Ana Sayfa » Fiyatları » Bim Ciğer Fiyatı 2023 – Tavuk ve Arnavut Ciğeri Ne Kadar?

Bim Ciğer Fiyatı 2023 – Tavuk ve Arnavut Ciğeri Ne Kadar?

Bim Ciğer Fiyatı 2023 yazımız ile sizlerleyiz. Türkiye’nin birçok il ve ilçesinde hizmet sunan Bim marketlerdeki fiyatlar kişiler tarafından çok merak edilmektedir. Bizler de bu yazımızda çok satılan ürünlerden biri olan ciğer fiyatlarını farklı çeşitleriyle sizler için listeledik. Ayrıca dilerseniz fiyatları kategorimize de bağlantıdan göz atabilirsiniz.

Bim Ciğer Fiyatı

Ciğer yemeği, genellikle kuzu ciğeri veya tavuk ciğeri gibi ciğerlerin kullanıldığı bir yemektir. Çok farklı şekillerde hazırlanabilen ciğer yemeği, genellikle kızartma veya ızgara gibi yöntemlerle pişirilmektedir. Protein açısından zengin bir yemek olarak bilinmektedir.

BİM marketler zinciri, düzenli olarak ciğer gibi et ürünleri satışı yapmaktadır. Sıklıkla ciğer satın vatandaşlar fiyat araştırması yapmakta ve bu araştırma içerisinde Bim Ciğer Fiyatı da bulunmaktadır. Farklı çeşitleri olmasına rağmen ortalama 40 TL’dir.

Ayrıca dilerseniz Bim Döner Fiyatı yazımızı bağlantıdan görüntüleyebilirsiniz.

Bim Tavuk Ciğeri Fiyatı

Bim Tavuk Ciğeri Fiyatı
Bim Tavuk Ciğeri Fiyatı

Genellikle tavuk ciğerleri, yemek yapımında etlerden daha ekonomik bir alternatif olarak kullanılmaktadır. Besin değeri yüksek bir yiyecek olarak bilinir ve protein, demir, A vitamini, B vitamini gibi önemli besinler içermektedir.
Bim marketler zincirinde ciğer çeşitleri satışı yapılmaktadır ve bu çeşitten bir tanesi tavuk ciğeridir. Çok tercih edilen Bim Tavuk Ciğeri Fiyatı ise 32.90 TL’dir.

Bim Arnavut Ciğeri Fiyatı

Arnavut ciğeri, genellikle kuzu ciğeri veya dana ciğeri kullanılarak yapılan bir Türk yemeğidir. Kızartma yöntemiyle hazırlanan Arnavut ciğeri, küçük parçalara ayrılmış ciğerlerin una bulanarak kızartılmasıyla yapılmaktadır. Arnavut ciğeri diğer et yemeklerine göre biraz daha pahalı bir seçenek olmaktadır.
Bim marketler zincirinde satışı yapılan bir diğer çeşidi de Arnavut ciğeridir. Bim Arnavut Ciğeri Fiyatı ise kilogram bazında 349 TL’dir.

Son olarak Bim Tavuk Ciğeri Fiyatı ile alakalı merak edilen soru ve cevaplar sizlerle:

Bim Ciğer Fiyatı 2023 yazımızın sonuna geldik. Okuduğunuz ve zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz.

Ayrıca diğer fiyatları yazılarımızı da aşağıdan görüntüleyebilirsiniz.

Bunun yanında bizdekalmasin.com adresinden de ana sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Yazımızı Değerlendirin.
Yorum yapın