğimiz gibi Bulgaristan’da üretilen bu özel Viski’nin Türkiye’de üretimi ve satışı bulunmamaktadır. Bulgaristan’dan bir tanıdığınız size getirebilir. Veya Black Ram viski için free shopları gezmenizi öneriyoruz. Bunun dışında facebook gibi bazı sosyal medya oluşumlarında da Black Ram Viski Siparişi verilmektedir.

Black Ram Viski Yorumları

Black Ram Viski Yorumlarını incelediğimizde insanlar bu viskiden son derece memnun kalmışlardır. Özellikle damakta bıraktığı tattan dolayı insanlar çok fazla tercih etmektedir. İşte o yorumlar şu şekildedir:

  • Birkaç kere denemiştim çok sert bir viski içerken dikkatli olun.
  • Çok az içmeme rağmen kafam güzelleşti. Bu yüzden lütfen çok fazla içmeyin.
  • Ağızda harika bir tat bırakıyor. Kesinlikle denemenizi tavsiye ederim.

Black Ram Viski Ne Kadar?

Black Ram Viski ülkemizde çok fazla sevilen viskilerden biridir. Fakat son zamanlarda gelen zamlardan sonra fiyatları yükseldiği için maalesef Black Ram Viski Ne Kadar? Sorusu sık sık sorulmaktadır. Her migros’ta satılmayan Black Ram viski satıldığı yerlerde 455 TL‘dir. Fakat dışarıdan almaya kalkışırsanız özellikle tekellerde bu fiyat 500TL‘ye kadar çıkabilmektedir.

Ayrıca bizdekalmasin.com adresi üzerinden ana sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Buna benzer olarak hazırlanan Fiyatları kategorimizdeki yazılara aşağıdan ulaşabilirsiniz.

İncelediğimiz viski ile alakalı daha çok bilgi edinmeniz için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz. Siz de eğer bu viskinin tadımını yaptıysanız alt kısma yorumunuzu belirtmeyi unutmayınız.

Son olarak Black Ram Viski Fiyatları yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Bu ve bunun gibi fiyat yazılarımızın devamı gelecektir. Takipte kalın.

4.2/5 - (5 Oy)
“Black Ram Viski Fiyatları 2024 – Güncel Zamdan Sonraki Fiyat!” üzerine 4 yorum
Yorum yapın