Ana Sayfa » Fiyatları » Savoy Viski Fiyatları 2024 – Şavoy Viski Fiyat – Güncel!

Savoy Viski Fiyatları 2024 – Şavoy Viski Fiyat – Güncel!

Savoy Viski Fiyatları 2024 ve Şavoy Viski Fiyat ile alakalı yazımız ile karşınızdayız. En fazla tercih edilen ve tüketilen alkoller arasında yer alan Savoy Viski ile alakalı fiyat bilgileri, detayları ve yorumlarını sizlerle paylaşıyor olacağız. Bir Bulgar viskisi olan Şavoy çeşitlerinin fiyatlarını aşağıdan inceleyebilirsiniz. Bunun yanında diğer viski ve alkol fiyatları için bağlantıya tıklayarak diğer yazılarımızı inceleyebilirsiniz.

Savoy Viski Fiyatı 2024🥃

Savoy Viski Fiyatı
Savoy Viski Fiyatı

Çok meşhur bir Bulgar viskisi olan bu alkol çeşidi ülkemizde çok tüketilmektedir. Özellikle tadı Red Label ve Black Ram gibi çeşitli viski markalarına yakın ve uygun fiyatlıdır. Çok ağır bir tadı olmaması ile beraber fiyatları da ülkemiz şartlarında ortalama düzeydedir. Savoy Viski Fiyatı 2024 için aşağıda sizlerledir:

Viski ÇeşidiFiyatı (₺)
Savoy 75’lik Viski395₺
1 Lt Şavoy Viski (100’lük)450₺

Savoy Viski 100’lük Fiyatı

100’lük ve 1 Lt aynı miktara denk gelmektedir. Genellikle normal boy olarak 100’lük kabul görmektedir. Ayrıca 4-5 kişilik bir arkadaş grubuna rahatlıkla yeter ve artarda. Savoy Viski 100’lük Fiyatı anlık olarak 450-560 TL bandındadır. Fakat farklı bölge ve gece kulüplerinde ise çok daha yüksek fiyatlara satılmaktadır. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Dimple Viski Fiyat yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Savoy Viski 1 Lt Fiyatı Bulgaristan 2024

Genellikle arkadaş ortamlarında viskinin yanına çikolata, meyveler ve kuruyemişler alınmaktadır. Ve onlarla beraber tüketilmektedir. Savoy Viski 1 Lt Fiyatı Bulgaristan 2024 yılında arttığından ötürü daha özenli masa hazırlanmaktadır. Şuan anlık fiyatı 750 TL’dir.

Savoy Viski Bulgaristan Fiyatı

Bulgaristan ve ülkemizde fiyatları karşılaştırıldığında Bulgaristan’da 11-12 € civarında bu içkiyi bulmak mümkündür. Bunun yanında ülkemizde ise 250 TL’den aşağıda bulunamadığı için her halükarda ülkemizde daha pahalıdır. Hatta bazı noktalarda 600-850 TL’ye de alınmaktadır.

  • Savoy Viski Bulgaristan Fiyatı 11 €’dur.

Savoy Viski Yorumları

Bir Bulgar viskisi olan ve ülkemizde de sıklıkla tüketilen Savoy hakkında yapılan birçok yorum bulunmaktadır. Bu sebeple hepsini topladık ve sizler için derledik. Aralarında iyi olan ve kötü olanlar da mevcut. Savoy Viski Yorumları hakkındaki son karar sizlerin olacak:

  • Tam bir fiyat performans ürünü, tadı mükemmel değil ama çok da kötü değil.
  • Açıkçası şuan 650 liraya içilebilecek en iyi viski. Red Label’e de yakın tadı var.
  • Açıkçası Black Ram Viski Fiyatları ile karşılaştırdığımda daha uygun fakat tadı daha kötüdür.

Savoy Viski 100 cl Fiyat

Kokusunun kötü olmasından dolayı Savoy viski içenler yanında su da tüketmektedir. Bununla birlikte içerisindeki alkol oranı %40 civarındadır. Ayrıca yanında buz ve kola ile de tadını güzelleştirebilirsiniz. Ülkemizde alkole gelen son zamlardan sonra viski tüketenler Savoy Viski 100 cl Fiyat‘ı merak etmektedir. Savoy viski migros‘ta 100 cl viski 550 Türk Lirasından satılmaktadır.

Savoy Whisky 1 L Fiyatları

Fiyatından dolayı viski sevenler için oldukça fazla tercih edilen Savoy Whisky ülkemizde de çok fazla satılmaktadır. Bulgar viskisi olan Savoy’un içerisinde harman alkolü olduğu söylenmektedir. Tadının güzel olması da fazla satılmasını desteklemektedir. Ülkemizde Savoy Whisky 1 L Fiyatları 600 Türk Lirasından başlamaktadır.

Savoy Vodka 1 Litre Fiyatı

Savoy, bir vodka markasıdır ve whisk(e)y değildir. Vodka, genellikle alkol oranı yüksek olan, neutral bir alkol (çoğunlukla buğday, kolza, patates veya şeker şurubu gibi bitkisel materyallerden yapılan) üzerine dayalı bir içkidir. Savoy, Türkiye’de veya diğer ülkelerde üretilen bir markadır ve kalitesi, maddeleri ve üretim süreci gibi faktörlere göre değişebilir. Fakat Savoy Vodka 1 Litre Fiyatı genelde 600 – 750 TL aralığındadır.

Savoy Viski Türkiye Fiyatı

Viski sevenler için vazgeçilmez bir tat olan Savoy viski ülkemizde çok fazla satılmaktadır. Özellikle fiyatının da uygun olmasından dolayı insanlar viski alacakları zaman genellikle Savoy’u tercih ederler. Savoy Viski Türkiye Fiyatı 1 L 600 TL‘dir. Böylece Savoy viski 1 L fiyatı bu şekildedir.

Savoy Viski Nerenin?

Son zamanlarda sık sık Savoy Viski Nerenin? Sorusuyla karşılaşıyoruz. Bu soruya bir açıklık getirmek gerekirse tıpkı Black Ram viski gibi Savoy viski de Bulgaristan’a ait bir viskidir. Özellikle tadının lezzetli olmasından dolayı insanlar sık sık tercih etmektedir.

Savoy Viski Türkiye’de Nerede Satılır?

Savoy viski Türkiye’de birçok yerde satılmamaktadır. Genellikle insanlar internet üzerinden sipariş vermektedir. Fakat Savoy viski Migros’da ve tekellerde de bulunmaktadır. Her tekelde olmasa da birçok tekelde satılmaktadır. Böylece Savoy Viski Türkiye’de Nerede Satılır? Sorusuna bu şekilde cevap verebiliriz.

Ayrıca Şavoy Viski ile alakalı çeşitli sorulan soruları da sizler için yanıtlayalım:

Ayrıca bizdekalmasin.com adresi üzerinden ana sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Buna benzer olarak hazırlanan Fiyatları kategorimizdeki yazılara aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Son olarak Savoy Viski Fiyatları 2024 yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Bu ve bunun gibi fiyat yazılarımızın devamı gelecektir. Takipte kalın.

4.6/5 - (5 Oy)
“Savoy Viski Fiyatları 2024 – Şavoy Viski Fiyat – Güncel!” üzerine bir yorum
Yorum yapın