Ana Sayfa » Okunacak Dualar » Tebbet Suresiyle İki Kişiyi Ayırma – Uzaklaştırma Duası

Tebbet Suresiyle İki Kişiyi Ayırma – Uzaklaştırma Duası

Tebbet Suresiyle İki Kişiyi Ayırma yazımız ile karşınızdayız. Genellikle kaynanaların çocuklarının ayrılması için tercih ettiği duaların başında Tebbet suresi gelmektedir. Çünkü etkisi kısa sürede görülen dualardan biridir. Tabi ki bu sadece kaynanaların tercih ettiği bir dua değildir. Bunun dışında sevdiği birinin başka biriyle ilişkisini gören insanlarda bu sureyi okumaktadır. Yazımız içerisinde sizlere Tebbet suresinden bahsedeceğiz. Bunun yanında bu dua gibi diğer okunacak dualar için kategorimizi bağlantıdan ziyaret edebilirsiniz.

Tebbet Duasıyla Uzaklaştırma🕋

Kıskanç insanlar sevdikleri arkadaşlarını sevgililerinden ayırmak için sık sık Tebbet Duasıyla Uzaklaştırma yöntemine başvururlar. Çünkü yaygın olarak birilerini ayırmak için okunan bu dua çok etkili bir duadır. İlişki içerisinde olan insanların doğru karar vermesini sağlamak için arkadaşları onlar için bu duayı etmektedir. Böylece arkadaşları sevgililerinden ayrılacak ve onlar için hayırlı olan başka biriyle sevgili olacaklardır. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Tuz İle Uzaklaştırma Duası yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Birinden Kurtulmak İçin Tebbet

Alt kısımdan birinden kurtulmak için tebbet suresini dinleyerek okuyabilirsiniz. Bu surenin 41 defa okunması etkisini çok daha tesirli kırmaktadır.

41 Tebbet Suresi Dinle

Genellikle ilişkileri güven sorunundan dolayı biten insanlar sevgililerinden kurtulmak için Tebbet suresini okumaktadır. Çünkü bir tarafın güvenini kırdıktan sonra özür dileyip onunla geri barışmak için her türlü yolu denerler. Fakat ne kadar pişman olurlarsa olsunlar onunla barışmak istemeyebilirsiniz. Bu yüzden Birinden Kurtulmak İçin Tebbet suresi tercih edilir. İşte o dua şu şekildedir:

 • Bismillahirrahmânirrahîm
 • Tebbet yedâ ebî lehebin ve tebb
 • Mâ eğnâ anhü mâlühû ve mâ keseb
 • Seyeslâ nâren zâte leheb
 • Vemraetühû hammâletelhatab
 • Fî cî dihâ hablün min mesed
Birinden Kurtulmak İçin Tebbet
Birinden Kurtulmak İçin Tebbet

Tebbet Suresiyle İki Kişiyi Ayırma Duası

Son zamanlarda bir başkasının ilişkisini kıskanıp onların ayrılmasını isteyen insanların dualar ettiğini fark etmişsinizdir. Peki bu dualar işe yarıyor mu? Tebbet Suresi Okuyanların Yorumları incelendiğinde Tebbet Suresiyle İki Kişiyi Ayırmanın yaşandığını gördük. Bu yüzden sizde yakın bir arkadaşınızın sevgilisinden hoşlanmadıysanız veya hoşlandığınız birinin sevgilisi varsa onları ayırmak için Tebbet suresini okuyabilirsiniz. Böylece sevdiğiniz kişiyle birlikte olma imkanınız olacaktır.

Tebbetle Ayırma Duası

Hayırlı bir evlilik yapmayan bu yüzden pişman olan insanlar Tebbetle Ayırma Duası sayesinde boşanabilir. Bununla birlikte eşinden sürekli şiddet görenler içinde kesinlikle tavsiye ederiz. Tabi ki bunların dışında kıskanç olan insanlarda bu dua sayesinde başka birinin ilişkisinin bitmesini istemektedir. Bu yüzden son zamanlarda sık sık aratılan en hızlı ayırma dualarından biri de Tebbet duası’dır. Böylece Tebbetle ayırma duası sayesinde sevmedikleri insanlar birbirlerinden ayrılırlar.

Birini Uzaklaştırmak İçin Tebbet

Müslümanların ezberinde olması gereken Tebbet suresi namazlarda da sık sık okunmaktadır. Bu yüzden eğer sizlerde ezberlemediyseniz kesinlikle ezberlemeniz gerekir. Özellikle birini uzaklaştırmak için Tebbet okuyabilirsiniz. Böylece okuduğunuz kişi sizden uzaklaşacak ve bir daha size kötülüğü olmayacaktır. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Kötülük Yapanların Cezasını Bulması İçin Dua yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Tebbet Suresini Birinden Uzaklaşmak İçin Ne Kadar Okumalı?

Tebbet Suresini Birinden Uzaklaşmak İçin Ne Kadar Okumalı? sorusunun cevabı tam olarak belirlenmemiştir. Okunması gereken miktar kişiden kişiye ve duruma göre değişebilir. Bazı insanlar, sadece bir kez okuyarak istedikleri sonucu alabilirken, bazıları daha fazla okuyabilir.

Besmelesiz 41 Tebbet okumak

Daha hızlı ve daha kolay bir şekilde ezberlemek için Tebbet suresini 41 kere okuyabilirsiniz. Ayrıca Besmelesiz 41 Tebbet okumak ile ilgili bir bilgi yoktur. Fakat dilerseniz besmelesiz de Tebbet suresini okuyabilirsiniz.

Bunun yanında bizdekalmasin.com adresinden de ana sayfamıza ulaşabilirsiniz.

Tebbet duasıyla uzaklaştırma hakkında sık sorulan sorulara alt kısımda yanıt verilmiştir. Sizin de sormak istediğiniz sorular olursa yorum kısmında belirtebilirsiniz.

Aşağıdan diğer yazılarımıza da ulaşabilirsiniz:

Son olarak Tebbet Suresiyle İki Kişiyi Ayırma yazımızın sonuna geldik. Okuduğunuz ve zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz.

3/5 - (24 Oy)
“Tebbet Suresiyle İki Kişiyi Ayırma – Uzaklaştırma Duası” üzerine 3 yorum
 1. Yanimda calisan elimden sikildim midem bulanıyor nefret ediyorum tebbet süresini kacdefa okusam defolup gider

  Cevapla
 2. Çocuğunö bir kız seviyo kız oğlumu istemiyo oğlumu kızdan uzaklaşmak için kaçtane tepbet okumalıyım

  Cevapla
 3. oğlum bizi bir kız için bütün ailesini sildi nolur teğet süresini kaç defa okumam gerekiyor oglumdan soğuması için

  Cevapla
Yorum yapın