Savoy Viski Fiyatları 2022 – Şavoy Viski Fiyat – Güncel!

Savoy Viski Fiyatları 2022 ve Şavoy Viski Fiyat ile alakalı yazımız ile karşınızdayız. En fazla tercih edilen ve tüketilen alkoller arasında yer alan Savoy Viski ile alakalı fiyat bilgileri, detayları ve yorumlarını sizlerle paylaşıyor olacağız. Bir Bulgar viskisi olan Şavoy çeşitlerinin fiyatlarını aşağıdan inceleyebilirsiniz. Bunun yanında diğer viski ve alkol fiyatları için bağlantıya tıklayarak diğer yazılarımızı inceleyebilirsiniz.

Savoy Viski Fiyatı 2022

Savoy Viski FiyatıPin
Savoy Viski Fiyatı

Çok meşhur bir Bulgar viskisi olan bu alkol çeşidi ülkemizde çok tüketilmektedir. Özellikle tadı Red Label ve Black Ram gibi çeşitli viski markalarına yakın ve uygun fiyatlıdır. Çok ağır bir tadı olmaması ile beraber fiyatları da ülkemiz şartlarında ortalama düzeydedir. Savoy Viski Fiyatı 2022 için aşağıda sizlerledir:

Viski ÇeşidiFiyatı (₺)
Savoy 75’lik Viski195₺
1 Lt Şavoy Viski (100’lük)250₺

Savoy Viski 100’lük Fiyatı

100’lük ve 1 Lt aynı miktara denk gelmektedir. Genellikle normal boy olarak 100’lük kabul görmektedir. Ayrıca 4-5 kişilik bir arkadaş grubuna rahatlıkla yeter ve artarda. Savoy Viski 100’lük Fiyatı anlık olarak 250-260 TL bandındadır. Fakat farklı bölge ve gece kulüplerinde ise çok daha yüksek fiyatlara satılmaktadır.

Savoy Viski 1 Lt Fiyatı 2022

Genellikle arkadaş ortamlarında viskinin yanına çikolata, meyveler ve kuruyemişler alınmaktadır. Ve onlarla beraber tüketilmektedir. Savoy Viski 1 Lt Fiyatı 2022 yılında arttığından ötürü daha özenli masa hazırlanmaktadır. Şuan anlık fiyatı 250 TL’dir.

Savoy Viski Bulgaristan Fiyatı

Bulgaristan ve ülkemizde fiyatları karşılaştırıldığında Bulgaristan’da 11-12 € civarında bu içkiyi bulmak mümkündür. Bunun yanında ülkemizde ise 250 TL’den aşağıda bulunamadığı için her halükarda ülkemizde daha pahalıdır. Hatta bazı noktalarda 300-350 TL’ye de alınmaktadır.

  • Savoy Viski Bulgaristan Fiyatı 11 €’dur.

Savoy Viski Yorumları

Bir Bulgar viskisi olan ve ülkemizde de sıklıkla tüketilen Savoy hakkında yapılan birçok yorum bulunmaktadır. Bu sebeple hepsini topladık ve sizler için derledik. Aralarında iyi olan ve kötü olanlar da mevcut. Savoy Viski Yorumları hakkındaki son karar sizlerin olacak:

  • Tam bir fiyat performans ürünü, tadı mükemmel değil ama çok da kötü değil.
  • Açıkçası şuan 250 liraya içilebilecek en iyi viski. Red Label’e de yakın tadı var.
  • Açıkçası Black Ram Viski Fiyatları ile karşılaştırdığımda daha uygun fakat tadı daha kötüdür.

Ayrıca Şavoy Viski ile alakalı çeşitli sorulan soruları da sizler için yanıtlayalım:

Ayrıca Bizdekalmasin.com adresi üzerinden ana sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Buna benzer olarak hazırlanan Fiyatları kategorimizdeki yazılara aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Son olarak Savoy Viski Fiyatları 2022 yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Bu ve bunun gibi fiyat yazılarımızın devamı gelecektir. Takipte kalın.

5/5 - (2 Oy)
Yorum yapın