Ana Sayfa » Fiyatları » Irak Airpods Fiyatları 2023 – Irak’ta Airpods Ucuz Mu?

Irak Airpods Fiyatları 2023 – Irak’ta Airpods Ucuz Mu?

Irak Airpods Fiyatları 2023 yazımız ile karşınızdayız. Ülkemizdeki hemen hemen her ürünün fiyatları günden güne artmaktadır. Hal böyleyken de diğer ülkelerdeki bilgisayar, telefon ve Airpods gibi teknolojik cihazların fiyatlarını yakından takip ediyoruz. Sizlere yazımızda Irak’ta Airpods fiyatları hakkında bilgi vereceğiz:

Irak Airpods Fiyatları 2023 🎧

Hepimizin de bildiği üzere son zamanlarda airpods fiyatları çok yükselmiş durumdadır. Bu durumda insanlar da farklı ülkelerden daha uygun fiyatlara bu tür teknolojik aletleri getirmenin bir yolunu arıyorlar. Irak Airpods Fiyatları 2023 yılında da ülkemize nazaran oldukça uygundur ve aşağıdaki gibidir. Bunun yanında Airpods ürünlerini kullanmanız için Irak’taki iPhone fiyatlarına da bakabilirsiniz. İlgili yazıya gitmek için Irak Telefon Fiyatları bağlantısına tıklayabilirsiniz.

Airpods ModeliFiyatı ($)
AirPods 2. Nesil159 $
AirPods 3. Nesil160 $
AirPods Pro 2. Nesil230 $
AirPods Max630 $

Irak’ta Airpods Fiyatları

Ülkemizde elektronik ürünlerin fiyatları arttığı gibi Airpods kulaklıkların da fiyatları artıyor. Hal böyle olunca insanlar yurt dışındaki teknolojik aletlerin fiyatlarını merak ediyor. Yukarıdaki tabloda da bahsettiğimiz gibi Irak’ta Airpods Fiyatları hakkındaki detaylı araştırmamız sonucunda güncel fiyatlar görüldüğü gibidir.

Ayrıca, en popüler Airpods kulaklı hangisidir diye soracak olursanız eğer, gürültülü bir ortamda bulunuyorsanız ve kulaklık taktığınızda gürültüden dolayı herhangi bir şey duyamıyorsanız Airpods Pro kulaklık tam size göre olacaktır. Airpod Pro 2. nesil fiyatı da 299 Euro’dur.

Bunun yanında Almanya Telefon Fiyatları ile alakalı yazımıza da göz gezdirebilirsiniz.

Kuzey Irak Airpods Fiyatları

Kuzey Irak Airpods Fiyatları
Kuzey Irak Airpods Fiyatları

Airpods ürünleri de tıpkı dizüstü bilgisayarlar ve telefonlar gibi pahalı olmuşlardır. Pahalılığın sebebi daha ergonomik olması ve de benzer özellikteki ürünlerin daha ufak ve maliyetli üretilmesinden kaynaklıdır. Bunun yanında Kuzey Irak Airpods Fiyatları ne kadar sorusu sıkça sorulmaktadır. Bunun sebebi ise ülkemizden daha da uygun olduğundan dolayı yurtdışından getirtmeyi insanlar daha çok tercih etmektedir.

Bu konuda tek bir fiyat vermek mümkün değildir. Çünkü bir çok versiyonu vardır. Ancak en popüler Airpods modellerinin sıfır fiyatlarını sizler için paylaşalım.

  • Airpods 2. Nesil sıfır ürün için 159 $ olmaktadır.

Bunun yanında Gürcistan Telefon Fiyatları ile alakalı yazımıza da göz gezdirebilirsiniz.

Irak Airpods Pro Fiyatları

Apple markasının ürettiği popüler bir ürün olan Airpods Pro, genellikle en çok kullanılan airpods ürünüdür. Türkiye’deki fiyatların sürekli pahalanması sebebiyle vatandaşlar diğer ülkelerdeki ürünlerin fiyatlarını merak ediyorlar. Hal böyle olunca biz de bu konu hakkında fiyat araştırması yaptık.

  • Irak Airpods Pro Fiyatları (2. Nesil) 230 $ şeklindedir.

Airpods 2 Irak Fiyatı

Apple markasının şuan resmi sitesinde satışta olan kulaklıklar arasındaki en ekonomik ürün olarak adını korumaktadır. Sürekli bir üst modeli çıkan Airpods kulaklıkların teknolojisi de sürekli gelişmektedir. Kısacası Airpods 2 Irak Fiyatı ise 159 $ şeklindedir.

Irak Apple Airpods Fiyatları

Öncelikle Bluetooth kulaklıklar artık hayatımızın bir parçası olmaya başladı. Apple markasının bu ürünleri gerçekten kaliteli olduğu için insanlar tarafından beğeniliyor. Fakat ülkemizdeki fiyat artışlarından dolayı bu kulaklıkların yurt dışındaki fiyatları konusunda insanlar merak ediyor. Biz de sizlere Irak Apple Airpods Fiyatları hakkında bilgiler verelim.

Ayrıca, AirPods Max ürünü son çıkan modellerden birisidir. Bu kulaklığın diğer kulaklıklardan farkı ise kulaç içi değil kulak üstü kulaklık olmasıdır. Tabi ki gelişen teknoloji ile beraber daha da kaliteli bir hal alıyor. Irak’ta AirPods Max fiyatı 630 $ şeklindedir.

Bu konu ile alakalı merak edilen soru ve cevapları sizler için derledik, aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Ayrıca diğer fiyatları ile alakalı içeriklerimize de aşağıdan erişebilirsiniz.

Ayrıca bizdekalmasin.com adresinden de ana sayfamıza ulaşabilirsiniz.

5/5 - (1 Oy)
Yorum yapın