Ana Sayfa » Fiyatları » BİM Sosis Fiyatı 2023 – BİM Tombik Sosis Fiyatı Nasıl?

BİM Sosis Fiyatı 2023 – BİM Tombik Sosis Fiyatı Nasıl?

BİM Sosis Fiyatı 2023 ve BİM Tombik Sosis Fiyatı yazımız ile sizlerleyiz. Sosis, çeşitli etlerin, baharatların ve diğer malzemelerin karışımıyla hazırlanan, genellikle uzun ve silindirik şekilli bir yiyecektir. Ülkemizde genellikle sabah kahvaltılarında tercih edilmektedir. Birçok kişi severek tüketmektedir. Bizler de BİM’de satılan sosislerin fiyatlarını bu yazımızda sizler için ele aldık. Dilerseniz incelememize vakit kaybetmeden geçelim. Ayrıca fiyatları kategorimizdeki benzer yazılara da bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

BİM Sosis Fiyatı 🌭

BİM, tüketicilere en uygun fiyatları sunmaya çalışmakta ve her üründe bunu başarıyla sürdürmektedir. Kaliteli ürünleri uygun fiyata arayanlar için en popüler marketlerden biridir. Kişiler tarafından BİM Sosis fiyatı çok merak edilmektedir. BİM marketlerde tavuk, dana, hindi sosis çeşitleri bulunmaktadır. Bu çeşitlerin de içinde bulunduğu farklı markalar için Bim sosis fiyatı listemiz şu şekildedir:

  • Aytaç Piliç Kokteyl Sosis 250 gr : 32.50 TL
  • Pınar Açık Büfe Mini Hindi Sosis 130 gr : 22.50 TL
  • Tombik Piliç Kokteyl Sosis 500 gr : 45 TL
  • Pınar Açık Büfe Dana Sosis 210 gr : 60 TL

Ayrıca dilerseniz BİM Hamburger Ekmeği Fiyatı yazımızı da bağlantıya tıklayarak görüntüleyebilirsiniz.

BİM Tombik Sosis Fiyatı

BİM Tombik Sosis Fiyatı
BİM Tombik Sosis Fiyatı

Sabah kahvaltılarında Tombik sosis, ailelerin severek tükettikleri bir üründür. 500 gr’lık ambalajı sayesinde ara öğün olarak da tüketilebilen ekonomik bir ürün olarak tanımlanmaktadır. Bu nedenle BİM Tombik Sosis Fiyatı çok merak edilmektedir.

Tombik sosis kalite, kullanışlılık ve lezzeti açısından son yıllarda market reyonlarının olmazsa olmaz lezzetlerinden birisi olmuştur. Bu nedenle tüketiciler gönül rahatlığı ile tüketmektedirler. Tombik markasının sadece BİM marketlerde satılıyor olması sebebi ile ürünün satışı da oldukça iyi bir seviyede ilerlemektedir. Güncel BİM Tombik Sosis fiyatı ise 45 TL’dir.

Sosis Fiyatları BİM Ucuz Mu?

Sosisin birçok farklı çeşidi bulunmakla birlikte en çok üretilen ve tüketileni dana ve tavuk etinden üretilmiş olanlarıdır. BİM marketlere özel olarak üretilen tavuk çeşitli sosislerin de fiyatları bu duruma özel olarak belirlenmektedir. Ayrıca yerel birçok markalı sosislerin de satışa sunulduğu BİM markette kullanıcıların ilk merak ettikleri konu Sosis Fiyatları BİM Ucuz Mu? olmaktadır. Her tüketiciye hitap eden ve her bütçeye uygun olan sosisler BİM marketlerde satışa sunulmaktadır. Genel olarak fiyatlar diğer marketlere göre daha ucuz olarak belirlenmektedir.

Son olarak BİM Tombik Sosis Fiyatı ile alakalı merak edilen soru ve cevaplar sizlerle:

Bim Sosis Fiyatı 2023 yazımızın sonuna geldik. Okuduğunuz ve zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz.

Ayrıca diğer fiyatları yazılarımızı da aşağıdan görüntüleyebilirsiniz.

Bunun yanında bizdekalmasin.com adresinden de ana sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Yazımızı Değerlendirin.
Yorum yapın